הרצאות על נומרולוגיה – מה אתם מפסידים

בערך בשנת 1500 עבר העולם מהפכה מדעית אשר שינתה את העולם שבו אנחנו חיים. כך אנחנו יכולים לראות כי למדע המערבי היה הרבה יותר מקום ומשקל בתרבות המערבית וכל שאר הדברים נדחקו הצידה. אך אם תישאלו כל מדען הוא יגיד לכם הדברים שהמדע לא יודע עולים בהרבה על הדברים שהוא כן יודע. לכן יש לתת מקום גם לתורות אחרות פרט לתורות המדעיות ואנו צריכים להבין כי בעולם שבו אנחנו חיים רב הנסתר על הגלוי. אחת התורות המעניינות ביותר שקיימות אשר באות להסביר לנו את העולם שבו אנחנו חיים היא תורת הנומרולוגיה. אנחנו מבטיחים לכם כי ברגע שתשמעו הרצאות על נומרולוגיה באתר http://www.ramis-numerology.com פתאום ייפתח לכם צוהר אל עולם מרגש, מעניין, ייחודי, מיוחד ושונה אשר לא הכרתם מעולם וזהו משהו שאף אחד אחר לא יכול לתת לכם ולהעניק לכם.

האם זה משנה לאיזה נומרולוג אנחנו הולכים?

כאשר אנחנו הולכים לרופא ברור לנו כי אנחנו צריכים למצוא את הרופא הטוב והמקצועי ביותר שיש. באותה מידה כאשר אנחנו פונים אל עורך דין אנחנו נעשה הכול בכדי לבחור את המומחה הגדול ביותר למשפט. על כן אתם צריכים להבין שגם כאשר אתם הולכים לנומרולוג אתם צריכים לפנות אל המומחה הגדול ביותר. עליכם להבין כי נומרולוגיה היא תחום אשר דורש התמחות, מקצועיות, ידע, הבנה, חכמה, וניסיון ועל כן כדאי לכם מאוד להבטיח כי תפנו אל נומרולוג אשר מחזיק בכל התכונות הללו וזאת בכדי להבטיח כי העצות שהוא ייתן לכם תהיינה הטובות ביותר וכך תבטיחו כי תשפרו את חייכם מן הקצה אל הקצה.

> צפו בסרטון של רמי שקלים על תורת החלום

מדוע זה כל כך חשוב שלנמרולוג יהיה רקע מתמטי?

לא רבים מודעים לכך אך נומרולוגיה היא תורת המספרים וזה אומר שאתם צריכים להבטיח כי לאיש המקצוע שאתם פונים אליו יש ידע במספרים וכי הוא עסק בין היתר במתמטיקה ואפילו בפיזיקה וזאת בכדי להבטיח כי העצות שלו תהיינה הטובות ביותר שיש. רק כך תבטיחו כי הנומרולוג הוא מקצועי ואיכותי ובעל ידע מקיף בתחום הנומרולוגיה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

כתוב/כתבי תגובה