איך להעלות טראפיק באתר?

טראפיק באתר הוא לא שם של ראפר אמריקאי, אלא מושג המתאר ביקורים של גולשים ברחבי הרשת שבוחרים להיכנס לאתר של העסק. כמו שכל בעל חנות בקניון רוצה שיכנסו אליו בכל יום כמה שיותר אנשים, כך כל בעל אתר רוצה שיבקרו אצלו כמה שיותר גולשים. אותם אנשים הם לקוחות פוטנציאליים לכל דבר שיכולים להגביר את החשיפה לעסק/אתר, להיות לקוחות קבועים ואף להפיץ את הבשורה לחברים ולגרום גם להם להיות לקוחות.

אז כיצד גורמים לכמה שיותר גולשים להיכנס לאתר שלנו? או בקיצור, איך משיגים טראפיק לאתר? כל הדרכים לפניכם.

> למדו איך בוחרים חברה לקידום אתרים כך שתראו תוצאות, יותר גולשים ולקוחות

שיווק באמצעות רשתות חברתיות

אין ספק כי היצע הרשתות החברתיות הקיימות היום ברשת משרתות יפה מאוד את הנוער הצעיר, אך הן יכולות להעניק שירות לא רע בכלל גם עבור מבוגרים, ובמיוחד אנשים שהם בעלי חברה או עסק שרוצים לפרסם את עצמם.

אחת מהפלטפורמות המצוינות לפרסום היא פייסבוק, המאפשרת פתיחה של פרופיל עסקי המציג את שירותי ומוצרי העסק, וגם מעניקה אופציה של פרסום ממומן של מודעות פרסומיות ברחבי הרשת החברתית על פי פילוח מדויק של קהלים.

קידום בגוגל

דרך נוספת להעלאת הטראפיק באתר, היא באמצעות קידום אתרים אורגני ושיווק במנוע החיפוש של גוגל. מכיוון שזהו מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בארץ ובעולם, זהו מקום נהדר להגברת המודעות של האתר, וכך קבלת חשיפה גדולה יותר ותנועה גדולה בהרבה לאתר.

ניתן לבצע קידום בגוגל באמצעות קידום ממומן המאפשר פרסום מודעות ממומנות ברחבי הרשת, או קידום אורגני של האתר שלוקח פרק זמן ארוך יחסית – אך בסופו של דבר משתלם בהרבה מבחינת מחיר, וגם דירוגו של האתר בכל מנוע החיפוש של גוגל.

פרסום מאמרים באתרים פופולריים

בעבר היה נהוג להתעדכן ולקרוא חדשות וכתבות מעניינות בעיתונים שהופצו כל יום או בסופי השבוע. גם כיום ניתן למצוא את אותם עיתונים שהפכו להיות מעט פרימיטיביים עבור אנשים מסוימים, שכיום מעדיפים לקרוא את החדשות שלהם באמצעות אתרי חדשות אונליין גדולים ומצליחים בארץ.

לאתרים אלו יש תנועה גדולה בהרבה בכל רגע נתון, כך שפרסום מאמרים בתשלום בקשורים לאתר העסק עם קישורים מתאימים יכולים להגדיל בהרבה את הטראפיק לאתר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

קורס QA סילבוס

תוהים מה לומדים במהלך קורס בדיקת תוכנה? קורס qa אוטומציה יכול להשתנות ממכללה אחת לאחרת ובהתאם לקורס בו תבחרו, אם כי הדגש לרוב יהיה על

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה