מה הן ההשלכות של ביטול מצוות פרו ורבו?

אל תטעו מצוות פרו ורבו לא בוטלה ולא נראה גם שהיא הולכת להתבטל. אך באותה נשימה אנחנו חייבים לציין כי כיום יותר ויותר דתיים וגם חרדים לא רק חושבים על המצווה הזאת בעת היחסים שלהם עם בני או בנות הזוג שלהם אלא הם גם חושבים על ההנאה שלהם. החרדי המודרני יודע כי זה בסדר ליהנות בזוגיות ולא הכול צריך להיות קודר (פלפלו את היחסים עם מוצרי האתר She נשי). הוא יודע כי כל עוד הוא נמצא עם בת הזוג שלהם בחדר הפרטי שלהם אזי הם יכולים לחיות את חייהם כמו שהם רוצים מבלי להתבייש בכך או לשאול לדעת רבנים. כך יוצא כי יותר ויותר זוגות חרדים משקיעים אחד בשני ולא מתביישים לקנות הלבשה תחתונה מיוחדת או אביזרים אשר יגוונו את הזוגיות וישדרגו אותה.

מדוע חרדים לא צריכים להתבייש לדבר עם בת או בן הזוג על יחסים שבינו לבינה?

כל חרדי יודע כי יש משמעות אדירה לשאלה על מה הוא מדבר עם בת הזוג שלו. פעמים רבות עד אשר שני בני הזוג נפתחים אחד אל השני ומרגישים בטוח לדבר על הכול עובר זמן רב וזה חבל מאוד. עליכם לדעת כי בבת הזוג שלכם ובן הזוג שלכם אתם יכולים לבטוח בעיניים עצומות ואין סיבה שתסתירו ממנו דבר. אתם יכולים לדבר על הדת, על הילדים וכן גם על היחסים האינטמיים שלכם. ברגע שתעשו זאת תגלו כי החיים הם הרבה יותר מעניינים והזוגיות שלכם עולה שלב למעלה והיא פתאום הרבה יותר חזקה, הרבה יותר מהנה והרבה יותר טובה וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו.

מה קורה אם אני חרדי או חרדית הרוצים לגוון את היחסים אך מתביישים?

עליכם לדעת כי כיום אפשר לקנות הלבשה תחתונה כמו מחטב בטן shenashi או בייבידול וגם אביזרים באתרים ייעודים לכך אשר הינם דיסקרטיים ואשר לעולם לא יגלו מי אתם. כך תשמרו על אנונמיות אבל עדיין תוכלו לקנות את מה שאתם רוצים וזהו יתרון גדול אשר אי אפשר להכחיש אותו ומשהו שכל חרדי צריך להכיר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

כמה עולה לקדם אתר?

קידום אתרים קיים כבר שנים רבות – קידום בגוגל בעצם עוזר לייצר יותר תנועה לעסק שלך. נוסף על כך, זה גם עוזר לך להתעדכן בכל

קרא עוד »

פרסום עורכי דין בפייסבוק – זה עובד

ישנן שיטות שונות ומגוונות לפרסום עורכי דין באינטרנט כאשר אחת המוכחות שבהן היא באמצעות פייסבוק. למעשה, ישנם משווקי דיגיטל רבים שאינם מאמינים בפרסום בפייסבוק לעורכי

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה