אז מה עושים בעצם עם אפליקציית סיגנל?

במשך שנים, היינו רגילים לעבוד עם אפליקציית וואטאספ בשביל לשלוח ולקבל הודעות, מסמכים, סרטונים וכל דבר אחר. לא במקרה, שכן מדובר באפליקציה הכי פופולארית בתחום. הפופולאריות שלה הובילה לידי כך, שחברת פייסבוק רכשה אותה לפני מספר שנים.

אך בסוף שנת 2020 התמונה מעט השתנתה. כפי שאנחנו יודעים, חברת פייסבוק החליטה להשתמש בתכנים שמעלים משתמשים באפליקציה בשביל להציע אותם גם דרך הרשת החברתית. הפגיעה החמורה בפרטיות של המשתמשים עוררה סערה וביקורת קשה, עד כדי שהיא הובילה אנשים להחרים את וואטסאפ ולעבור לאפליקציות אחרות, למשל אפליקציית סיגנל.

לכאורה, מדובר בעוד אחת מלא מעט אפליקציות שניסו להציע שירותים דומים לאלו של וואטסאפ. מדובר על אפליקציה לשליחה וקבלה של הודעות, מסמכים, תמונות וקבצים אחרים. אך מדובר במשהו שונה לגמרי במספר מובנים, ולכן היא זוכה להצלחה ופופולאריות בקרב משתמשים וכן בקרב אנשי מקצוע שמשווים בין אפליקציות שונות.

 

מה עושים עם האפליקציה ומדוע היא פופולארית?

אז איך משתמשים בסיגנל? ובכן, האפליקציה משמשת אותנו בדיוק לאותם צרכים שוואסטאפ משמשת אותנו. היא מאפשרת לנו להעביר הודעות, לקבל הודעות, כולל מסמכים, תמונות, סרטונים, קבצי קול ועוד. אך מעבר לכך, הרי מדובר באפליקציה שונה אשר זוכה לפופולאריות רבה וכן לביקורות מאוד חיוביות, הן בקרב משתמשים והן בקרב גורמים אשר מבינים בתחום וממליצים על שימוש באפליקציות כאלה ואחרות.

ראשית, מדובר באפליקציה שבנויה על קוד פתוח. זה אומר, שכל מתכנת יכול להכניס פ'יצרים שונים ולאפשר למשתמשים ליהנות מהם. זה מרחיב מאוד את אופציות השימוש באפליקציה.

שנית, מדובר באפליקציה שאין לה רשת חברתית, לא מדובר בענק טכנולוגי, לכן החשש מהגורם שעומד מאחוריה, הוא הרבה יותר קטן, במיוחד כשמדובר על קוד פתוח ואז גם רמת העניין של גורמים שונים באפליקציה תהיה, נמוכה לכאורה.

 

חשובה לכם ההגנה? קראו עכשיו איזה אנטי וירוס בעברית ישמור הכי טוב על המידע שלכם?

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

פרסום עורכי דין

פרסום עורכי דין חייב להתבצע בצורה המקצועית והאיכותית ביותר, על מנת להבטיח את התוצאות האיכותיות והיעילות ביותר. אם בעבר היה מספיק לפרסם מודעה בעיתון או

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה