איך מפיקים כנסים וירטואליים – המאמר שלא תרצו לפספס!

אם אתם מחפשים מידע על כנסים וירטואליים – הגעתם למקום הנכון. ההתמודדות עם וירוס הקורונה יצרה מצב חדש בו עלינו למצוא פתרונות יצירתיים ולגלות גמישות מחשבתית. לשמחנו, הטכנולוגיה מאפשרת מפגשים וירטואליים רבי משתתפים ובהתאם לכך גם כנסים. חברות ישראליות ותאגידים בינלאומיים כבר מבינים שעליהם למצוא את הדרך להמשיך לפעול במציאות חדשה ומאתגרת. 

לאחר תקופה בה המשק העולמי קפא למספר חודשים, עוד ועוד עסקים החלו מעבירים את הפעילות שלהם לעולם הווירטואלי. הם גילו שכאשר מפיקים כנסים וירטואליים אפשר להזמין יותר משתתפים תוך מינימום עלויות. מעולם לא היה קל יותר וזול יותר להפיק כנס מקצועי בינלאומי. כאשר כל המשתתפים בכנס נפגשים אונליין – איש לא צריך לצאת מהבית ובטח שלא צריך להשקיע הון בשכירת חדרים בבתי מלון, מימון טיסות, הזמנת קייטרינג וכן הלאה. 

איך מתחילים?

כנס וירטואלי מוצלח דורש חיבור אינטרנט מהיר, תוכנה שמאפשרת תקשורת טובה, מרצה ומשתתפים. את התוכנה תבחרו בהתאם לאופי של הכנס (עם מצלמה/ללא מצלמה) ובהתאם להעדפה אישית. המרצה והתכנים יוכנו מראש על ידי צוות מקצועי בהתאם לנושא של הכנס וקהל היעד. כעת לאחר שכל מערך הכנס כבר מוכן נותר לכם רק לדאוג למשתתפים. 

על מנת לעודד השתתפות בכנס יהיה עליכם לשלוח הזמנות לקהל היעד שלכם מספר ימים לפני מועד ההתכנסות. עלינו להקפיד לפרסם מראש את הפרטים של הכנס גם כאשר הכנס הוא וירטואלי ואין צורך לצאת מהבית בכדי להשתתף בו. 

הסוד לכנס וירטואלי לא פחות ממדהים

כנסים וירטואליים מופקים היום גם על ידי מפיקי אירועים. ההפקה המקצועית כמו באתר https://www.virtuals.tv באה לידי ביטוי בפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל. איש מקצוע יידע למתג את הכנס, לעורר ציפייה וסקרנות, לתגמל את המשתתפים ולקדם את המטרות העסקיות שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

סרטי תדמית

סרטי תדמית הם דרך מצוינת להעביר את המסר שלך. סרט תדמית הוא סרט או סרטון המפרסם מוצר, שירות או ארגון. הוא משמש לעתים קרובות בשילוב

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה