שחזור מידע ממחשב נייד – האם זה אפשרי?

מגוון רחב של תקלות עלול להביא לכך שלא הצלחתם לשלוף מידע או קבצים מהמחשב הנייד. לעיתים דיסק קשיח ניזוק, קריסה של נתונים או טעות הביאו למחיקה של מידע חיוני. מידע אישי, מידע עסקי, קבצי עיבוד תמלילים או כל מידע אחר אבד? שחזור מידע ממחשב נייד אפשרי כמעט ב-100 אחוז מהמקרים – קראו על שחזור מידע מדיסק קשיח באתר טיק טק.

האם אפשר לשחזר מידע מכל מחשב נייד 

מומחי שחזור מידע מדגישים כי לא משנה איזה מחשב נייד יש לכם, כמעט באופן וודאי ניתן לשחזר מידע שחשבתם שאבד או נמחק. לא משנה איזו מערכת הפעלה מותקנת במחשב, לא משנה אם מדובר בדגם חדיש או במחשב מיושן, כאשר מפעילים תהליכי שחזור חכמים, ניתן לבצע אפילו את הבלתי יאומן. 

מעבדה שמתמחה בשחזור מידע עובדת על פי תקנים מחמירים והטיפול נעשה ישירות על הכוננים הקשיחים לאחר פירוק מהמחשב. הטיפול נעשה תוך שימוש בחדרים נקיים, לאחר אבחון מלא של מהות התקלה או המידע שנגרס או נמחק או ניזוק. ניתן אף לשחזר מידע ממחשבים שנהרסו, כלומר לאחר תקלה פיזית חמורה. לאחר בדיקת הכונן הקשיח על ידי טכנאי מיומן ומומחה בשחזור מידע, תוכלו לדעת כמה מהמידע אפשר לשחזר ובמה זה כרוך. 

איך תדעו שהמקסימום נעשה לצורך שחזור המידע 

מעבדת מחשבים עשויה להיות מצוינת, אבל לא תמיד היא מצוידת במיטב הטכנולוגיה והניסיון בשחזור מידע חשוב. שחזור מידע מהמחשב הנייד שמתבצע על ידי מעבדה מתמחה מבטיח שהמקסימום ייעשה. https://www.tictac.co.il/ הינה מעבדה שנותנת שירות לחברות עסקיות מובילות, לחברות מחשבים, לחברות הייטק, לאקדמיה, לכוחות הביטחון ואף סיוע לכוחות אכיפת החוק. טיק טק – גם את המידע החשוב לכם אפשר לשחזר. לרוב, הטיפול מסתיים בתוך ימים ספורים, כשהמידע שמור בדיסק חדש ותקין לחלוטין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשלנות רפואית: האם חייב שיהיה נזק בשביל לתבוע?
הגדרה של תביעות נזיקין, באופן טבעי, היא שנגרם נזק מסוים. הגדרה של תביעות רשלנות הרבה פעמים נגזרת מתוך...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
דרושים כותבי תכנים – כמה אפשר להרוויח מכתיבת תוכן?
כתיבת תכנים מהווה דרך מעולה בעבור רבים להתפרנס מהמחשב, ישירות מביתם, בסביבה הנוחה להם. השכר שכותב...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020
פרטנר פייבר עדיין לא הגיע אליכם? – הפתרונות!
Partner Fiber הוא רשת אינטרנט ביתי עם תשתית סיבים אופטיים חדשנית ומהירה במיוחד שתאפשר לכם מהירות גלישה של...
קרא עוד »
אפר 24, 2019