מה הן ההשלכות של ביטול מצוות פרו ורבו?

אל תטעו מצוות פרו ורבו לא בוטלה ולא נראה גם שהיא הולכת להתבטל. אך באותה נשימה אנחנו חייבים לציין כי כיום יותר ויותר דתיים וגם חרדים לא רק חושבים על המצווה הזאת בעת היחסים שלהם עם בני או בנות הזוג שלהם אלא הם גם חושבים על ההנאה שלהם. החרדי המודרני יודע כי זה בסדר ליהנות בזוגיות ולא הכול צריך להיות קודר (פלפלו את היחסים עם מוצרי האתר She נשי). הוא יודע כי כל עוד הוא נמצא עם בת הזוג שלהם בחדר הפרטי שלהם אזי הם יכולים לחיות את חייהם כמו שהם רוצים מבלי להתבייש בכך או לשאול לדעת רבנים. כך יוצא כי יותר ויותר זוגות חרדים משקיעים אחד בשני ולא מתביישים לקנות הלבשה תחתונה מיוחדת או אביזרים אשר יגוונו את הזוגיות וישדרגו אותה.

מדוע חרדים לא צריכים להתבייש לדבר עם בת או בן הזוג על יחסים שבינו לבינה?

כל חרדי יודע כי יש משמעות אדירה לשאלה על מה הוא מדבר עם בת הזוג שלו. פעמים רבות עד אשר שני בני הזוג נפתחים אחד אל השני ומרגישים בטוח לדבר על הכול עובר זמן רב וזה חבל מאוד. עליכם לדעת כי בבת הזוג שלכם ובן הזוג שלכם אתם יכולים לבטוח בעיניים עצומות ואין סיבה שתסתירו ממנו דבר. אתם יכולים לדבר על הדת, על הילדים וכן גם על היחסים האינטמיים שלכם. ברגע שתעשו זאת תגלו כי החיים הם הרבה יותר מעניינים והזוגיות שלכם עולה שלב למעלה והיא פתאום הרבה יותר חזקה, הרבה יותר מהנה והרבה יותר טובה וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו.

מה קורה אם אני חרדי או חרדית הרוצים לגוון את היחסים אך מתביישים?

עליכם לדעת כי כיום אפשר לקנות הלבשה תחתונה כמו מחטב בטן shenashi או בייבידול וגם אביזרים באתרים ייעודים לכך אשר הינם דיסקרטיים ואשר לעולם לא יגלו מי אתם. כך תשמרו על אנונמיות אבל עדיין תוכלו לקנות את מה שאתם רוצים וזהו יתרון גדול אשר אי אפשר להכחיש אותו ומשהו שכל חרדי צריך להכיר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דרושים כותבי תכנים – כמה אפשר להרוויח מכתיבת תוכן?
כתיבת תכנים מהווה דרך מעולה בעבור רבים להתפרנס מהמחשב, ישירות מביתם, בסביבה הנוחה להם. השכר שכותב...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020
ייעול תהליכי עבודה – למה חשוב לשים על זה דגש
ייעול תהליכי העבודה חיוני מכמה סיבות, והדגשתו בארגון יכולה להוביל ליתרונות שונים: יעילות...
קרא עוד »
ינו 23, 2024
השחרת חלונות לרכב, שיטות מומלצות
מכירים את זה שאתם נכנסים בבוקר לרכב, מתיישבים על מושב הנהג וקופצים בבהלה מהחום של הכיסא? נוגעים בהגה...
קרא עוד »
אוק 09, 2021