פרטנר פייבר עדיין לא הגיע אליכם? – הפתרונות!

Partner Fiber הוא רשת אינטרנט ביתי עם תשתית סיבים אופטיים חדשנית ומהירה במיוחד שתאפשר לכם מהירות גלישה של 1000 מגה ותפתח בפניכם עולם חדש של אפשרויות!

מבדיקה שערכנו עולה שבחיבור חוטי מקבלים בבדיקת מהירות 900+ ובאלחוטי באזור ה- 300, אך ראוי לציין שהאינטרנט עובד חלק בלי שום בעיות, בצורה מהירה במיוחד, מהירות שעוד לא היכרנו. הגלישה הוכחה כגלישה מהירה עד פי 10 לעומת בזק. תוצאות מדהימות בזכות הטכנולוגיה המיוחדת. הסיבים האופטים לא הונחו בכל רחבי הארץ, עדין.

מה זה פייבר?

על מנת להתנתק מהתלות בחברות המספקות תשתית, פיתחו החברות תשתית סיבים אופטיים חדשנית ומהירה במיוחד השונה מזו שמספקות החברות בזק והוט. כך יכולות החברות המתחרות בשוק החופשי להציע ללקוחותיהם תשתיות מתקדמות עצמאיות.

הסיבים האופטיים נותנים אפשרות לציבור גלישה מהירה מאוד, העברת נתונים בקצב גבוה  מאוד של  עד  1000 Mbps, קצב מדהים של מעבר נתונים.

300 אלף קילומטר בשנייה

בזכות החוט הדק, שעוביו פחות מעובי שערה, חוט שקוף ולרב עשוי זכוכית. הסיב האופטי מעביר אור מקצה לקצה על פני מרחקים עצומים, זאת מבלי לאבד מעוצמת האור. כמויות מידע דיגיטלי אדירות עוברות בזכות הסיב האופטי למרחקים גדולים ובמהירות האור.

התשתית המהפכנית והייחודית של הסיבים האופטיים מסוגלת לתמוך בעשרות מכשירים המחוברים במקביל . זוהי תשתית המותאמת גם למכשירים סלולאריים כאשר מצטרפים אל פלאפון חבילות, לממשקי טלוויזיה, לאינטרנט וויפי למחשב ולמחשבים ניידים, למצלמות רשת ועוד מגוון מכשירים אלקטרוניים.

המתחרים המובילים – סלקום פייבר

בסוף שנת 2017 החלה חברת סלקום בניסוי חיבור תשתית האינטרנט באמצעות סיבים אופטיים ובתחילת 2018 השיקה את השירות לראשונה בעיר פתח-תקווה. זוהי תשתית מושלמת לגיימרים, תשתית שיאנית בהעלאה ובהורדה של קבצים, ייחודיות במהירות בלתי מתפשרת שתיתן לכם את האפשרות לגלישה בכל המכשירים בבית בו זמנית, באיכות מדהימה ובמהירות שתעיף לכם את הפוני! מעוניינים בחברת תקשורת מעולה שתספק לכם את התשתית הטובה ביותר? היכנסו לאתר של סמארטקאט למידע נוסף.

חברת סלקום כבר החלה בפריסת הדרגתית של התשתית החדשה עוד לפני חברת פרטנר. הפריסה החלה בערים המרכזיות ומשם תמשיך לשאר היישובים בארץ. ניתן להתעדכן על מצב פריסת התשתית באתר החברות, או מול נציגי שירות לקוחות של החברות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התעלומות הנפתרות של מחרוזת מכוניות: המדריך המקיף שלך
הנושא של מיתר מכוניות, או יותר טכנית המכונה מיתר היגוי, נוטה לעוף מתחת לרדאר כשמדובר בשיחות רכב. עם...
קרא עוד »
ספט 14, 2023
כל הסיבות לרכוש רובוט שטיפה לרצפה ואיך הוא הולך לשנות לכם את החיים
רובוט שטיפת רצפות, המכונה גם מגב רובוט או מגב ואקום רובוט, הוא מכשיר אוטומטי שנועד לנקות ולשמור על...
קרא עוד »
אוג 30, 2023
מוצרים לטיפוח העור הרבלייף
שגרת טיפוח טובה תהיה יעילה רק אם המוצרים שבהם תשתמשו יהיו מספיק איכותיים כמו מוצרים לטיפוח העור...
קרא עוד »
אוק 11, 2022