מנהלים בית קפה? קבלו 4 טיפים לייעול העבודה

לנהל בית קפה זה דבר שמצריך ניסיון וידע רב. בלי כלים מתאימים המקום עלול להגיע לסגירה, ולעיתים, למצבים אפילו קצת פחות נעימים כמו הוצאה לפועל בעקבות חובות שהמקום צבר. לפי נתוני איגוד המסעדנות, כל שנה נסגרים בישראל כ-3000 מסעדות נתון גבוהה יותר מכמות המסעדות שנפתחות. על כן, מנהל בית עסק צריך לרכוש את הידע המתאים כדי לא להיות חלק מהסטטיסטיקה המצערת.

טיפ ראשון- הצבת מטרות ברורות ויעד אפשרי

מנהל עסק בתי קפה צריך להיות אדם אחראי ומסודר. אחת מהדרכים היעילות ביותר לסדר וארגון היא שימוש באמצעות קופה ממוחשבת. קופה ממוחשבת, מאפשרת לבעל העסק לנהל באופן שקוף וברור את מחזורי הכספים של בית הקפה ובכך לדעת בכל רגע נתון את מצבו הפיננסי של העסק. להמשך קריאה אודות קופות ממוחשבות

טיפ שני- פרסום אינטנסיבי ושיווק נכון

כיום, עם הרשתות החברתיות שקיימות אצל המגזר הרחב ניתן לפרסם באופן אינטנסיבי ובכך לחסוך כסף רב. אופציה נוספת שקיימת בשוק היא הבנה שצריך לנצל כל הזדמנות לפרסום. ועל כן, יש אפשרות להשתמש בפרסום על גבי חשבוניות שניתנות ללקוח אחרי סגירת תשלום. כאשר המטרה העיקרית היא להמשיך ולטפטף ללקוח בקיום המקום. עסק נבנה בעיקר בזכות לקוחות חוזרים.

טיפ שלישי- גיוס נכון של עובדים

על בעל בית הקפה להיות יותר מעורב בגיוס העובדים שלו. מלצרים שידעו לעשות את עבודתם כמו שצריך יצרו הכנסה גדולה יותר למקום. בנוסף מלצר שירגיש שבעל העסק יותר מעורב בעסק שלו ומראה שבאמת אכפת לו הן מהעובד והן מהמקום יגרום לעובד לתפקד בצורה יותר טובה.

טיפ רביעי- רכשיה של חומרי גלם ומוצרים

על בעל העסק להיות מודע למחירי השוק ולנסות ליצור תחרות בכדי לעודד אנשים לבחור דווקא בו כמובן שאת המוצרים כדאי לתעד בקופה הממוחשבת כדי להיות תמיד מודע למחיר מול הספקים השונים ובכדי ליצור התנהלות כלכלית נכונה. למידע נוסף בנושא קופות לבתי קפה

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

כתוב/כתבי תגובה