לימוד סייבר למתחילים – כך תתחילו את דרככם בעולם הסייבר

תחום הסייבר הולך ותופס תאוצה היום ויותר אנשים פונים ללימודי סייבר במקצוע כזה או אחר. לימוד סייבר הוא לא לימוד של "קורס סייבר" ובזה נגמר אתם – הולכים לעבוד בסייבר. בתוך עולם הסייבר ואבטחת המידע יש מגוון מקצועות שאושרו כמוכרים באופן רשמי כמקצועות סייבר. מבין המקצועות הללו תצטרכו לבחור את המקצוע שמעניין אתכם ביותר, לפי תחום העניין שלכם, לפי הקישורים שלכם ולפי שאיפות השכר שלכם או מקום העבודה העתידי שלכם. לימוד סייבר למתחילים יהיה ככל הנראה קורס בסיס בתחום.

 

לימוד מבוא לסייבר וניהול רשתות:

כאשר אתם הולכים ללמוד שיווק ופרסום למשל, יש לכם הרבה מאוד אפשרויות התמחות: התמחות בקידום אורגני, התמחות בקמפיינים ממומנים בגוגל, התמחות ברשתות חברתיות וכו'. בעולם הסייבר בוחרים את הקורסים לפי מקצועות ובהתאם לאותו מקצוע שבחרתם, יש רשימה של קורסים שצריך ללמוד ולעבור כדי להתחיל לעבוד בתחום. הקורס הבסיסי ביותר יהיה מבואות לעולם הסייבר וניהול הרשתות.

 

מה לומדים בקורס הבסיסי?

קורס מבואות סייבר וניהול רשתות הוא בעצם מעין כרית נוחה לשים עליה את הראש כאשר רוצים להיכנס אל עולם הסייבר אך לא יודעים מאיפה להתחיל, מה תרצו ללמוד בסופו של דבר ובאיזה מקצוע בתחום הסייבר תרצו לעבוד בו. במהלך הקורס הבסיסי תלמדו על ניהול שרתי מייקרוסופט, על ניהול רשתות ותקשורת מחשבים, על יסודות הסייבר, תלמדו את שפת הפייתון, שימוש במערכת לינוקס, את סוגי מקצועות הסייבר ומבוא לכל קורס ועוד.

 

איך התחיל את דרככם בעולם הסייבר?

קראו מעט מאמרים על התחום ואספו מעט מידע. היכנסו לאתר "שיא סקיוריטי" והירשמו לקורס מבואות הסייבר. שלחו את הפרטים שלכם ונציג ייצור עמכם קשר בטלפון ויזמן אתכם לראיון אישי וימסור לכם מידע נוסף שתחפצו בו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס דיגיטלי מימון המונים
מימון המונים הוא דרך מצוינת להשיק קורס דיגיטלי. זה יכול לעזור לך להגיע ליעד שלך ליצור קורס מקוון מבלי...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
איך הפודקאסטים הפכו לכל כך פופולאריים?
לפני עידן הטלוויזיה, רדיו היה מקור הבידור העיקרי עבור מרבית האנשים. משפחות היו יושבות ליד הרדיו...
קרא עוד »
יול 28, 2020
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד
מערכת אנדרואיד היא אחת ממערכות ההפעלה המשובחות ביותר שיש. הפיתוח של האפליקציות שבה היא פשוטה יותר...
קרא עוד »
אוג 04, 2021