איך תמצאו את חברה ה UX הנכונה בשבילכם?

צריכים עיצוב UX מקצועי? מחפשים חברת UX? רוצים להיות בטוחים שאתם מאתרים חברה מוצלחת ונכונה לכם, כזו שתעבוד בראש שלכם ותעבוד אתכם יד ביד עד להשגת התוצאות הרצויות? בואו וקבלו טיפים לאיתור של חברה מוצלחת בדרך הנכונה והקצרה ביותר.

כך מוצאים חברת UX מוצלחת לכם

  1. כדאי להכיר חברות שונות שמציעות שירותים בתחום ה–UX (UX Design Company). כמו בתחומים רבים אחרים יש מגוון רחב של חברות ומספר רב של אנשי מקצוע שיוכלו לענות על הצורך ולספק לכם את השירות הנדרש. אם כי עליכם להתמצא ולדעת מיהם אנשי המקצוע ומה בדיוק הם מציעים במסגרת השירות שלהם.
  2. אם אתם מבקרים באתרים מוצלחים ונראה לכם שאלו אתרים מוצלחים שמציעים חווית משתמש נעימה וטובה, חשוב לכם לנסות לדלות מידע על הצוות שעומד מאחורי האתר. בדרך זו ניתן לאתר אנשי מקצוע מעולים או חברות מומחיות בתחומי הפיתוח. זו דרך נפלאה לאתר חברה שעובדת בסגנון שמוצא חן בעיניכם ויכולה לענות על הצורך ועל הציפיות שלכם.
  3. לאחר שאתם מאתרים חברה עליכם לפגוש את הצוות. לשוחח ולנסות לדלות מידע רב ככל האפשר. להתרשם מעבודות של החברה, לקבל מידע על התהליך ועל העבודה אותה אתם עתידים לעבור. וכך להכיר מקרוב יותר את הצוות לקראת קבלת החלטה.
  4. תהליך הפיתוח ועיצוב האתר הוא תהליך ממושך. יש שלבים מייגעים ותהליכים שונים אשר עתידים להתרחש במהלך הפיתוח. חשוב לכם לקבל מידע מקסימלי ככל האפשר ולדעת לקראת מה אתם הולכים. כאשר ברור לכם מהי הדרך ומהי התוצאה, אתם צועדים בבטחה וכל התהליך עתיד להיות קל ואפשרי יותר.
  5. כדאי מאוד לקבל חוות דעת מלקוחות של החברה. לקוחות מהעבר יוכלו לספר לכם על התהליך שהם עברו ועל רמת שביעות הרצון שלהם מהתוצאה. כדאי לקבל מידע כזה ולקבל המלצות כדי להחליט האם החברה המדוברת תוכל לענות על הצורך שלכם ולנהל עבורכם את תהליך הפיתוח באופן נאות.

חברת UX היא חלק בלתי נפרד מהאתר שלכם. בחרו בתבונה את הצוות שיהיה אתכם לאורך הדרך עד לסוף המושלם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

טונר

מכונות הצילום והמדפסות של היום נמצאים כולם בשימוש קבוע בהרבה מאוד מקומות. כל בית ספר וכל מוסד חינוכי, כל מקום ציבורי כמו בנק, קופת חולים,

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה