גיבוי בענן – כך תהיו שקטים מפני מתקפות סייבר על העסק שלכם

מה זה גיבוי בענן? וכיצד השירות הזה מספק שקט נפשי? כל הפרטים בהמשך.

מתקפות סייבר שגורמות לקריסת מערכות ומחשבים וגם לאובדן נתונים, טעויות אנוש, מחשב שהתקלקל או סמארטפון שקרס ושאר מקרים – כולם יכולים לקרות לאנשים פרטיים וגם לבעלי העסקים.

מתקפות סייבר על העסק שלכם יכולות לגרום לווירוסים שפוגעים במחשב ונחשבות אחת הסיבות השכיחות לכך שרבים סובלים מאובדן נתונים. כאשר אתם מנהלים עסק אסור לכם להסתכן בחוסר הגנה מפני מתקפות סייבר ואסור לכם לאבד נתונים לפני שכל הנתונים גובו. לכן חשוב שיהיה לכם גיבוי ומחשוב ענן אשר יספק לכם הגנה מרבית מפני מתקפות סייבר .

אבל מה הן המתקפות האלה?

מדובר בחבלות של ממש שפוגעות בעיקר במערכות ומחשבים אותן מפיצים גורמים זדונים. אותן מתקפות נועדו לאיים ולהזיק לנתונים ומידע שנמצא במחשבים, כאשר פתיחה של לינק או לחיצה בטעות על איזה שהוא כפתור שנשלח אליכם במייל או כניסה אל קישור לא נכון – כולם יכולים להוביל למתקפות סייבר. המטרה היא ברורה ומיידית: לגרום לאובדן נתונים בלבול דיס אורגניזציה וקריסה של מערכות ממוחשבות שתוביל להפסדים אצל עסקים וארגונים.

הגנה מפני מתקפות סייבר על העסק שלכם

גיבוי בענן לעסקים שנעשה על ידי שרת מרכזי ששומר מידע באופן אוטומטי ומגן עליו באמצעות הצפנה חכמה. כיום בעלי עסקים וארגונים משתמשים בגיבוי בענן בשל הפחד לאבד נתונים בעיקר מפאת מתקפות סייבר. גיבוי ענן גם שומר על המידע ומונע אובדן שלו וגם מאפשר שליפה של מידע/ נתונים/ קבצים/ תמונות/ קבלות או של כל אלמנט עסקי אחר ממקום מרוחק.

אז אם גם אתם רוצים להגן על בית עסק, משרד, חברה, ארגון מוסד וכולי – כדאי שיהיה לכם גיבוי ענן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיעורים פרטיים באנגלית – לחיזוק האנגלית שלך
שיעורי אנגלית הם שיעורים חשובים מאוד החל מכיתה א וכלה בלימודים אקדמאיים. לא פעם, תלמידים נתקלים...
קרא עוד »
אוק 03, 2020
טונר
מכונות הצילום והמדפסות של היום נמצאים כולם בשימוש קבוע בהרבה מאוד מקומות. כל בית ספר וכל מוסד חינוכי,...
קרא עוד »
ינו 20, 2021
ההיסטוריה של הבנקים
מאז שהתחילו לקום ממלכות ואימפריות החל האדם להקים גם בנקים אשר ילוו אותם. זה ברור כי ללא בנקים הכלכלה...
קרא עוד »
ינו 08, 2019