איך מגדילים עוקבים באינסטגרם?

האינסטגרם ושאר רשתות חברתיות הפכו רבים למפורסמים כמו גם שקדמו בעלי עסקים, יזמים, חברות ומשרדים. כיום גם שפים וקונדיטורים וגם בעלי כלבים, נגנים, אמנים, ואפילו אינסטלטורים משתמשים ברשת החברתית כדי לקדם את עצמם, את האומנות, השירות שלהם ואפילו אג'נדות חברתיות ויוזמות. הדרך להתקדם היא באמצעות עוקבים באינסטגרם שמפיצים מאחד לשני את המסרים שלכם. אבל כיצד אפשר להגדיל עוקבים באינסטגרם? הנה כמה שיטות:

הפצה

כדי לקבל יותר עוקבים באינסטגרם – משמע – אנשים שיעקבו אחרי הפרופיל שלכם יספקו לייקים ובכך יחלקו ויפיצו את התמונות והסרטונים שתפרסמו כדאי להפיץ כמה שיותר תוכן באינטרגרם וברשתות החברתיות. העזרו באתר האינטרנט כדי להוביל גולשים לאינסטגרם, השתמשו ביוטיוב כדי להפנות לעמוד שלכם ובפייסבוק. רשתות חברתיות יכולים להוביל יותר גולשים אחת לשנייה ובכך לייצר יותר חשיפה. 

קניית עוקבים ולייקים

יש לא מעט אנשים היום כמו בעלי עסקים, אמנים ויוצרים, יזמים, בעלי חברות וכולי שמבצעים קניית עוקבים באינסטגרם כדי להריץ את החשיפה ברשת החברתית. באמצעות קניית לייקים והפצה רחבה של עוקבים – גם אם רוכשים מחברה מסוימת את החשבונות – אפשר להגדיל חשיפה באופן משמעותי. 

רובוט לאינסטגרם 

גם רובוט לאינסטגרם יאפשר לכם יותר עוקבים גם אם אתם לא עושים שום דבר כדי לקדם את הפרופיל שלכם. רובוט כזה יכול באמצעות מספר פרופילים של משתמשים ברשת להקפיץ מעלה את הפופולאריות של הפרופיל שלכם ברשתות החברתיות. באמצעות בחירת פרופילים עם תחומי עניין גיל ומגדר מתאימים למוצר שלכם – אפשר לקבל יותר ויותר עוקבים ברשת. פנו אל חברת קידום שעוסקת בתחום של קניית עוקבים לאינסטגרם ותוכלו כבר עכשיו לקדם את האינטרסים שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

מהי תודעה?

"תודעה" – מילה שאנו מתייחסים אליה הרבה אך לא תמיד אנו יודעים מה המשמעות שלה, בעוד שרבים כבר הבינו כי באמצעות הבנת נבכי התודעה, אפשר

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה