לימוד סייבר למתחילים – כך תתחילו את דרככם בעולם הסייבר

תחום הסייבר הולך ותופס תאוצה היום ויותר אנשים פונים ללימודי סייבר במקצוע כזה או אחר. לימוד סייבר הוא לא לימוד של "קורס סייבר" ובזה נגמר אתם – הולכים לעבוד בסייבר. בתוך עולם הסייבר ואבטחת המידע יש מגוון מקצועות שאושרו כמוכרים באופן רשמי כמקצועות סייבר. מבין המקצועות הללו תצטרכו לבחור את המקצוע שמעניין אתכם ביותר, לפי תחום העניין שלכם, לפי הקישורים שלכם ולפי שאיפות השכר שלכם או מקום העבודה העתידי שלכם. לימוד סייבר למתחילים יהיה ככל הנראה קורס בסיס בתחום.

 

לימוד מבוא לסייבר וניהול רשתות:

כאשר אתם הולכים ללמוד שיווק ופרסום למשל, יש לכם הרבה מאוד אפשרויות התמחות: התמחות בקידום אורגני, התמחות בקמפיינים ממומנים בגוגל, התמחות ברשתות חברתיות וכו'. בעולם הסייבר בוחרים את הקורסים לפי מקצועות ובהתאם לאותו מקצוע שבחרתם, יש רשימה של קורסים שצריך ללמוד ולעבור כדי להתחיל לעבוד בתחום. הקורס הבסיסי ביותר יהיה מבואות לעולם הסייבר וניהול הרשתות.

 

מה לומדים בקורס הבסיסי?

קורס מבואות סייבר וניהול רשתות הוא בעצם מעין כרית נוחה לשים עליה את הראש כאשר רוצים להיכנס אל עולם הסייבר אך לא יודעים מאיפה להתחיל, מה תרצו ללמוד בסופו של דבר ובאיזה מקצוע בתחום הסייבר תרצו לעבוד בו. במהלך הקורס הבסיסי תלמדו על ניהול שרתי מייקרוסופט, על ניהול רשתות ותקשורת מחשבים, על יסודות הסייבר, תלמדו את שפת הפייתון, שימוש במערכת לינוקס, את סוגי מקצועות הסייבר ומבוא לכל קורס ועוד.

 

איך התחיל את דרככם בעולם הסייבר?

קראו מעט מאמרים על התחום ואספו מעט מידע. היכנסו לאתר "שיא סקיוריטי" והירשמו לקורס מבואות הסייבר. שלחו את הפרטים שלכם ונציג ייצור עמכם קשר בטלפון ויזמן אתכם לראיון אישי וימסור לכם מידע נוסף שתחפצו בו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב דוח קיימות, מי יכול לעשות את זה?
תוך שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר, אנו מסוגלים להפיק דוחות ברי קיימא. עם זאת, זה לא משהו שאפשר לעשות...
קרא עוד »
מרץ 12, 2023
5 סיבות לגיבוש תוכנית התאוששות מאסון לעסקים
לא מעט עסקים וחברות בכל רחבי העולם לא מתכוננים בצורה מיטבית למקרי אסון שונים בבית העסק. התכוננות...
קרא עוד »
אוק 28, 2020
חשיפת יתרונות נסתרים של הסכמי ממון למתחילים
כמומחה ותיק בתחום הפיננסים, אני בעמדה ייחודית לחשוף את היתרונות הפחות מוכרים של הסכמי ממון מתחילים....
קרא עוד »
פבר 18, 2024