קידום אתרים בגוגל

בעלי עסקים רבים מקימים אתר מתוך הבנה שנוכחות דיגיטלית היא דבר חשוב וחיוני לכל עסק כיום (אם עבור ניהול מוניטין ואם עבור בניית מותג, תדמית, מכירות וכיו"ב). אלא שבעלי עסקים רבים מקימים אתר והם מצפים שהאתר יביא להם פניות רבות והתעניינות רבה בעסק שלהם, אך פתאום הם מגלים שהאתר לא באמת מביא פניות והם לא מבינים למה. אז חשוב להבין שיש דרך שבה אנשים מגיעים לאתרי אינטרנט והדרך הזו היא באמצעות חיפוש בגוגל של מילות מפתח שקשורות לעסק, לשירות או למוצר מסויים. להרבה מהביטויים שאנשים מחפשים יהיו תוצאות חיפוש רבות שמוצגות על פני מספר עמודים. אלא שכיום מרבית הגולשים לא טורחים לעבור בין העמודים של התוצאות ופונים לספקים ועסקים שנמצאים בעמוד הראשון, בעיקר אלא שנמצאים במקומות הראשונים בעמוד הראשון. לכן אם האתר שלכם לא נמצא בעמוד הראשון, זה מובן למה הוא לא יקבל חשיפה שתביא איתה פניות והתעניינות. במקרה כזה מה שצריך לעשות הוא לקדם את האתר בגוגל באופן אורגני בעזרת מקדם אתרים מקצועי שיוכל לשפר את תוצאות החיפוש בביטווים השונים הרלוונטיים לאתר שלכם.

מהן הדרכים שבאמצעותן ניתן לקדם אתר בגוגל?

כדי לקדם אתרים בגוגל, יש פעולות שונות שצריך לעשות כמו אופטימיזציה – פעולות טכניות שנעשות בתוך האתר כדי לשפר את הנראות של האתר בעיני גוגל. בנוסף לזה ניתן גם לקדם את האתר בגוגל באמצעות קישורים חיצוניים. דרך מקדם אתרים ניתן לקבל שירות של קישורים חיצוניים שמפנים לאתר שאותו רוצים לקדם ובכך מחזקים את האתר.

עוד דרך נוספת שצוברת תאוצה היא שימוש בסרטוני וידאו לצורך קידום אתרים בגוגל. אנשים אוהבים לצרוך תוכן ורבים עושים זאת באמצעות סרטוני וידאו שהם מעלים ליוטיוב. לכן מקדמי אתרים משתמשים גם בשיטה זו של העלאת תוכן מקצועי בדמות סרטונים ביוטיוב שיקשרו לאתר שאותו רוצים לקדם. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

אביזרי מין – למי הם מיועדים?

אביזרי מין שהיו עד לא מזמן נושא שהוגדר כטאבו, הפכו עם השנים לאביזר שכל אחת ואחד חושקים בהם ורוצים לבדוק ולנסות, כאשר שימוש באביזרים כמו

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה