הסרטונים הטובים בעולם

היום ניתן למצוא לא מעט אנשים שמעבירים את רוב הזמן שלהם ביוטיוב, על מנת לצפות בסרטונים או בסרטים שונים. אומנם ניתן למצוא כמות עצומה של סרטונים שונים, כולל סרטונים מרגשים וסוחטי דמעות, לצד סרטונים משעשעים של חתולים וחיות אחרות, אך לא ניתן כלל להשוות את החוויה הזאת, לחוויה של צפייה בסרט. אומנם סרטונים יכולים לשעשע, לבדר ולהעביר בכיף את הזמן כאשר ממתינים בתור או סתם לא יודעים מה לעשות עם עצמכם, אך צפייה בסרט יכולה להוביל לחוויות שונות לחלוטין.

סרט איכותי ומומלץ, שעשוי בצורה מושקעת ונהנה מבימוי ברמה הגבוהה ביותר, הינו סרט שיכול להוציא אתכם תוך דקות ספורות מהשגרה הרגילה שלכם, ולהכניס אתכם לתוך עולם חדש ומופלא. באמצעות סרטים ניתן להגיע לחלל החיצון, לבקר באלסקה ואף לבדוק איך ייראה העולם שלנו בעוד 50 שנים. זוהי הדרך המושלמת להשאיר מאחור את כל הדאגות והטרדות היומיומית, על מנת לקפוץ לעולם שכלל אינו נוגע לכם.

הסרטים הטובים בעולם – כדאי להכיר

אנשים רבים מסוגלים להעביר שעות באינטרנט, תוך כדי צפייה בסרטים או בסרטונים שונים. לרוב, החיפוש אחר הסרטונים הטובים בעולם, יכול להוביל לכמות עצומה של סרטונים שונים, מכל הסוגים האפשריים. אך חשוב לזכור כי בניגוד לסרטונים שיכולים להסיח את דעתכם מהמציאות למשך דקות ספורות בלבד, סרטים איכותיים וייחודיים, יכולים לאפשר לכם לברוח לעולם אחר למשך השעה וחצי הקרובה.

לכן מומלץ להכיר את רשימת הסרטים המומלצים ביותר, אשר נבחרה בקפידה רבה והיא מבוססת על ביקורות חיוביות של אלפי גולשים שונים מכל רחבי העולם. רשימה זו כוללת סרטים חדשים שיצאו לא מזמן לקולנוע, לצד סרטים ישנים וותיקים יותר. ישנם אנשים שיהססו לצפות בסרט ישן שיצא אי שם בשנות ה- 80 או בשנות ה- 90, אך למעשה מדובר לא פעם על הסרטים הטובים והמפתיעים ביותר. סרטים אלו מבוססים לרוב על רעיונות מקוריים, חשיבה יצירתית ועלילה מפתיעה שלא ניתן לצפות אותה מראש.

קראו גם על בתי הקולנוע המדליקים ביותר בעולם.

המלצות לסרטים שכל אחד חייב להכיר

Kicky מעידים כי ניתן כמובן להמליץ על לא מעט סרטים שונים, המגיעים מקטגוריות שונות ומז'אנרים שונים. אנשים שמתחברים במיוחד למותחנים פסיכולוגים למשל, יעדיפו סרטים בסגנון של "12 קופים", "שאטר איילנד" וכדומה. לעומת זאת, חובבי הקומדיה, לא יוכלו לעמוד בפני סרטים בסגנון של "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס" או "בתול בן 40".

בכל מקרה, מדובר על סרטים מעולים, שיגרמו לכל אחד לוותר למשך שעה וחצי עד שעתיים , על החיים הרגילים שלו ועל ההרגלים השונים שלו, על מנת לצלול לעולמם המופלא של גיבורי הסרט. זוהי הזדמנות נפלאה להזדהות עם הגיבור של הסרט "12 קופים", שמגיע מעתיד אפוקליפסי ומתקשה בשלב מסוים להבדיל בין מצב של שפיות למצב של הזיה, או לחילופין להרגיש את המתח והלחץ של גיבור הסרט "שאטר איילנד", שעוקב אחר ההיעלמות המסתורית של אחת הפציינטיות בבית חולים לחולי נפש. 

הסרטים הטובים בעולם – המלצות וטיפים על סרטים שאסור לפספס

אחד הסרטים המפורסמים ביותר, הינו הסרט "להציל את טוראי ריאן", שיצא בשנת 1998 ומבוסס על סיפור אמיתי. העלילה עוקבת אחר יחידת חילוץ שהוזעקה בשנת 1944, כדי להחזיר הביתה את טוראי ריאן, לאחר שאחיו נהרגו במהלך הלחימה.

מדובר על סרט מרגש שמעלה לא מעט שאלות מוסריות לגבי היחס לשבויים, היחס לאוכלוסייה האזרחית בשטח הלחימה והצורך לסכן חיילים נוספים רק כדי להציל חייל אחד. מדובר על סרט חובה עבור כל מי שמתחבר למלחמת העולם השנייה, הפלישה של הגרמנים והניצחון של הצבא האמריקאי. ברוח הדברים, כדאי להמליץ גם על הסרט המפורסם "רשימת שינדלר" שזכה בלא מעט פרסים וכמובן מבוסס גם כן על סיפור אמיתי מתקופת השואה של העם היהודי.

לסיכום, ניתן היום למצוא לא מעט סרטים וסרטונים שיכולים להעביר את הזמן, אך מי שמעוניין בחוויה מספקת ומהנה, חייב לבחור בסרט איכותי ומומלץ, שנבחר בקפידה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

מה נחשב לשיימינג באינטרנט?

שיימינג באינטרנט הוא השימוש במדיה חברתית, בלוגים וערוצי תקשורת מקוונים אחרים כדי לתקוף אדם או ארגון יעד. מטרת ההתקפה היא להביך את המטרה בפומבי, לעתים

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה