שחזור מידע ממחשב נייד – האם זה אפשרי?

מגוון רחב של תקלות עלול להביא לכך שלא הצלחתם לשלוף מידע או קבצים מהמחשב הנייד. לעיתים דיסק קשיח ניזוק, קריסה של נתונים או טעות הביאו למחיקה של מידע חיוני. מידע אישי, מידע עסקי, קבצי עיבוד תמלילים או כל מידע אחר אבד? שחזור מידע ממחשב נייד אפשרי כמעט ב-100 אחוז מהמקרים – קראו על שחזור מידע מדיסק קשיח באתר טיק טק.

האם אפשר לשחזר מידע מכל מחשב נייד 

מומחי שחזור מידע מדגישים כי לא משנה איזה מחשב נייד יש לכם, כמעט באופן וודאי ניתן לשחזר מידע שחשבתם שאבד או נמחק. לא משנה איזו מערכת הפעלה מותקנת במחשב, לא משנה אם מדובר בדגם חדיש או במחשב מיושן, כאשר מפעילים תהליכי שחזור חכמים, ניתן לבצע אפילו את הבלתי יאומן. 

מעבדה שמתמחה בשחזור מידע עובדת על פי תקנים מחמירים והטיפול נעשה ישירות על הכוננים הקשיחים לאחר פירוק מהמחשב. הטיפול נעשה תוך שימוש בחדרים נקיים, לאחר אבחון מלא של מהות התקלה או המידע שנגרס או נמחק או ניזוק. ניתן אף לשחזר מידע ממחשבים שנהרסו, כלומר לאחר תקלה פיזית חמורה. לאחר בדיקת הכונן הקשיח על ידי טכנאי מיומן ומומחה בשחזור מידע, תוכלו לדעת כמה מהמידע אפשר לשחזר ובמה זה כרוך. 

איך תדעו שהמקסימום נעשה לצורך שחזור המידע 

מעבדת מחשבים עשויה להיות מצוינת, אבל לא תמיד היא מצוידת במיטב הטכנולוגיה והניסיון בשחזור מידע חשוב. שחזור מידע מהמחשב הנייד שמתבצע על ידי מעבדה מתמחה מבטיח שהמקסימום ייעשה. https://www.tictac.co.il/ הינה מעבדה שנותנת שירות לחברות עסקיות מובילות, לחברות מחשבים, לחברות הייטק, לאקדמיה, לכוחות הביטחון ואף סיוע לכוחות אכיפת החוק. טיק טק – גם את המידע החשוב לכם אפשר לשחזר. לרוב, הטיפול מסתיים בתוך ימים ספורים, כשהמידע שמור בדיסק חדש ותקין לחלוטין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איקומרס – איפה אפשר ללמוד את זה?
איקומרס הוא מונח המתייחס לחנויות דיגיטליות ומסחר אונליין. בתחילת שנות ה2000 אנשים לא חלמו שיוכלו לקנות...
קרא עוד »
אפר 24, 2022
אביזרי מין – למי הם מיועדים?
אביזרי מין שהיו עד לא מזמן נושא שהוגדר כטאבו, הפכו עם השנים לאביזר שכל אחת ואחד חושקים בהם ורוצים...
קרא עוד »
ינו 12, 2019
ספר חומש בראשית – מבחר נדיר ביפה נוף
ספר בראשית תופס מקום מיוחד במסורת היהודית, שכן הוא מספר את מקורות העולם, לידת האנושות וסיפורי...
קרא עוד »
יונ 18, 2023