רוצים לפשט את תהליך בניית האפליקציה? הכירו את MVP

MVP היא תפיסת ניהול מוצר שעובדת בצורה יוצאת דופן בהקשר של יצירת מוצר חדש לשוק. המטרה העיקרית של MVP הינה לספק את הפונקציונליות הראשונית והבסיסית ביותר שתענה על כלל הצרכים החיוניים של המשתמשים וכמה שפחות לחשוף אותו למורכבויות או דברים זניחים, בדרך היעילה והפשוטה ביותר. לגישה זו יש יתרונות רבים, כולל יעילות, סיכונים מינימליים, הוצאות מינימליות ועוד.

התמקדות בפונקציות הליבה

גישת ה-MVP עוזרת להתמקד בפונקציונליות הליבה של המוצר. זה מאפשר לכם להיות מרוכזים סביב השירותים הבסיסיים והכרחיים שלכם, למצוא דרכים לייעל ולשפר אותם במקום לפרוס את הזמן והאנרגיות שלכם על דברים רבים אחרים. זה עוזר לבדוק את הרעיון העסקי שלכם במינימום עלויות וזמן. רוב החברות והעסקים נוטים לשכוח גישה יעילה זו, והם נוטים להוסיף פונקציונליות מיותרת עוד לפני שהמוצר נכנס לשוק בגרסתו הראשונית. זה מקשה על הלקוח או מי שעושה שימוש באפליקציה לפעול בצורה שהוא מבין מה הוא עושה שם.

על ידי הוספת כמות עצומה של פונקציונליות, קל מאוד לאבד את המיקוד בבעיה הספציפית שאתם שואפים לפתור.

התמקדו בבהירות החזון שלכם

לכל עסק או ארגון יש חזון אישי שעוד מוגדר בשלב הקמתו. מה החזון שלכם? אם אתם רוצים שהעסק שלכם יצליח בגדול אתם חיים להתמקד בחזון שלכם ובהתאם לכך לבנות סביבו את הדרישות וההתאמות הראויות. גישת MVP רואה לנכון להתמקד רק סביב החזון וכל ההיבטים שלו לפני שהיא נוגעת בהיבטים חשובים אחרים. כאשר חזון הליבה והפונקציונליות סביבה בנויה היטב מבחינה פונקציונלית, תוכלו להסב את תשומת הלב של הפיתוח לאלמנטים אחרים נוספים וחשובים.

אם אתם פונים לקבל שירות בניית אפליקציות, כדאי לעשות את זה עם חברה שמיישמת את הדגשים הללו של בניית MVP.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

קידום עורכי דין

הדרך היעילה והאיכותית ביותר לבצע קידום עורכי דין, היא באמצעות מיתוג נכון. היום אנו חיים בעידן של מותגים, כך שרוב האנשים כבר רגילים לכך, כי

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה