מאגרי תמונות מומלצים

מאגרי תמונות הם אוסף תמונות שניתן להשתמש בהן למטרות שונות. יש הקוראים למאגרים אלו בנקי תמונות ואותם המאגרים מהווים ארגז כלים חשוב למשתמשים שלהם. לרוב, תמונות אלו נשמרות בפורמט דיגיטלי וניתן לגשת אליהן דרך מחשב או מכשיר נייד.

בונה אתר וצריך מאגר תמונות כדי לעצב את האתר שלך?

מאגרי תמונות מומלצים משמשים כמקור השראה מצוין לכותבים ויוצרי תוכן. הם קיימים כבר עשרות שנים והפכו לחלק מהותי משגרת חיינו. הדרך הטובה ביותר לייצר תוכן לעסק שלך היא באמצעות תמונות. במאגרים אלו, ניתן למצוא בקלות ובנוחות מגוון רחב של תכנים ולהשתמש בהם בתשלום סמלי כיוון שעל הרבה תמונות ישנן זכויות יוצרים.

כיום, השימוש במאגרי תמונות נפוץ ופופולרי מאוד בעולם השיווק הדיגיטלי. אנו יכולים לראות שלמותגים רבים יש מאגרי תמונות משלהם עבור הלקוחות שלהם. כשאנחנו מסתכלים עליהם, אנחנו יכולים לראות שהם מאורגנים היטב ומכילים הרבה מידע שימושי.

האינטרנט שינה את הדרך שבה אנו מאחסנים תמונות וסרטונים שלנו. כיום ניתן לאחסן ולשתף אותם ברשתות חברתיות, באינטרנט, ובדרכים שונות נוספות. קיימים מאגרי תמונות חינמיים או בתשלום, מאגרי התמונות שבתשלום בדרך כלל יכללו תמונות ייחודיות שלהן יהיו זכויות יוצרים, אז מומלץ לבצע בדיקת השוואת מחירים במידה והולכים על מאגר תמונות בתשלום, ולבצע בדיקת איכות המאגר. 

להלן כמה מאגרי התמונות הטובים ביותר באינטרנט

  • Flickr- מאגר תמונות עצום ומקור מעולה לתמונות חינמיות ולשימוש מסחרי בו למעלה מ-20 מיליארד תמונות.
  • Dreamstime- הקהילה הגדולה בעולם לתמונות ללא תמלוגים ולצילום מלאי. במאגר קיים מדור תמונות מאגר מסחרי, מדור תמונות עריכה ומדור תמונות בחינם. 
  • -Pexels אתר תמונות חינמי המציע מדיה כמו תמונות וסרטונים ללא תמלוגים. 
  • Pixabay-אתר אינטרנט המשמש לשיתוף תמונות, איורים, גרפיקה וקטורית, קטעי סרטים ומוזיקה. האתר המאפשר בדרך כלל שימוש חופשי בחומרים.

>> מידע נוסף על מאגרי תמונות ששוה להכיר מחכה לכם גם באתר הירוקה מימד.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

קידום עורכי דין

הדרך היעילה והאיכותית ביותר לבצע קידום עורכי דין, היא באמצעות מיתוג נכון. היום אנו חיים בעידן של מותגים, כך שרוב האנשים כבר רגילים לכך, כי

קרא עוד »

טונר

מכונות הצילום והמדפסות של היום נמצאים כולם בשימוש קבוע בהרבה מאוד מקומות. כל בית ספר וכל מוסד חינוכי, כל מקום ציבורי כמו בנק, קופת חולים,

קרא עוד »

לשון הרע בפייסבוק/שיימינג

אין ספק כי הרשתות החברתיות השונות הצליחו לתרום המון לחיים האישיים של לא מעט אנשים. מדובר על דרך נוחה ומהירה כדי לתקשר עם מגוון רחב

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה