לימוד סייבר למתחילים – כך תתחילו את דרככם בעולם הסייבר

תחום הסייבר הולך ותופס תאוצה היום ויותר אנשים פונים ללימודי סייבר במקצוע כזה או אחר. לימוד סייבר הוא לא לימוד של "קורס סייבר" ובזה נגמר אתם – הולכים לעבוד בסייבר. בתוך עולם הסייבר ואבטחת המידע יש מגוון מקצועות שאושרו כמוכרים באופן רשמי כמקצועות סייבר. מבין המקצועות הללו תצטרכו לבחור את המקצוע שמעניין אתכם ביותר, לפי תחום העניין שלכם, לפי הקישורים שלכם ולפי שאיפות השכר שלכם או מקום העבודה העתידי שלכם. לימוד סייבר למתחילים יהיה ככל הנראה קורס בסיס בתחום.

 

לימוד מבוא לסייבר וניהול רשתות:

כאשר אתם הולכים ללמוד שיווק ופרסום למשל, יש לכם הרבה מאוד אפשרויות התמחות: התמחות בקידום אורגני, התמחות בקמפיינים ממומנים בגוגל, התמחות ברשתות חברתיות וכו'. בעולם הסייבר בוחרים את הקורסים לפי מקצועות ובהתאם לאותו מקצוע שבחרתם, יש רשימה של קורסים שצריך ללמוד ולעבור כדי להתחיל לעבוד בתחום. הקורס הבסיסי ביותר יהיה מבואות לעולם הסייבר וניהול הרשתות.

 

מה לומדים בקורס הבסיסי?

קורס מבואות סייבר וניהול רשתות הוא בעצם מעין כרית נוחה לשים עליה את הראש כאשר רוצים להיכנס אל עולם הסייבר אך לא יודעים מאיפה להתחיל, מה תרצו ללמוד בסופו של דבר ובאיזה מקצוע בתחום הסייבר תרצו לעבוד בו. במהלך הקורס הבסיסי תלמדו על ניהול שרתי מייקרוסופט, על ניהול רשתות ותקשורת מחשבים, על יסודות הסייבר, תלמדו את שפת הפייתון, שימוש במערכת לינוקס, את סוגי מקצועות הסייבר ומבוא לכל קורס ועוד.

 

איך התחיל את דרככם בעולם הסייבר?

קראו מעט מאמרים על התחום ואספו מעט מידע. היכנסו לאתר "שיא סקיוריטי" והירשמו לקורס מבואות הסייבר. שלחו את הפרטים שלכם ונציג ייצור עמכם קשר בטלפון ויזמן אתכם לראיון אישי וימסור לכם מידע נוסף שתחפצו בו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

פרסום עורכי דין

פרסום עורכי דין חייב להתבצע בצורה המקצועית והאיכותית ביותר, על מנת להבטיח את התוצאות האיכותיות והיעילות ביותר. אם בעבר היה מספיק לפרסם מודעה בעיתון או

קרא עוד »

איך קוראים מחשבות?

שואלים את עצמכם איך ניתן לקרוא מחשבות? ובכן, לא מדובר באמת בכוחות על, אלא ביכולת להשפיע על דפוס החשיבה של אותו אחד שמנסים לקרוא את

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה