טיפים לקניית מחשבי גיימינג

משחקי מחשב לא מאבדים פופולריות לרגע. אבל גם אם אתם לא שחקנים בטורנירים עולמיים, אלא פשוט אוהבים לשחק בערב אחרי יום עבודה ארוך, אתם צריכים מחשב גיימינג טוב. בלי זה, אין דרך לשחק משחקים מודרניים עם גרפיקה מגניבה. לכן, כאשר אתם בוחרים מחשבי גיימינג, אתם צריכים לשאול את עצמכם מספר שאלות:

  • לאיזו מטרה אני לוקח את המחשב? 
  • באילו משחקים אני מתכנן לשחק?
  • כמה תקציב אני יכול להעמיד לרכישתו?
  • באיזו רזולוציית מסך אני אשחק?

אם אתם הולכים לשחק משחקים לא תובעניים, לא תצטרכו מחשב חזק, אפילו בהגדרות הגבוהות ביותר. אבל משחקים חדשים יצטרכו מחשבי גיימינג חזקים עם כרטיס גרפי טוב. 

כרטיס מסך משוכלל- תנאי הכרחי עבור מחשבי גיימינג

כרטיס המסך הוא הרכיב החשוב ביותר במחשב גיימינג. זה משפיע במידה רבה על כמה פריימים לשנייה המחשב שלך ימסור. כמה פריימים אתם צריכים? ככל שיותר- יותר טוב. המשחק יהיה חלק יותר ותראה יותר פרטים. המינימום הנדרש לגיימינג נוח הוא 60 FPS. בנוסף, בעת בחירת מחשבי גיימינג, כדאי לשים לב לרזולוציה של הצג. ככל שהוא גדול יותר, כרטיס המסך חייב להיות חזק יותר כדי לקבל FPS מקובל. 

מעבד וזיכרון RAM- כך תדאגו למחשבי גיימינג עוצמתיים

הרכיב השני בחשיבותו הוא המעבד. זהו המרכיב החשוב ביותר למשימות מחשוב, יצירת תוכן. ביצועי המעבד תלויים במספר הליבות, החוטים והארכיטקטורה. עם כל דור, הטכנולוגיה מתקדמת פלאים, ולכן מומלץ לקנות מחשבי גיימינג עם מעבד מהדור האחרון.

הרכיב השלישי בחשיבותו עבור מחשבי גיימינג הוא זיכרון RAM. הסוג המודרני ביותר של זיכרון RAM הוא DDR5, שיחליף את DDR4. נכון לעכשיו, DDR5 מספק רק שיפור קטן בביצועים, הוא יקר ודורש לוח אם יקר. לכן, זיכרון DDR4 יישאר רלוונטי לעוד מספר שנים. כמות ה-RAM המספיקה לשנה הנוכחית היא 16GB.  אם התקציב שלכם מצומצם, ניתן לקנות 8 GB, אבל זה לא יספיק עבור משחקים מודרניים רבים. למידע אודות חנות גיימינג

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חולצות עם הדפס
אופנה היא תעשייה עולמית ויש הרבה אנשים שלובשים וקונים בגדים. מעצבים שונים מייצרים סוגים שונים של...
קרא עוד »
דצמ 13, 2022
איך ליצור צילום מזון שיגרום ללקוחות לרוץ אליכם לחנות
יצירת צילום מנות מקצועי שמפתה לקוחות לחנות כרוכה בשילוב של אומנות, סיפור ושיווק אפקטיבי. להלן מדריך...
קרא עוד »
אוג 30, 2023
חשיפת היסודות: השקעות אלטרנטיביות והלוואות חברתיות
בספקטרום העצום של הזדמנויות השקעה, השקעות אלטרנטיביות והלוואות חברתיות מופיעות כאפשרויות מובחנות...
קרא עוד »
אוג 21, 2023