בניית לוגו מנצח ב-5 שלבים פשוטים

לוגו של עסק הוא הפנים שלו, זה הדבר הראשון שלקוחות מזהים ומקשרים לעסק כשהם רואים אותו. על כן, חשוב מאוד להקפיד על לוגו איכותי, רציני, שאכן מסמל את המהות והרעיון של העסק. אם יודעים לבנות אותו בצורה נכונה, הרי שניתן לייצר לוגו מנצח לשנים רבות.

שלבים בבניית לוגו מנצח

הבנה של מהות העסק

על מנת לבנות לוגו איכותי, לוגו מנצח, צריך להבין את המהות של העסק, צריך להבין במה הוא מתעסק, למי הוא פונה, מה הוא בדיוק מציע. ניתן להגיע למצב של יצירת לוגו ללא צורך במעצב, שכן אם אנחנו בעלי העסק, אז נדע בוודאי מה הוא צריך, נדע בדיוק לאן אנחנו אמורים לחתור בתהליך הבנייה.

יצירתיות ומקוריות

על מנת לייצר לוגו מנצח, צריך להיות יצירתי ומקורי. לכן חשוב לבדוק כמה וכמה אופציות, להכין סקיצות שונות אשר יבטאו את רוח העסק ויציגו אותו בצורה מקורית וייחודית.

שימוש בצבעים נכונים

לוגו מנצח הוא לא רק כזה שנראה טוב, אלא אנחנו צריכים להשתמש בצבעים מתאימים, צבעים רלוונטיים. כאלה שיתאימו לרוח העסק. עדיף להשתמש בצבעים שמבשרים אופטימיות, שמחה, צבעים שמציגים צד חיובי.

שילוב עם אלמנטים שונים

הלוגו שלנו לא יעמוד בפני עצמו בדרך כלל. הוא ישולב באלמנטים שונים, זה יכול להיות שלט פרסום וזה יכול להיות נייר מכתבים. לצידו יופיע שם העסק וכן פרטי התקשרות אליו. לכן חשוב לראות כיצד הלוגו נראה כשהוא משתלב עם אלמנטים שונים, כאלה שקשורים לעיצוב באופן כללי וכאלה שקשורים לשיווק ופרסום העסק.

קבוצות מיקוד

במקרים רבים נהוג להשתמש בקבוצות מיקוד של לקוחות על מנת לשמוע את ההתרשמות שלהם. כך אנחנו נדע איך הלוגו מתקבל, האם הוא מצליח להעביר את המסר שברצוננו להעביר, האם הוא נראה רענן, חדיש, מיוחד. עסקים גדולים ישתמשו בקבוצות מיקוד דרך מכוני מחקר, עסקים קטנים יכולים לפנות לחברים, בני משפחה ואנשים אחרים בשביל לשמוע את דעתם.

יצירת לוגו זה לא דבר מורכב, אך בשביל לייצר לוגו מנצח, צריכים לעבוד בצורה מסודרת וחכמה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

אחסון יופרס

אחסון יופרס הוא חלק חשוב מהאינטרנט כיום. אנו מאחסנים נתונים, מוזיקה וסרטונים. זהו גם שירות שאנו יכולים להשתמש בו כדי לאחסן את התוכן שלנו. תעשיית

קרא עוד »

קורסים אונליין

קורסים מקוונים הם חלק חשוב ביותר ממערכת החינוך בעולם. הם קיימים כבר זמן רב וזה מה שהופך אותם לכל כך פופולריים. קורסים מקוונים כל כך

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה