השוואת ספקי אינטרנט – מה צריך לדעת בבדיקה?

כל אדם יודע כיום שאינטרנט ביתי הוא חובה. בעוד שבעבר היו ספקי אינטרנט בודדים ולכן ההחלטה לגבי הספק הנבחר הייתה די קלה, כיום ניתן למצוא בישראל מגוון רחב של ספקי אינטרנט. על מנת לבחור בספק הטוב ביותר מבחינת איכות האינטרנט מחד ומאידך, במחיר האטרקטיבי ביותר, חשוב לבחון את כלל הספקים השונים בישראל, את החבילות של פלאפון, סלקום או כל הצעה אחרת של חברת תקשורת במסגרת האינטרנט הביתי – ורק לאחר מכן לבחור את הטוב ביותר בהם.

כיצד בוחרים ספק אינטרנט?

ראשית כל, חשוב מאוד לדעת שהאינטרנט בישראל מחולק לספק ותשתית ובכדי לגלוש באינטרנט, יש צורך גם בספק וגם בתשתית. התשתית היא הקו שמגיע עד הבית ואליו מחברים את הראוטר או המודם והספק הוא זה שמאפשר את החיבור לאינטרנט בפועל. בעבר הלא מאוד רחוק, היה צורך להתחבר לכל חברה בנפרד. את התשתיות לרוב הציעו רק בזר והוט ואת הספקים הציעו חברות רבות. אולם כיום, ניתן למצוא חברות המספקות הן את הספק והן את התשתית. כיום מתחוללת מהפכה של ממש בתחום האינטרנט הביתי. הסיבים האופטיים מאפשרים גלישה מהירה בהרבה יותר מהגלישה שאנו רגילים אליה וכיום, ישנן חברות אשר מציעות אינטרנט ביתי מבוסס על חיבור לסיבים אופטיים, דבר שהופך את האינטרנט הביתי למהיר הרבה הרבה יותר מהאינטרנט הכי מהיר שאתם מכירים שפועל על חיבור רגיל.

לבחור בטוב ביותר

על מנת לבחור בטוב ביותר עבורכם, ראשית כל עליכם לבחור האם האינטרנט שאתם מעוניינים בו יהיה מבוסס על חיבור רגיל או שמה אתם מעוניינים לשדרג את האינטרנט שלכם לאינטרנט אשר מבוסס על סיבים אופטיים. אם החלטתם ללכת על השוואת מחירים אינטרנט סיבים אופטיים, עליכם לברר כי יש לכם את התשתית המתאימה לכך בבית או בבניין. מעבר לכך, חשוב מאוד לברר את המחירים השונים אותם מציעה כל חברה על שירותי האינטרנט שלה ורק לאחר מכן לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. כיום ניתן למצוא אתרי אינטרנט איכותיים שמבצעים השוואות בין הספקים השונים לגבי אינטרנט ביתי ולכן, ניתן להיעזר באחד מהאתרים הללו לצורך קבלת החלטה מושכלת ונכונה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

אחסון יופרס

אחסון יופרס הוא חלק חשוב מהאינטרנט כיום. אנו מאחסנים נתונים, מוזיקה וסרטונים. זהו גם שירות שאנו יכולים להשתמש בו כדי לאחסן את התוכן שלנו. תעשיית

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה