פרסום בגוגל – איך זה עובד

מודעות גוגל, גוגל אדוורדס, היא מערכת הפרסום של גוגל בה מפרסמים מציעים מילות מפתח מסוימות, על מנת שהמודעות הניתנות ללחיצה שלהן יופיעו בתוצאות החיפוש של גוגל. מכיוון שמפרסמים צריכים לשלם עבור קליקים אלו, כך גוגל מרוויחה כסף מחיפוש. אז איך זה עובד?

פרסום בגוגל – איך זה עובד |

ראשית, נשאל את השאלה; האם Google AdWords פועלת? תלוי בתחרותיות של מילות המפתח שאתה מציע עבורן והרלוונטיות של מילת מפתח, כדי להביא המרות אמיתיות עבור החברה שלך.

AdWords, עשויה או לא עשויה לעבוד עבור העסק שלך. לרוב, מצאנו שגוגל אדוורדס אפקטיבית ביותר עבור סוגים רבים של עסקים, כל עוד הם לא מבזבזים את כספם על מילות מפתח שגויות, או כותבים מודעות חלשות בשיעור קליקים נמוך.

כמה עולה גוגל אדוורדס? |

כפי שמסבירים באתר VipMarketing, גורמים רבים יכולים להשפיע על עלויות הפרסום ב – AdWords לעסק שלך. למידע נוסף על עלויות אלה, אופן הפעולה של הצעות מחיר והעלות הממוצעת לקליק למפרסמים, תוכלו למצוא באתרי ההסבר של אדוורדס.

כיצד פועלות מודעות Google או מתן הצעות AdWords? |

המיקום בפועל של המודעה שלך, נקבע על פי דירוג המודעה שלך (ציון האיכות המרבי של ציון הצעת המחיר). דירוג המודעה הגבוה ביותר, מקבל את מיקום המודעה הראשונה. העלות שלך בפועל לקליק תיקבע, לפי דירוג המודעה של המודעה הגבוהה הבאה שמתחת לשלך, ומחולק לפי ציון האיכות שלך.

מהו ציון האיכות של גוגל? |

זהו ערך שגוגל משתמשת בו, כדי לקבוע עד כמה המודעה שלך רלוונטית ושימושית למשתמש, בהתבסס בעיקר על שיעור הקליקים של המודעה שלך, הרלוונטיות של מילות המפתח ואיכות דף הנחיתה שלך.

ככל שציון האיכות שלך גבוה יותר, כך ייטב: מילות מפתח עם ציון איכות גבוה יחסכו לך כסף וירוויחו לך דירוג מודעות טוב יותר.

דירוג מודעה לעומת ציון איכות |

דירוג המודעה הוא; כמה גבוה בעמוד בו המודעה שלך תוצג. ציון האיכות לעומת זאת נקבע, על פי הרלוונטיות והשימושיות עבור המחפש והוא מהווה רק חלק מתהליך מיקום הפרסום.

קראו גם על: בניית אתרים בWIX

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

כתוב/כתבי תגובה