סרטון תדמית – מתאים גם למוסדות חינוך

בעולם רווי רשתות חברתיות, פרסומות בכל פינה, מידע זמין ונגיש לכל אחד והיצע רב של מתחרים כמעט בכל תחום שאפשר להעלות על הדעת, חשוב להתמצא בעולם האינטרנט והשיווק וקידום דרכו. המדיה קיימת ומלווה אותנו כמעט בכל פנייה בחיינו ועסקים שרוצים לקדם את עצמם צריכים לדעת להסתגל לסביבה זו ולפרסם את עצמם באופן הנכון ברשתות החברתיות, קראו בהרחבה.

על מנת למשוך הורים ותלמידים, גם מוסדות החינוך יצטרכו לדעת להתרגל לסביבה זו ולקדם את עצמם דרך המדיה והרשתות החברתיות. לשם מטרה זו קיימים סרטוני תדמית היכולים להציג טעימה ממוסד החינוך וממה שיש לו להציע על פני מוסדות חינוך מתחרים. למרות שנהוג לחשוב כך בעיקר על עסקים המקדמים את מוצריהם, קיים מקום וסיבה גם למוסדות חינוך להשתמש בכלי היעיל של סרטוני תדמית לקידום החזון החינוכי שלהם.

 

מוסדות החינוך שונים מטבעם ובעלי אופי שונה אחד מהשני, לכן דרך פלטפורמה זו של סרטוני תדמית יכולים מוסדות החינוך ליצור כל אחד כרטיס ביקור משלו ולהציג את אופיו ומסלולי הלימודים אותו הוא מציע. לדוגמה: סרטון תדמית לבית ספר לאומנויות יכול לפרט בסרטון תדמית על אילו מקצועות ומגמות הוא שם דגש, מה מייחד אותו משאר בתי הספר לאומנויות, שיטות הוראה ופעילויות אחרי שעות בית הספר. סרטון התדמית יצבע תמונה ברורה וייחודית של בית הספר שלכם ויוכל גם לציין הישגים פדגוגיים, הישגים של נבחרות ספורט וכדומה.

 

לפני שאתם מתחילים להכין את סרטון התדמית לעסק אותו תפתחו חשוב לגבש מיהו קהל היעד של בית הספר ושל סרטון התדמית, מה המסר והחזון החינוכי שלכם כמוסד חינוכי וכיצד תוכלו לתמצת אותו בצורה יעילה ומקורית שתדגיש את היתרונות שלכם לעומת מוסדות חינוך אחרים. הסרטון צריך להיות מעניין, ברור ולמשוך אליו את קהל היעד באמצעות כתיבה נהירה ואמצעים ויזואליים. 

> למידע ופרטים נוספים בקרו באתר http://www.7doorsproductions.co.il!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להיות בבקרה על משימות כשלא יכולים להגיע למשרד?
יש לכם פרויקטים ומשימות לפקח עליהם ואתם לא נמצאים במשרד? אל דאגה, יש כלים שיעזרו לכם לבצע את העבודה גם...
קרא עוד »
ספט 19, 2019
עיצוב דוח קיימות, מי יכול לעשות את זה?
תוך שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר, אנו מסוגלים להפיק דוחות ברי קיימא. עם זאת, זה לא משהו שאפשר לעשות...
קרא עוד »
מרץ 12, 2023
שירותי ענן – מידע מקיף בנושא
שירותי ענן הופכים פופולריים יותר ויותר בחברה. הם מספקים פלטפורמה לעסקים לנהל את הנתונים שלהם וגם...
קרא עוד »
אוק 03, 2022