חוג פיתוח אפליקציות באנדרואיד לילדים – איפה לומדים את זה?

אנדרואיד היא פלטפורמה שקיימת כבר הרבה זמן. הוא נמצא בשימוש נרחב על ידי יצרני טלפונים ניידים ומפתחי אפליקציות. מערכת ההפעלה אנדרואיד הפכה להיות אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר עבור טלפונים ניידים. מאמר זה ידון בכמה מהיתרונות של שימוש בחוג פיתוח אפליקציות אנדרואיד לילדים הטבות בעסק שלך.

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא תחום פופולארי מאוד בקרב צעירים. זה גם תחום מאוד משתלם, שכן יש הרבה אפליקציות שניתן ליצור בעזרת Android SDK ו-Java.

החוג נועד לעזור לילדים ללמוד כיצד לתכנת מחשב. הכיתה ילמדו את יסודות התכנות, ההיסטוריה של המחשבים ואופן פעולתם, ולאחר מכן ילמדו אותם איך לכתוב תוכניות משלהם. במסגרת החוק נלמד כיצד לפתח אפליקציה לאנדרואיד באמצעות Java ושפות תכנות אחרות. אתה יכול להשתמש בשיעור זה כחומר עזר בעת הכנה למבחן הסמכת Java או כחומר למידה כאשר אתה רוצה ללמוד משהו חדש על פיתוח אפליקציות או לפתח אפליקציות משלך לאנדרואיד. זהו קורס מבוא לפיתוח HTML5, CSS3 ו-JavaScript עם דוגמאות מעשיות ותרגילים, שיעניקו לכם מספיק ידע להתחיל לכתוב בעצמכם

נסקור את כל הדרכים ליצירת אפליקציית אנדרואיד מאפס. נסקור גם כמה מהבעיות הנפוצות שניתן להתמודד איתם בעת פיתוח אפליקציה. כמו כן, נחקור כמה מהשיטות המומלצות ליצירת אפליקציה מצליחה וכיצד להימנע מטעויות נפוצות.

כדי להכיר גם את חוג פייתון לילדים >>>

למה ואיפה אפשר לעשות את זה?

הרעיון של פיתוח אפליקציות לילדים קיים כבר זמן רב. זה אתגר מעניין ומהנה ליצור אפליקציה שיכולה לשמש ילדים כדי ללמוד ולתרגל הרגלים טובים. 

חינוך הילדים הופך ליותר ויותר דיגיטלי, כאשר מורים משתמשים בכלים דיגיטליים כדי ללמד את תלמידיהם. זה הולך לשנות את הדרך שבה ילדים לומדים, ובמיוחד את האופן שבו הם לומדים מתמטיקה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

מאגרי תמונות

מאגרי תמונות הם דרך מצוינת למציאת תמונות עבור פרסומים שלך. הם גם משאב נהדר עבור אנשים שרוצים למצוא השראה מאחרים. מאגרי תמונות מאפשרים למשתמשים לרכוש

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה