איך מפיקים כנסים וירטואליים – המאמר שלא תרצו לפספס!

אם אתם מחפשים מידע על כנסים וירטואליים – הגעתם למקום הנכון. ההתמודדות עם וירוס הקורונה יצרה מצב חדש בו עלינו למצוא פתרונות יצירתיים ולגלות גמישות מחשבתית. לשמחנו, הטכנולוגיה מאפשרת מפגשים וירטואליים רבי משתתפים ובהתאם לכך גם כנסים. חברות ישראליות ותאגידים בינלאומיים כבר מבינים שעליהם למצוא את הדרך להמשיך לפעול במציאות חדשה ומאתגרת. 

לאחר תקופה בה המשק העולמי קפא למספר חודשים, עוד ועוד עסקים החלו מעבירים את הפעילות שלהם לעולם הווירטואלי. הם גילו שכאשר מפיקים כנסים וירטואליים אפשר להזמין יותר משתתפים תוך מינימום עלויות. מעולם לא היה קל יותר וזול יותר להפיק כנס מקצועי בינלאומי. כאשר כל המשתתפים בכנס נפגשים אונליין – איש לא צריך לצאת מהבית ובטח שלא צריך להשקיע הון בשכירת חדרים בבתי מלון, מימון טיסות, הזמנת קייטרינג וכן הלאה. 

איך מתחילים?

כנס וירטואלי מוצלח דורש חיבור אינטרנט מהיר, תוכנה שמאפשרת תקשורת טובה, מרצה ומשתתפים. את התוכנה תבחרו בהתאם לאופי של הכנס (עם מצלמה/ללא מצלמה) ובהתאם להעדפה אישית. המרצה והתכנים יוכנו מראש על ידי צוות מקצועי בהתאם לנושא של הכנס וקהל היעד. כעת לאחר שכל מערך הכנס כבר מוכן נותר לכם רק לדאוג למשתתפים. 

על מנת לעודד השתתפות בכנס יהיה עליכם לשלוח הזמנות לקהל היעד שלכם מספר ימים לפני מועד ההתכנסות. עלינו להקפיד לפרסם מראש את הפרטים של הכנס גם כאשר הכנס הוא וירטואלי ואין צורך לצאת מהבית בכדי להשתתף בו. 

הסוד לכנס וירטואלי לא פחות ממדהים

כנסים וירטואליים מופקים היום גם על ידי מפיקי אירועים. ההפקה המקצועית כמו באתר https://www.virtuals.tv באה לידי ביטוי בפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל. איש מקצוע יידע למתג את הכנס, לעורר ציפייה וסקרנות, לתגמל את המשתתפים ולקדם את המטרות העסקיות שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל הסיבות לרכוש רובוט שטיפה לרצפה ואיך הוא הולך לשנות לכם את החיים
רובוט שטיפת רצפות, המכונה גם מגב רובוט או מגב ואקום רובוט, הוא מכשיר אוטומטי שנועד לנקות ולשמור על...
קרא עוד »
אוג 30, 2023
שירותי ענן – מידע מקיף בנושא
שירותי ענן הופכים פופולריים יותר ויותר בחברה. הם מספקים פלטפורמה לעסקים לנהל את הנתונים שלהם וגם...
קרא עוד »
אוק 03, 2022
5 סיבות לגיבוש תוכנית התאוששות מאסון לעסקים
לא מעט עסקים וחברות בכל רחבי העולם לא מתכוננים בצורה מיטבית למקרי אסון שונים בבית העסק. התכוננות...
קרא עוד »
אוק 28, 2020