מה חשוב לעשות במהלך תקופת הקורונה?

הסגר ביתי, מסיכות פנים ובהלה, הפכו למילים פופולאריות בימים האחרונים, זאת בשל העובדה שנגיף קורונה התפרץ בישראל ושינה את חיי השגרה מקצה לקצה. רבים נמצאים בבתיהם, מבודדים, מסתגרים וחלקם גם ללא תעסוקה. עם זאת, חשוב לשמור על אופטימיות ולמצוא את החיובי שבדבר. מה חשוב לעשות במהלך תקופת הקורונה?

להישאר בבית

אף על פי שיש הנחיות מאוד ברורות בנוגע ליציאה מהבית בימים הללו, יש מי שבוחרים להתעלם, לצאת אל הפארקים, לטייל ברחובות ולצאת מהבית גם אם לא מדובר בצרכים חיוניים. ובכן, הדבר החשוב ביותר לעשות בתקופה זו זה להישאר בבתים, ולשמור על בריאותכם ועל בריאות הסובבים אתכם.

כיום יש מגוון רחב של שירותי אונליין, כך שניתן לרכוש כמעט כל דבר באמצעות הרשת, והמוצרים יגיעו עד אליכם. כמו כן, נסו למצוא פעילויות ביתיות מעשירות ומגוונות, ולו כדי להימנע מן הצורך לצאת לשחק בפארקים או לטייל ברחובות.

לסייע לאחרים אם ניתן

יש לא מעט אנשים שמשבר הקורונה משפיע עליהם באופן ניכר, ולכן ערבות הדדית היא חשובה מאוד. ניתן לסייע לקשישים לרכוש מוצרים בסופר (תוכלו לבצע בעבורם הזמנה אונליין), להסביר למבוגרים כיצד מקיימים שיחות וידאו, לרכוש דווקא בתקופה הזו מעסקים קטנים והאפשרויות עוד רבות ומגוונות. ערבות הדדית היא חלק בלתי נפרד משיקום המשק והאוכלוסייה, ואם נסייע זה לזה, נוכל להתגבר על המשבר מהר יותר.

להסתכל על הצד החיובי

נכון, זה לא נעים להישאר בבית, לצאת לחל"ת או לקבל מכתב פיטורים, וזה בהחלט מאוד מלחיץ לדעת שיש נגיף שמסתובב בחוץ. עם זאת, נסו להסתכל על הצד החיובי של הדברים, לנסות למצוא תחביבים חדשים, ליצור שגרה חדשה, ללמוד תחומים שונים, להשתתף בקורסי אונליין או לעשות את כל הדברים שמעולם לא מצאתם זמן עבורם (כמו לסדר את המסמכים, לבחור תמונות לאלבום החתונה וכו'). ככל שתמצאו רגעים חיוביים במשבר, כך תוכלו לצלוח אותו באופן המיטבי.

 

אין ספק שמשבר הקורונה משפיע על כל המשק והאוכלוסייה, אבל חשוב לזכור שזה משבר זמני ושזה יחלוף. נסו למצוא את החיובי שבדבר, לסדר לעצמכם לו"ז קבוע ולנסות לשמור על שגרה כמה שניתן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרים לטיפוח העור הרבלייף
שגרת טיפוח טובה תהיה יעילה רק אם המוצרים שבהם תשתמשו יהיו מספיק איכותיים כמו מוצרים לטיפוח העור...
קרא עוד »
אוק 11, 2022
חשיפת היסודות: השקעות אלטרנטיביות והלוואות חברתיות
בספקטרום העצום של הזדמנויות השקעה, השקעות אלטרנטיביות והלוואות חברתיות מופיעות כאפשרויות מובחנות...
קרא עוד »
אוג 21, 2023
הדחקת אזכורים שליליים בגוגל
כדי לקבל הבנה טובה יותר של הנושא, עלינו להסתכל תחילה על ההיסטוריה של אזכורים שליליים. חשוב להבין מדוע...
קרא עוד »
נוב 15, 2022