קצת על Hansford Sensors מובילת השוק העולמי בתחום של ניטור רעידות בציוד סובב

אחת הבעיות איתן מתמודדות חברות בתעשיות שונות, אשר משתמשות בציוד סובב, בין אם זה חברות שמתעסקות במכונות, ציוד מכני, רכבים ועוד. אלה רעידות אשר מופיעות בעת תהליך העבודה. רעידות אלה יכולות להשפיע על תהליך העבודה וגרוע מזה, הן יכולות להשפיע על בטיחות התהליך ולגרום לנזק הן לעובדים והן למי שאמור להשתמש לאחר מכן באותם כלים.

חברת הנספורד סנסורס, היא אחת החברות המובילות בעולם בתחום של ניטור רעידות בציוד סובב (הכירו את חשמל מוטור מוביל התחום בישראל), החברה ייצרה כלים ואמצעים אשר בעזרתם ניתן לקבל את המידע אודות המכשירים השונים ובכך לאפשר שימוש יעיל ונכון בכל אחד מהמכשירים לאורך זמן, כמו כן, אפשר לקבל את כל המידע הנדרש בשביל לבצע עבודה בטוחה.

שירותי ניטור רעידות באמצעות הכלים שיצרה חברת הנספורד סנסורס ואשר זיכו אותה במהלך השנים בפרסים רבים בתחום, מאפשרים בין היתר, לזהות כשלים בשלבים מוקדמים, להיות מסוגלים לנהל תהליכי עבודה נכונים, לחסוך בעלויות במקרה שהמכונות אינן עובדות בצורה נכונה או בזמן שהן מושבתות, לשפר את איכות המוצר הסופי ובכך גם לשפר את הרווח התפעולי של המפעל. שכן ככל שאנחנו חוסכים יותר זמן וחוסכים יותר עלויות בתהליך, אז מן הסתם, אנחנו יכולים לייצר רווח משמעותי יותר לעסק.

צריך לומר, החברה לא רק מתמחה בייצור כלים ומכשירים לניטור, אלא היא מייצרת גם חידושים ושיפורים שונים למכשירים קיימים, מה שמאפשר כמובן לקבל תמונה הרבה יותר מלאה מבעבר בכל מה שקשור לניטור רעידות בציוד סובב כמו מנוע DC לדוגמא. מאחר והציוד עצמו משתפר עם השנים והופך להיות הרבה יותר מתוחכם, אזי שגם הכלים והאמצעים השונים שנועדו לנטר אותם, צריכים להתעדכן בהתאם.

החברה מתמחה בכך, ועל כן היא יוצרת מגוון רחב של כלים חדשים ואיכותיים, אשר מאפשרים לכל מי שעוסק בתחום, ליהנות מניטור מידע הרבה יותר מקיף, מה שמוביל כמובן לניתוחים הרבה יותר משמעותיים, ואפשרויות לבצע תכנון מהלכים ארוכי טווח בדיוק הרבה יותר ממוקד ונכון. כל זה מוביל לשיפור בתהליכי העבודה ובייצור התוצר הסופי.

קראו על רכיבים מכאניים ואלקטרוניים ומערכות מיקרו-מדויקות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות לראש השנה במגוון תקציבים – ועם ערך של תרומה לקהילה
ראש השנה הוא זמן של התחדשות וחגיגה. כמעסיק, יש לך הזדמנות לאמץ את רוח החג הזה על ידי בחירת מתנות שלא רק...
קרא עוד »
יול 09, 2023
כל הסיבות לרכוש רובוט שטיפה לרצפה ואיך הוא הולך לשנות לכם את החיים
רובוט שטיפת רצפות, המכונה גם מגב רובוט או מגב ואקום רובוט, הוא מכשיר אוטומטי שנועד לנקות ולשמור על...
קרא עוד »
אוג 30, 2023
תרופת לקסעדין / LAXADIN לעצירות – מראה לעצירות את הדרך החוצה
עצירות היא בעיה נפוצה במערכת העיכול המשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. זה יכול להיגרם מגורמים...
קרא עוד »
יונ 18, 2023