איפה כדאי ללמוד QA?

קורס ה-QA של QAmasters זהו קורס ברמה של 5 כוכבים אשר נחשב לאיכותי ביותר בארץ. מדובר בקורס שמהווה מסלול מקוצר לאנשים שרוצים להשתלב בהייטק ולא רוצים לבזבז את הזמן שלכם על התעסקות מיותרת עם תכנים לימודים מיותרים.

אם אתם רוצים למצוא משרה אטרקטיבית בתור בודקי תוכנה עם שכר נאה ותנאים מעולים, תהיה לכם אפשרות למצוא אחת כזו מיד לאחר שתסיימו עם הקורס. תוכלו ללמוד בקצב שנוח לכם ולגמור עם הקורס בתוך זמן קצר, כך שאחריו רק יישאר לכם למצוא משרה בהייטק וליהנות מכל היתרונות של כך.

קורס שלא מצריך מכם ידע מקדים

כדי להתחיל ללמוד QA בקורס מקוצר אתם לא צריכים להיות בעלי ידע מעמיק או הבנה של עולם התוכנה. במסגרת קורס QA אונליין תלמדו כל מה שצריך על עולם האוטומציה ותתמחו בעולם הזה של בדיקת התוכנה. כל הידע שתצברו יהווה את הבסיס שלכם למציאת משרה בתחום הזה בתוך זמן קצר.

לא מרוצים מהקריירה הנוכחית שלכם וכעת אתם מחפשים אחר הזדמנות למצוא משרה בהייטק? זה לא משהו שצריך להיות יותר מידי מסובך אם רק בוחרים בקורס איכותי כמו זה של QAmasters ומתחילים ללמוד QA במסגרת קורס QA מומלץ. ההחלטה בידיים שלכם ואתם רק צריכים להחליט האם אתם רוצים לעשות שינוי בקריירה שלכם ולהשתלב בהייטק בקרוב.

כל אחד יכול להשתלב בהייטק

זה לא משנה אם יש לכם רקע מתמטי או בעולם התוכנה. כל אחד יכול ללמוד QA ולהשתלב בהייטק. רק צריך לבחור בקורס ראוי שבמסגרתו יהיה ניתן לקבל ליווי אישי מלא, הדרכה ממדריך מנוסה ועזרה בתהליך ההשמה עד מציאת המשרה הרצויה. תתחילו ללמוד ותהיו חדורי מטרה – זה ישתלם לכם בניסיון להשתלב בהייטק. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

טיפים לקניית מחשבי גיימינג

משחקי מחשב לא מאבדים פופולריות לרגע. אבל גם אם אתם לא שחקנים בטורנירים עולמיים, אלא פשוט אוהבים לשחק בערב אחרי יום עבודה ארוך, אתם צריכים

קרא עוד »

איך קוראים מחשבות?

שואלים את עצמכם איך ניתן לקרוא מחשבות? ובכן, לא מדובר באמת בכוחות על, אלא ביכולת להשפיע על דפוס החשיבה של אותו אחד שמנסים לקרוא את

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה