השחרת חלונות לרכב, שיטות מומלצות

מכירים את זה שאתם נכנסים בבוקר לרכב, מתיישבים על מושב הנהג וקופצים בבהלה מהחום של הכיסא? נוגעים בהגה וכמעט נכווים? או שבאמצע נסיעה חודרת קרן שמש חדה מאחורה ומסנוורת אתכם? רוצים שזה יפסק? רוצים למנוע את התחממות הרכב ואת ההפרעה של קרני השמש לנהיגה שלכם? הגעתם למקום הנכון.

השחרת חלונות לרכב הינו הפתרון האולטימטיבי והמתאים ביותר עבורכם. כיום כמעט לא ניתן למצוא רכבים עם חלונות שהם לא כהים. כל נהג בר דעת שאינו רוצה לנהוג תחת השמש הקופחת וקרני השמש המציקות, משחיר את חלונות הרכב.

ישנם כמה שיטות מומלצות להשחרת חלונות הרכב שלכם. אם אתם מעוניינים בהשחרת החלונות של הרכב שלכם, הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות תמצאו את השיטות המומלצות הקיימים להשחרת חלונות לרכב.

השחרת חלונות

אחת השיטות הנפוצות ביותר היא השחרת החלונות באמצעות לייזר. תהליך השחרת חלונות לרכב באמצעות לייזר הינו תהליך ארוך שלוקח זמן, לכן הוא גם יקר יותר. אך הרווח הגדול הוא שלכם. השחרת החלונות בשיטה זו, עמידה יותר נגד חדירת קרני השמש משאר השיטות.

השחרת חלונות לרכב על ידי מדבקות שחורות, הינה שיטה יעילה ביותר. שיטה זו בהחלט מגנה על הרכב שלכם מפני השמש ומונעת את התחממותה. עם זאת, תהליך זה הוא זול יותר אך עמיד פחות מהשחרה באמצעות לייזר. בדקו כי המדבקה עומדת בתו תקן של משרד התחבורה.

מחיר

עלויות של ציפוי חלונות הרכב תלוי בכמה פרמטרים:

חלון בודד – 100 150 שקלים כמובן בהתאם לסוג הרכב.

שמשה אחורית – עלות ההשחרה היא בין 150 ל – 300 שקלים.

כל החלונות – 500 עד 800 שקלים.

הפער בין המחירים תלוי בגודל הרכב בסוגו וכמובן בשיטת ההשחרה שתרצו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

כתוב/כתבי תגובה