שירותי מחשוב לעסקים קטנים – בעד ונגד

עסקים קטנים יכולים להתקשות להתחרות בשוק בגלל העלות הגבוהה של פתיחת עסק. הם צריכים פתרון שיאפשר להם להתחיל עם עסק קטן מבלי להוציא הרבה כסף. עסקים קטנים מתמודדים לרוב עם בעיות כמו חוסר מקום, מוגבלות במימון וזמן. ניתן לפתור את הבעיות הללו באמצעות שירותי מחשוב לעסקים קטנים

שירותי מחשוב לעסקים קטנים מציעים כמה פתרונות כמו: 

חלל עבודה. מתן כלים ושירותים מקצועיים בצורה חסכונית ביותר. מתן גישה למחשוב ענן, שהוא אידיאלי לעסקים קטנים יותר מכיוון שכוח המחשוב אינו דורש השקעה עצומה של זמן וכסף. במקום להוציא אלפי דולרים בחודש עבור תוכנה יקרה, חברות יכולות לשלם רק עבור המשאבים הנדרשים להפעלת האפליקציות העסקיות שלהן בעלויות מינימליות. עסקים קטנים יכולים גם לחסוך כסף על ידי הפעלת מרכזי הנתונים שלהם עם משאבים משותפים המותאמים לדרישות הייחודיות שלהם במקום הפרקטיקות הסטנדרטיות שהם עשויים להשתמש במקומות אחרים, כגון תאגידים גדולים אחרים. 

יתרונות וחסרונות של שירותי מחשוב לעסקים קטנים:

פתרונות אלו מציעים מספר יתרונות , כולל חיסכון בעלויות ושיפורי ביצועים, אבל יש להם גם כמה חסרונות. המשמעותי שבהם הוא שיישומים עסקיים רבים מתוכננים לפעול על חומרה מיוחדת שאינה נתמכת על ידי סביבות משותפות. זה יכול לגרום לבעיות כאשר חברות עוברות להשתמש בסוגי חומרה סטנדרטיים יותר, כגון מחשבים לשימוש כללי, שפות הניתנות להרחבה כגון Java Enterprise Edition (JEE), או אפילו שרתי אינטרנט מתקדמים יותר. 

הישארו תחרותיים:

על מנת להיות תחרותיים, עסקים קטנים אלו זקוקים לשירותי מחשוב קלים, יעילים וחסכוניים. דוגמה טובה לכך היא השימוש באחסון אתרים במחיר נוח עבורם. הם רוצים את האתרים שלהם מקוונים מבלי שהם צריכים לשלם יותר מדי או שאין להם שליטה על מה שקורה עם האתר/התוכן שלהם ברגע שהם מקוונים.

חלק גדול מהבעיה בתעשייה הזו הוא שהם צריכים תמיכת IT אבל הם לא באמת יודעים איך לעשות את זה הכי טוב – במיוחד כשאין להם מישהו שיכול ללמד אותם איך הכי טוב לעשות דברים (למשל, איך שרתים רבים צריכים לקנות? כמה צריך לעלות השרת?). 

צרו קשר עם המומחים של אנטרסיס >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סובל ממפרצים בשיער? דרכי טיפול מומלצות
השיער, הוא מבחינות רבות האופן הברור ביותר של האישיות. חלקים רבים מן האוכלוסייה, נשים וגברים כאחד,...
קרא עוד »
מאי 24, 2020
איך קוראים מחשבות?
שואלים את עצמכם איך ניתן לקרוא מחשבות? ובכן, לא מדובר באמת בכוחות על, אלא ביכולת להשפיע על דפוס החשיבה...
קרא עוד »
דצמ 02, 2018
שמאי מקרקעין בראשון לציון
ראשון לציון הופכת בשנים האחרונות לפנינה נדלנית של ממש. יש בה כמה יתרונות שהופכים אותה ליעד מבוקש על...
קרא עוד »
אפר 05, 2022