בניית אתרים

התעשייה של בניית אתרים צומחת במהירות וצפוי להגיע ל-1.8 טריליון דולר עד 2025. צמיחה זו מונעת מהצורך ביישומי אינטרנט יעילים, מהירים ומאובטחים יותר. אנחנו לא צריכים לחשוב על זה כתחליף למפתחי אתרים אנושיים, אלא על כלי שיכול לעזור להם לשפר את מערכי הכישורים שלהם ולהפוך את עבודתם למהירה יותר, קלה יותר לתחזוקה ומאובטחת יותר.

בניית אתרים ומה זה דורש:

עם העלייה בפיתוח האינטרנט והמובייל, יש צורך למפתחים בהבנה מוצקה של הטכנולוגיות העדכניות ביותר. מאמר זה מספק סקירה כללית של המגמות האחרונות בפיתוח אתרים. ומספק הנחיות שלב אחר שלב כיצד להשתמש בהן. בדיקת נאותות בעיצוב ופיתוח אתרים הדבר הראשון שמפתח צריך לעשות לפני שמתחיל כל פרויקט חדש הוא לוודא שהוא לא זהה לפרויקט אחר. באופן אידיאלי, היוצר צריך תמיד להשתמש בקוד מקור שונה עבור הפרויקטים שלו ואלו עבור פרויקטים עתידיים. ישנם היבטים רבים של פיתוח אתרים שיכולים להיחשב מסוכנים: ניהול זיכרון; גיליונות סגנון מדורגים; אופטימיזציה של ביצועים; לכן, כשאתה מתחיל פרויקט חדש, חשוב לבסס את השיטות המומלצות שלך. אבל גם זכור שיש סיכונים בכל מאמץ. אם אתה לא מבין איך משהו עובד, עלולות להתרחש שגיאות והקוד לא יעבוד – לכן חשוב להכיר את היסודות של קידוד ופיתוח אתרים לפני שצוללים לפרויקט חדש. תמיד יש לקחת בחשבון סיכונים ובעיות פוטנציאליות בעת פיתוח מערכת תוכנה או יישום. 

לפרטים על בניית אתרי מסחר >>>

ידע מונע טעויות ומאפשר פיתוח של אתרים נהדרים:

על ידי אם תבין את היסודות של פיתוח אתרים, תוכל לחשוב בבהירות וזה יעזור למנוע טעויות. ליישום האינטרנט הנפוץ ביותר של קבצים בודדים יש מחלקה ייחודית בשם: css.php מאפשרת למשתמשים להתאים אישית את המראה והתחושה שלו, בעוד שהוא מורכב מכמה קובצי CSS עם סימון דמוי HTML. יכולים להיות עוד סוגי קבצים רבים עם הרחבות חדשות בגרסאות עתידיות. לדוגמה, ישנן תבניות JQuery לתוספי וורדפרס (פחות קוד), שנוצרו כתוצאה מ קהילת פיתוח ערכות נושא וורדפרס המקוונת. תבנית JQuery היא סקריפט PHP המחבר את קוד ה-CSS הידידותי למשתמש לסימון דמוי HTML לצורך התאמה ושינוי קלות של המראה של אתר אינטרנט. הטבלה הבאה מציגה אילו סוגי קבצים נתמכים על ידי WordPress הנחשבת למערכת המומלצת ביותר לבניית אתרים כיום ואפילו ללא צורך בתכנות מאפס.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

סוגים של נחשי מים

הנחש נחשב לחיה חכמה אבל קטלנית ולכן כזו שראוי לשמור ממנה מרחק. הארס שפולט נחש מסוכן לבריאותנו, ולכן חייבים לטפל בו מייד. תת משפחה של

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה