גיבוי בענן – כך תהיו שקטים מפני מתקפות סייבר על העסק שלכם

גיבוי בענן

מה זה גיבוי בענן? וכיצד השירות הזה מספק שקט נפשי? כל הפרטים בהמשך.

מתקפות סייבר שגורמות לקריסת מערכות ומחשבים וגם לאובדן נתונים, טעויות אנוש, מחשב שהתקלקל או סמארטפון שקרס ושאר מקרים – כולם יכולים לקרות לאנשים פרטיים וגם לבעלי העסקים.

מתקפות סייבר על העסק שלכם יכולות לגרום לווירוסים שפוגעים במחשב ונחשבות אחת הסיבות השכיחות לכך שרבים סובלים מאובדן נתונים. כאשר אתם מנהלים עסק אסור לכם להסתכן בחוסר הגנה מפני מתקפות סייבר ואסור לכם לאבד נתונים לפני שכל הנתונים גובו. לכן חשוב שיהיה לכם גיבוי ומחשוב ענן אשר יספק לכם הגנה מרבית מפני מתקפות סייבר .

אבל מה הן המתקפות האלה?

מדובר בחבלות של ממש שפוגעות בעיקר במערכות ומחשבים אותן מפיצים גורמים זדונים. אותן מתקפות נועדו לאיים ולהזיק לנתונים ומידע שנמצא במחשבים, כאשר פתיחה של לינק או לחיצה בטעות על איזה שהוא כפתור שנשלח אליכם במייל או כניסה אל קישור לא נכון – כולם יכולים להוביל למתקפות סייבר. המטרה היא ברורה ומיידית: לגרום לאובדן נתונים בלבול דיס אורגניזציה וקריסה של מערכות ממוחשבות שתוביל להפסדים אצל עסקים וארגונים.

הגנה מפני מתקפות סייבר על העסק שלכם

גיבוי בענן לעסקים שנעשה על ידי שרת מרכזי ששומר מידע באופן אוטומטי ומגן עליו באמצעות הצפנה חכמה. כיום בעלי עסקים וארגונים משתמשים בגיבוי בענן בשל הפחד לאבד נתונים בעיקר מפאת מתקפות סייבר. גיבוי ענן גם שומר על המידע ומונע אובדן שלו וגם מאפשר שליפה של מידע/ נתונים/ קבצים/ תמונות/ קבלות או של כל אלמנט עסקי אחר ממקום מרוחק.

אז אם גם אתם רוצים להגן על בית עסק, משרד, חברה, ארגון מוסד וכולי – כדאי שיהיה לכם גיבוי ענן.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

טיפים לעיצוב אתר וורדפרס
כללי
shlomi

טיפים לעיצוב אתר וורדפרס

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שבוחרים להקים לעצמם אתר אינטרנט עצמאי. מדובר על דרך נפלאה לפתח את היכולות האישיות שלכם, לאתגר את עצמכם במשימה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה