איך להעלות טראפיק באתר?

טראפיק באתר הוא לא שם של ראפר אמריקאי, אלא מושג המתאר ביקורים של גולשים ברחבי הרשת שבוחרים להיכנס לאתר של העסק. כמו שכל בעל חנות בקניון רוצה שיכנסו אליו בכל יום כמה שיותר אנשים, כך כל בעל אתר רוצה שיבקרו אצלו כמה שיותר גולשים. אותם אנשים הם לקוחות פוטנציאליים לכל דבר שיכולים להגביר את החשיפה לעסק/אתר, להיות לקוחות קבועים ואף להפיץ את הבשורה לחברים ולגרום גם להם להיות לקוחות.

אז כיצד גורמים לכמה שיותר גולשים להיכנס לאתר שלנו? או בקיצור, איך משיגים טראפיק לאתר? כל הדרכים לפניכם.

> למדו איך בוחרים חברה לקידום אתרים כך שתראו תוצאות, יותר גולשים ולקוחות

שיווק באמצעות רשתות חברתיות

אין ספק כי היצע הרשתות החברתיות הקיימות היום ברשת משרתות יפה מאוד את הנוער הצעיר, אך הן יכולות להעניק שירות לא רע בכלל גם עבור מבוגרים, ובמיוחד אנשים שהם בעלי חברה או עסק שרוצים לפרסם את עצמם.

אחת מהפלטפורמות המצוינות לפרסום היא פייסבוק, המאפשרת פתיחה של פרופיל עסקי המציג את שירותי ומוצרי העסק, וגם מעניקה אופציה של פרסום ממומן של מודעות פרסומיות ברחבי הרשת החברתית על פי פילוח מדויק של קהלים.

קידום בגוגל

דרך נוספת להעלאת הטראפיק באתר, היא באמצעות קידום אתרים אורגני ושיווק במנוע החיפוש של גוגל. מכיוון שזהו מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בארץ ובעולם, זהו מקום נהדר להגברת המודעות של האתר, וכך קבלת חשיפה גדולה יותר ותנועה גדולה בהרבה לאתר.

ניתן לבצע קידום בגוגל באמצעות קידום ממומן המאפשר פרסום מודעות ממומנות ברחבי הרשת, או קידום אורגני של האתר שלוקח פרק זמן ארוך יחסית – אך בסופו של דבר משתלם בהרבה מבחינת מחיר, וגם דירוגו של האתר בכל מנוע החיפוש של גוגל.

פרסום מאמרים באתרים פופולריים

בעבר היה נהוג להתעדכן ולקרוא חדשות וכתבות מעניינות בעיתונים שהופצו כל יום או בסופי השבוע. גם כיום ניתן למצוא את אותם עיתונים שהפכו להיות מעט פרימיטיביים עבור אנשים מסוימים, שכיום מעדיפים לקרוא את החדשות שלהם באמצעות אתרי חדשות אונליין גדולים ומצליחים בארץ.

לאתרים אלו יש תנועה גדולה בהרבה בכל רגע נתון, כך שפרסום מאמרים בתשלום בקשורים לאתר העסק עם קישורים מתאימים יכולים להגדיל בהרבה את הטראפיק לאתר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטי תדמית
סרטי תדמית הם דרך מצוינת להעביר את המסר שלך. סרט תדמית הוא סרט או סרטון המפרסם מוצר, שירות או ארגון....
קרא עוד »
אוג 31, 2022
חדרים לפי שעה בחיפה – איך מצאתי את אהבת חיי
חדרים לפי שעה בחיפה הפכו לפופולאריים במיוחד בשנים האחרונות, היות וניתן לראות מגמה הולכת וגדלה של...
קרא עוד »
דצמ 27, 2018
מתי בהיסטוריה התחיל להיות נהוג שטבעות יהלום הן טבעות אירוסין
מנהג הענקת טבעת אירוסין לגבר או לאישה הפך לכזה שחולש כמעט על כלל התרבויות בעולם, בעוד שהענקת הטבעת...
קרא עוד »
פבר 20, 2019