הדחקת אזכורים שליליים בגוגל

כדי לקבל הבנה טובה יותר של הנושא, עלינו להסתכל תחילה על ההיסטוריה של אזכורים שליליים. חשוב להבין מדוע גוגל פנתה נגד הערות שליליות. הסיבה לכך היא שכעת יש סיכוי גבוה יותר שתגובות שליליות יראו כספאם וניתן להסירן מתוצאות החיפוש.

אזכורים שליליים בגוגל נפוצים מאוד בעולם העסקים. הם יכולים להיות מתחרה, לקוח או ארגון. הן יכולות להיות גם הערות שליליות על המוצר או השירות שלך. איך אתה מוודא שהמוצר והשירותים שלך טובים? איך מוודאים שהתגובות השליליות ישותפו עם מסר חיובי? התשובה היא באמצעות הדחקת אזכורים שליליים בגוגל עם מהנדס איכות של גוגל. מהנדס איכותי עובד על פרויקטים הכוללים: סקירה ותיקון קוד על סמך משוב ממקורות רבים. שיפור קוד באמצעות בדיקות אוטומטיות. סקירת תכונות כדי לוודא שהן מיושמות כהלכה כדי למנוע באגים ובעיות אבטחה. במקרה של קידום אתרים, זה אומר לעבוד על קידום אתרים טכני כמו גורמי דירוג כמו מבנה קישורים, טקסט עוגן ומטא תגיות כדי שאנשים יוכלו לגלוש באתר שלך בצורה יעילה יותר. 

הבעיה באזכורים שליליים

אזכורים שליליים בגוגל הם בעיה גדולה עבור עסקים ומשתמשי מדיה חברתית. אזכורים שליליים יכולים להיות תוצאה של תוכן באיכות ירודה, SEO גרוע ומעורבות נמוכה. זו דאגה מרכזית לעסקים בעידן המדיה החברתית. האזכורים השליליים בגוגל הם בעיה גדולה עבור עסקים רבים שחשוב להם ניהול מוניטין באינטרנט. הסיבה לכך היא שהאזכורים השליליים יכולים לשמש ככלי מכירה על ידי שולחי דואר זבל ואנשים זדוניים אחרים המכוונים לעסקים למען הרווח שלהם.

עם עליית קידום אתרים שלילי, גוגל החלה להסיר אזכורים שליליים מתוצאות החיפוש. האזכורים השליליים בגוגל הם בעיה גדולה לעסקים ולמותגים. הם לא רק משפיעים על העסק שלהם אלא גם משפיעים על תדמית המותג.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

כתוב/כתבי תגובה