השכרת רכב: איך לא ליפול בפח של חברות ההשכרה

השכרת רכב מהווה שירות שכיח כיום, ולו כי רבים מבקשים לשכור רכבים לצרכים שונים, בין אם מדובר בהשכרת רכב עבור עבודה ובין אם לצורך אישי. ניכר כי יש לא מעט שינויים ומגמות בתחום, וכי כיום זה בהחלט מאוד נפוץ לשכור רכב, ולו ליום אחד. אם גם אתם מעוניינים לשכור רכב, המאמר הזה הוא בשבילכם.

ערכו סקר שוק

יש כמה וכמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון כשמחפשים חברה להשכרת רכבים, ולו כדי לבצע את ההחלטה המושכלת ביותר. ראשית נציין שיש לבחור חברה אמינה להשכרת רכב עם ניסיון, כך תוכלו לקרוא ביקורות של לקוחות מהעבר ולהבין אם לקוחותיה של החברה מרוצים מהשירות ומהיצע הרכבים.

נוסף לכך, יש לבדוק כמובן את היצע הרכבים שהחברה מציעה, זאת כדי שתוכלו לשכור את הרכב האידיאלי ביותר בעבורכם, בין אם זה רכב מסחרי, ג'יפ או רכב פרטי. יתרה מזאת נמליץ לערוך סקר שוק מבחינת מחירים, ולו כי השוואת מחירים היא חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטה הנכונה. עם זאת נציין, שלא כל מה שיקר הוא בהכרח איכותי, ובמקביל, לא מומלץ לבחור באופציה הזולה ביותר. מה עושים? עורכים השוואת מחירים ומבינים את המחירים הממוצעים לסוג השירות הנחוץ לכם, ורק לאחר מכן מקבלים החלטה.

קראו היטב את פרטי החוזה

במעמד השכרת הרכב תצטרכו לחתום על חוזה, כשחשוב לקרוא אותו לעומק, לרבות האותיות הקטנות. שימו לב לתאריך ולשעה בה עליכם להחזיר את הרכב (וכמובן גם למיקום), ולו כי איחור (גם אם הקטן ביותר) עלול לגרור תוספת תשלום. כמו כן, יש לוודא מה המדיניות בנוגע לכבישי אגרה, ומה גובה ההשתתפות העצמית. מלבד כל הסעיפים שצוינו מעלה – וודאו שהרכב מבוטח בביטוח חובה ובביטוח מקיף, זה חשוב וזה חיוני.

פה נעצור לציין שאם יש לכם שאלות חשובות בנוגע לחוזה, מוטב לשאול אותן בטרם החתימה, כך תוכלו להבין בדיוק על מה אתם חתומים.

 

יש לא מעט סיבות לשכור רכב, וכדי לבצע את ההחלטה המושכלת ביותר, יש לערוך סקר שוק ולקרוא היטב את פרטי החוזה. בהצלחה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

תזונה נכונה

תזונה טובה ונכונה, פירושה שגופכם מקבל את כל אבות המזון, הוויטמינים והמינרלים הדרושים לו בכדי לעבוד כמיטב יכולתו. תכננו את הארוחות והחטיפים שלכם כך שיכללו

קרא עוד »

אחסון יופרס

אחסון יופרס הוא חלק חשוב מהאינטרנט כיום. אנו מאחסנים נתונים, מוזיקה וסרטונים. זהו גם שירות שאנו יכולים להשתמש בו כדי לאחסן את התוכן שלנו. תעשיית

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה