מה לומדים בקורס QA? האם אפשר ללמוד לבד?

קורס QA הוא קורס מעניין ומרתק ולכן יש לו ביקוש רב בקרב צעירים ומבוגרים.

תחומי הלמידה של קורס בודקי תוכנה

כדי לבצע באופן מקצועי את נושא בדיקות התוכנה יש ללמוד את הבסיס לכך שכולל הבנה של התוכנות השונות, כיצד הן פועלות, איך הן בנויות באתרים השונים ובאפליקציות.

בנוסף לכך לומדים את יסודות ההבנה בנושא המורכב של מחשוב ותקשוב וכיצד מתכנתים בשפות התכנות הנפוצות ביותר כמו java.

לאופן הביצוע של בדיקת התוכנות יש מתודולוגיה ולומדים אותה צעד אחר צעד, החל באפיון המוצר, דרך הדגשים שיש לתת לתוכנה, בדיקות מעמיקות ושימוש בטכנולוגיית WEB.

לכל אחד מהתחומים הללו מוקדשות שעות לימוד רבות, כדי להטמיע את הידע ואת ההבנה. כשצורת ההתנהלות מובנית מבחינה לוגית, הדרך היא הרבה יותר קלה וההבנה מהירה.

 

תרגול ופרקטיקה

הדרך לביצוע בדיקות QA בפועל, עוברת דרך שעות רבות של תרגול בקורס ובשיעורי הבית כדי ליישם בפועל את הליכי האוטומציה לאורך כל הדרך. החל באפיון, הבדיקות השונות הן הקלות והן המורכבות הרצה של התוכנה ועד ההכרה שהכול פועל בדיוק על פי הכללים.

במהלך הקורס קיים ליווי מקצועי של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שמדריכים את הסטודנטים, מעניקים להם ידע רב, עונים על כל שאלה ובודקים את העבודות שנעשו, כדי לעדכן אם בוצעו כל הפעולות הנדרשות, אם יש דברים נוספים שיש לעשות, לשפר איכויות או כל פעולה אחרת.

 

למידת QA לבד

ההמלצה היא ללמוד בקורס מקצועי אשר מועבר על ידי אנשי מקצוע שמסוגלים ללמד ולהעניק הכוונה כיוון שכאשר לומדים לבד אי אפשר לדעת אם העבודה מתבצעת כהלכה, אין גוף מקצועי שבודק, בוחן או מתריע.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

טונר

מכונות הצילום והמדפסות של היום נמצאים כולם בשימוש קבוע בהרבה מאוד מקומות. כל בית ספר וכל מוסד חינוכי, כל מקום ציבורי כמו בנק, קופת חולים,

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה