סרטי תדמית

סרטי תדמית הם דרך מצוינת להעביר את המסר שלך.

סרט תדמית הוא סרט או סרטון המפרסם מוצר, שירות או ארגון. הוא משמש לעתים קרובות בשילוב עם צורות אחרות של פרסום. סרטי התדמית הראשונים נוצרו בסוף שנות ה-90 על ידי חברות כמו קודאק וג'ילט. הסרטים האלה שימשו לקידום המוצרים והשירותים שלהם, כמו מצלמת הקודאק החדשה דאז ותער הגילוח של Gillette, בהתאמה.

סרטי תדמית הם בדרך כלל קצרים (בדרך כלל פחות משתי דקות) והם בדרך כלל קולעים בדיוק למטרה.

אז למה בעצם הם נועדו?

סרטי תדמית נועדו לקדם מוצר, שירות או ארגון. לרוב מדובר בסרטונים קצרים שמציגים את המוצר ואת תכונותיו. הדבר הכי חשוב לדעת על סרטי תדמית הוא שהם צריכים להיות ממוקדים במסר של החברה שלך ולא במוצר. סרטי תדמית צריכים להיות מעוצבים בצורה שיוכלו למשוך קהל יעד לעסק שלך. כדי לעשות זאת, אתה צריך להיות סיפור חזק ומשכנע עם מטרה ברורה בסופו.

החשיבות הרבה של סרטי תדמית

סרטי תדמית הם סרטונים קצרים המקדמים מוצר או שירות ומשמשים בדרך כלל בפרסומות בטלוויזיה או באינטרנט. הם יכולים להיות או לייב אקשן או אנימציה, אבל הם תמיד חייבים להכיל את המוצר המקודם. סרטי תדמית מכילים בדרך כלל תסריט ושחקנים, אבל התסריט נכתב לרוב על ידי מישהו אחר מלבד הבמאי. מטרת סרטי התדמית היא להראות כיצד מוצרי החברה יכולים לסייע בפתרון בעיות נפוצות ללקוחותיהם.

ובשורה התחתונה,

סרטי תדמית הם דרך מצוינת לתקשר ולהציג הכל לקהל שלך. הם סוג מסוים של סרטון שיווקי שנועד לקדם את החברה, המוצר או השירות שלך. סרטי תדמית הם בדרך כלל באורך של פחות משתי דקות והם אמורים להיות בלתי נשכחים. הם צריכים לתקשר את נקודות המפתח של המוצר או השירות המקודמים בצורה מבדרת.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

כתוב/כתבי תגובה