ספרים אלקטרוניים

אנו חיים בעידן שבו הכול אלקטרוני. מסחר אלקטרוני, בנקאות אלקטרונית, כרטיסים אלקטרוניים, סיגריות אלקטרוניות והרשימה עוד ארוכה. נראה שבכל מה שקשור לספרים אלקטרוניים, הנושא עדיין טעון בדיקה.

 

ספרים אלקטרוניים

אז למה אנשים אוהבים לקרוא דרך ספרים אלקטרוניים? ובכן, מכיוון שאנשים אוהבים את הרעיון לעשות הכל מכל מקום ובכל מכשיר. עם זאת נאמר, אין זה מפתיע שהתחלנו לחולל מהפכה בדרך שאנחנו עושים כמעט הכול – אפילו קריאת ספרים.

 

תוכן הוא החשוב, לא הפורמט

בעוד שקריאה בספר אלקטרוני כמו טאבלטים וסמארטפונים היא חלק חשוב מחייהם של מיליונים, ישנם עדיין מיליונים אחרים שלא היו שוקלים להוריד ספר כזה. למרות הפופולריות הגוברת שלהם, עדיין קיימות כמה תפיסות מוטעות לגבי ספרים אלקטרוניים ברחבי העולם.

מאמר זה נועד כדי לספק מדריך למתחילים שעדיין מאמינים שריח הדיו והנייר הוא אביזר חיוני לקריאה. אנחנו לא הולכים לשכנע אותם לעבור לספר אלקטרוני אך כן נשמח לספר להם שזו דרך מעולה להנות מספרים רבים מבלי להגיע לספריה העירונית.

 

מהו ספר אלקטרוני?

במבט ראשון, נוכל לומר שספר אלקטרוני הוא ספר שנקרא בתוך מכשיר אלקטרוני (מסך מחשב, טאבלט, טלפון חכם או קורא אלקטרוני). אך תיאור זה הוא מעט מעורפל ורחב, כולל דברים רבים שאינם ספר אלקטרוני.

לכן, עדיף לגשת לשאלה זו מנקודת מבט של ההבדל בין epub, מסמך word וקובץ PDF. לכל אחד מאופציות אלה יש את היתרונות והחסרונות שלו ולא תמיד תוכלו לעשות בקובץ וורד את מה שתוכלו לעשות בקובץ PDF.

כך בדיוק הוא הספר האלקטרוני. הוא מאפשר לכל אחד לקרוא ממנו בלבד אך לא לעשות בו כל שימוש אחר. כך הוא יהיה מוגן מהפרת זכויות יוצרים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

שמאי מקרקעין בראשון לציון

ראשון לציון הופכת בשנים האחרונות לפנינה נדלנית של ממש. יש בה כמה יתרונות שהופכים אותה ליעד מבוקש על ישראלים רבים. בראש ובראשונה אי אפשר להתעלם

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה