חברה לפיתוח אפליקציות

היום רוב החברות העסקיות נעזרות במפתחי אפליקציות על מנת למכור יותר בשוק או להפיץ את מוצריהן או השירות שלהן.

אנחנו צוות עולמי של מפתחים המסייע לאלפי חברות בטרנספורמציה הדיגיטלית שלהן באמצעות פיתוח תוכנה, עיצוב וטכנולוגיה. יחד יצרנו למעלה מ-100 מוצרים שעוזרים לחברות החדשניות ביותר בעולם להשיג את מטרותיהן מהר יותר, עם תכונות מלאות יותר ובקלות שימוש רבה יותר.

חברה לפיתוח אפליקציות היא פלטפורמה המסייעת לחברות לפתח תוכנה. היא משתמשת באותם כלים וטכנולוגיות כמו חברות פיתוח התוכנה אך היא מתמקדת בפיתוח יישומים לשלל מכשירי קצה – טאבלטים, סלולריים ואף מכשירי קצה לילדים או מבוגרים. 

מהם היתרונות בשירותיה של חברה לפיתוח אפליקציות

החברה שלנו היא הדרך המהירה ביותר לפתח אפליקציות ל-iOS ולאנדרואיד, עם התמקדות באפליקציות לנייד, כמו גם באפליקציות עסקיות. אנו מגייסים כעת מפתחי קצה וקצה אחורי, מעצבי UI/UX, מהנדסי UX/UI, בודקי אפליקציות לנייד, מפתחי אתרים (J2ME, Java) וארכיטקטי נתונים.

עסקים עוברים לפלטפורמות מבוססות ענן המציעות מספר בלתי מוגבל של יישומים ותכונות. פלטפורמות אלו נמצאות בשימוש מוצלח במשך שנים, אך יש להן עלות – בזמן, בכסף ובכוח. הפתרון שלנו, פלטפורמת קוד פתוח לפיתוח אפליקציות ברשת, מאפשר לעסקים לעקוף את כל המכשולים הללו. אלפי חברות כבר משתמשות ביישומי הסלולר ובאפליקציות האינטרנט שלה כדי להגדיל את העסקים שלהן במהירות!

יישומי אינטרנט באופן כללי לא חייבים להיות רק סטטיים או סטטיים עם מספר תכונות בלבד. ניתן לבנות אותם עם טכנולוגיות ניידות ואינטרנט יחד, משופרות על ידי מסגרות ושירותים מודרניים. ניתן לפתח אפליקציות עבור פלטפורמות אייפון, אנדרואיד ו-Windows באמצעות אותן שפות תכנות (PHP/HTML5) וכלי פיתוח (סביבות מבוססות אינטרנט כמו PHPStorm ו-Visual Studio). לאחר מכן, ניתן לפרוס אותם לכל מארח אינטרנט או שרת בכמה קליקים בלבד. וכל זה יכול להיעשות בסביבת ענן מאובטחת על ידי מנהל שלא צריך לדאוג לגבי שרתים, שרתים ועוד שרתים! יישומי אינטרנט הם לא רק כלי מכירה. הם גם מספקים פתרון חסכוני לכל דבר, החל מחשבונאות, ניהול מוצר ו שיווק לניתוח פיננסי, דיווח וניתוח. יישומי אינטרנט הם דרך מצוינת ליצור אינטראקציה טובה יותר עם לקוחות ומשתמשים בכל תרחיש עסקי.

היתרון העיקרי שלהם על פני שיטות תקשורת מסורתיות הוא שהן פשוטות מאוד באופיין, אך ניתן לנהל את המורכבות באמצעות כלים מבוססי אינטרנט. הם מאפשרים צמיחה והתפתחות תוך שמירה על היתרונות של מכשירים ניידים בקצות אצבעותיהם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

טיפים לעיצוב אתר וורדפרס

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שבוחרים להקים לעצמם אתר אינטרנט עצמאי. מדובר על דרך נפלאה לפתח את היכולות האישיות שלכם, לאתגר את עצמכם במשימה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה