כרטיס סים בינלאומי – וורלד 8

בתחום התקשורת, אפשר כיום להישאר תמיד מחוברים. עם הביקוש הגובר לכרטיסי SIM בינלאומיים, אנו יכולים לצפות שיותר ויותר חברות ישתמשו בטכנולוגיה זו. סים בינלאומי – וורלד 8, להישאר תמיד בקשר. 

סים בינלאומי – וורלד 8 מה כדאי לדעת

בחלק זה, נדון על ה-SIM הבינלאומי. ה-SIM הבינלאומי (International Subscriber Identity Module) הוא דרך מאובטחת ונוחה לשלם עבור שירותים ניידים. זה זמין בלמעלה מ-150 מדינות. כדי להשתמש בו, אתה צריך כרטיס SIM בינלאומי שהונפק על ידי מפעיל מורשה (למשל T-Mobile, Vodafone, Orange או O2). סים בינלאומי – וורלד 8 מהווה אפשרות טובה מאוד. ישראלים רבים כבר משתמשים בזה, בכל מקום בעולם ובדרך הכי נוחה שאפשר. 

פתרון חדשני מיוחד

לצד סים בינלאומי – וורלד 8 הכירו חידוש יוצא מן הכלל. מודול זהות המנוי הבינלאומי (ISIM) הוא כרטיס סים דיגיטלי שניתן להשתמש בו בכל רשת. ה-ISIM מאפשר גישה לשירותי נתונים בינלאומיים ומאפשר לך לנצל את הטכנולוגיה העדכנית ביותר. כרטיס ה-ISIM זהה בגודלו ל-SIM של טלפון נייד רגיל. הוא מכיל שבב מעבד משולב ורדיו. ניתן להשתמש בכרטיס ה-ISIM בכל רשת GSM באירופה ובכמה מדינות אחרות ברחבי העולם, כולל אוסטרליה, אפריקה, קנדה, סין, יפן ודרום קוריאה. 

סים ברמה עולמית

עם הגידול בסמארטפונים ובשימוש באינטרנט, קל להשיג כרטיס SIM מכל מקום בעולם. המשמעות היא שניתן להתקשר אליך או לחברה שלך מכל חלק בעולם בכמה קליקים בלבד. זה ייתן לך יתרון גדול בשווקים בינלאומיים ובכל נסיעה. ברכישת כרטיס SIM: חפש תמיד את המחיר הטוב ביותר והשתמש בכרטיסי אשראי/חיוב וב-PayPal כדי לשלם עבור הרכישה שלך ברכישת כרטיס סים, תמיד חפשו את המחיר הטוב ביותר שתוכלו להשיג.

>>קראו עוד על האפשרויות של world8

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

איך מגדילים עוקבים באינסטגרם?

האינסטגרם ושאר רשתות חברתיות הפכו רבים למפורסמים כמו גם שקדמו בעלי עסקים, יזמים, חברות ומשרדים. כיום גם שפים וקונדיטורים וגם בעלי כלבים, נגנים, אמנים, ואפילו

קרא עוד »

ייעוץ זוגי ברחובות

ייעוץ זוגי הוא תהליך המסייע לזוגות ליישב את ההבדלים ביניהם ולעבוד על מערכת היחסים ביניהם. זה יכול לעזור להם לפתח כישורי תקשורת טובים יותר, לשפר

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה