קידום אתרים בגוגל

בעלי עסקים רבים מקימים אתר מתוך הבנה שנוכחות דיגיטלית היא דבר חשוב וחיוני לכל עסק כיום (אם עבור ניהול מוניטין ואם עבור בניית מותג, תדמית, מכירות וכיו"ב). אלא שבעלי עסקים רבים מקימים אתר והם מצפים שהאתר יביא להם פניות רבות והתעניינות רבה בעסק שלהם, אך פתאום הם מגלים שהאתר לא באמת מביא פניות והם לא מבינים למה. אז חשוב להבין שיש דרך שבה אנשים מגיעים לאתרי אינטרנט והדרך הזו היא באמצעות חיפוש בגוגל של מילות מפתח שקשורות לעסק, לשירות או למוצר מסויים. להרבה מהביטויים שאנשים מחפשים יהיו תוצאות חיפוש רבות שמוצגות על פני מספר עמודים. אלא שכיום מרבית הגולשים לא טורחים לעבור בין העמודים של התוצאות ופונים לספקים ועסקים שנמצאים בעמוד הראשון, בעיקר אלא שנמצאים במקומות הראשונים בעמוד הראשון. לכן אם האתר שלכם לא נמצא בעמוד הראשון, זה מובן למה הוא לא יקבל חשיפה שתביא איתה פניות והתעניינות. במקרה כזה מה שצריך לעשות הוא לקדם את האתר בגוגל באופן אורגני בעזרת מקדם אתרים מקצועי שיוכל לשפר את תוצאות החיפוש בביטווים השונים הרלוונטיים לאתר שלכם.

מהן הדרכים שבאמצעותן ניתן לקדם אתר בגוגל?

כדי לקדם אתרים בגוגל, יש פעולות שונות שצריך לעשות כמו אופטימיזציה – פעולות טכניות שנעשות בתוך האתר כדי לשפר את הנראות של האתר בעיני גוגל. בנוסף לזה ניתן גם לקדם את האתר בגוגל באמצעות קישורים חיצוניים. דרך מקדם אתרים ניתן לקבל שירות של קישורים חיצוניים שמפנים לאתר שאותו רוצים לקדם ובכך מחזקים את האתר.

עוד דרך נוספת שצוברת תאוצה היא שימוש בסרטוני וידאו לצורך קידום אתרים בגוגל. אנשים אוהבים לצרוך תוכן ורבים עושים זאת באמצעות סרטוני וידאו שהם מעלים ליוטיוב. לכן מקדמי אתרים משתמשים גם בשיטה זו של העלאת תוכן מקצועי בדמות סרטונים ביוטיוב שיקשרו לאתר שאותו רוצים לקדם. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הרצאות על נומרולוגיה – מה אתם מפסידים
בערך בשנת 1500 עבר העולם מהפכה מדעית אשר שינתה את העולם שבו אנחנו חיים. כך אנחנו יכולים לראות כי למדע...
קרא עוד »
דצמ 18, 2018
שחזור מידע ממחשב נייד – האם זה אפשרי?
מגוון רחב של תקלות עלול להביא לכך שלא הצלחתם לשלוף מידע או קבצים מהמחשב הנייד. לעיתים דיסק קשיח ניזוק,...
קרא עוד »
פבר 03, 2021
יועץ שיווק – תבינו איך לשווק את העסק שלכם
מתקשים להחליט מאיפה להתחיל כדי לגבש אסטרטגיה שיווקית לעסק שלכם? יועץ שיווק יוכל להעניק לכם את...
קרא עוד »
דצמ 14, 2021