סקירה על מאגרי התמונות הטובים בעולם

כל מי שמתעסק בבנייה או בעיצוב של אתרי אינטרנט, עמודי פייסבוק, דפי נחיתה ולמעשה כל מוצר אינטרנטי כזה או אחר לצורך פרסום בגוגל, יודע שהוא צריך להשתמש במגוון רחב של תמונות, וקטורים, אייקונים ואמצעים ויזואליים אחרים. אלה יאפשרו לגולשים ליהנות מהעיצוב של המוצר ולא רק מהתוכן הטקסטואלי שלו.

על מנת לעצב את המוצר בצורה טובה, צריך להשתמש באמצעים שונים ומגוונים. הדרך הטובה ביותר למצוא אותם היא באמצעות מאגרי תמונות גדולים. מדובר על מאגרים עולמיים שמאפשרים לנו להשתמש בשורה ארוכה של אותם אמצעים שציינו באופן חופשי תמורת תשלום של מנוי חד פעמי או תמורת תשלום פר מוצר ספציפי. אנחנו נחליט מה אנחנו צריכים ועל פי זה נחליט כיצד אנחנו משלמים.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מאגרי תמונות אשר פעילים ברחבי הרשת, החוכמה היא לדעת לעבוד עם מאגרים אטרקטיביים ואיכותיים, מאגרים שמספקים לנו כמות גדולה של אמצעים שונים, מאגרים שמתעדכנים לעיתים תכופות וכמובן מספקים אך ורק מוצרים איכותיים.

הנה כמה דוגמאות למאגרים שרצוי להכיר:

DepositPhotos – מדובר באחד ממאגרי התמונות הגדולים ביותר בעולם, הוא מכיל עשרות מיליוני תמונות מסוגים שונים, מעבר לכך הוא מכיל אינספור פונקציות נוספות. היתרון הגדול שלו, הוא מספק לנו תמונות ברזולוציות שונות במחירים אטרקטיביים.

123rf – מאגר תמונות שמאפשר לנו למצוא גם סרטונים, ואפילו קטעי אודיו. זאת בנוסף לאמצעים ויזואליים אחרים. אחד היתרונות של האתר הוא מערכת החיפוש הייחודית שלו והאפשרות למצוא גם תמונות לשימוש חופשי ללא תשלום.

Stockunlimited – מאגר תמונות איכותי אשר בולט על פני האחרים במחיר הזול שלו. צריך לומר, במאגר זה יש פחות תמונות מאשר במאגרים אחרים, אך עם זאת הוא משתלם מאוד עבור מי שזקוק להרבה תמונות ולא מעוניין לשלם סכומי כסף גבוהים.

Pixbay – מאגר תמונות חינמי שמציע היצע מאוד גדול של בנק תמונות, איורים וקטעי וידיאו. מאוד נוח לבצע בו חיפושים ולערוך את התמונות בצורות שונות. מאגר משתלם למי שרוצה להשתמש בכמות גדולה של מוצרים, כך הוא חוסך לעצמו לא מעט כסף.

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספר חומש בראשית – מבחר נדיר ביפה נוף
ספר בראשית תופס מקום מיוחד במסורת היהודית, שכן הוא מספר את מקורות העולם, לידת האנושות וסיפורי...
קרא עוד »
יונ 18, 2023
קפריסין: המדריך החיוני לפנינה ים תיכונית
קפריסין ניצבת כמגדלור של גיוון, עם היסטוריה עשירה שצובעת כל עיר, חוף ואטרקציה בסיפורים תוססים ומראות...
קרא עוד »
ספט 18, 2023
עיצוב דוח קיימות, מי יכול לעשות את זה?
תוך שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר, אנו מסוגלים להפיק דוחות ברי קיימא. עם זאת, זה לא משהו שאפשר לעשות...
קרא עוד »
מרץ 12, 2023