קצת על Hansford Sensors מובילת השוק העולמי בתחום של ניטור רעידות בציוד סובב

אחת הבעיות איתן מתמודדות חברות בתעשיות שונות, אשר משתמשות בציוד סובב, בין אם זה חברות שמתעסקות במכונות, ציוד מכני, רכבים ועוד. אלה רעידות אשר מופיעות בעת תהליך העבודה. רעידות אלה יכולות להשפיע על תהליך העבודה וגרוע מזה, הן יכולות להשפיע על בטיחות התהליך ולגרום לנזק הן לעובדים והן למי שאמור להשתמש לאחר מכן באותם כלים.

חברת הנספורד סנסורס, היא אחת החברות המובילות בעולם בתחום של ניטור רעידות בציוד סובב (הכירו את חשמל מוטור מוביל התחום בישראל), החברה ייצרה כלים ואמצעים אשר בעזרתם ניתן לקבל את המידע אודות המכשירים השונים ובכך לאפשר שימוש יעיל ונכון בכל אחד מהמכשירים לאורך זמן, כמו כן, אפשר לקבל את כל המידע הנדרש בשביל לבצע עבודה בטוחה.

שירותי ניטור רעידות באמצעות הכלים שיצרה חברת הנספורד סנסורס ואשר זיכו אותה במהלך השנים בפרסים רבים בתחום, מאפשרים בין היתר, לזהות כשלים בשלבים מוקדמים, להיות מסוגלים לנהל תהליכי עבודה נכונים, לחסוך בעלויות במקרה שהמכונות אינן עובדות בצורה נכונה או בזמן שהן מושבתות, לשפר את איכות המוצר הסופי ובכך גם לשפר את הרווח התפעולי של המפעל. שכן ככל שאנחנו חוסכים יותר זמן וחוסכים יותר עלויות בתהליך, אז מן הסתם, אנחנו יכולים לייצר רווח משמעותי יותר לעסק.

צריך לומר, החברה לא רק מתמחה בייצור כלים ומכשירים לניטור, אלא היא מייצרת גם חידושים ושיפורים שונים למכשירים קיימים, מה שמאפשר כמובן לקבל תמונה הרבה יותר מלאה מבעבר בכל מה שקשור לניטור רעידות בציוד סובב כמו מנוע DC לדוגמא. מאחר והציוד עצמו משתפר עם השנים והופך להיות הרבה יותר מתוחכם, אזי שגם הכלים והאמצעים השונים שנועדו לנטר אותם, צריכים להתעדכן בהתאם.

החברה מתמחה בכך, ועל כן היא יוצרת מגוון רחב של כלים חדשים ואיכותיים, אשר מאפשרים לכל מי שעוסק בתחום, ליהנות מניטור מידע הרבה יותר מקיף, מה שמוביל כמובן לניתוחים הרבה יותר משמעותיים, ואפשרויות לבצע תכנון מהלכים ארוכי טווח בדיוק הרבה יותר ממוקד ונכון. כל זה מוביל לשיפור בתהליכי העבודה ובייצור התוצר הסופי.

קראו על רכיבים מכאניים ואלקטרוניים ומערכות מיקרו-מדויקות

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

מה זה Follow UP CRM

מה זה בכלל Follow up ולאיזה מטרות היא נועדה? בשביל להבין זאת, נצטרך להבין מהו CRM. תוכנות ומערכות שונות לניהול העסק מבחינה כלכלית וניהולית נקראת

קרא עוד »

קורס QA סילבוס

תוהים מה לומדים במהלך קורס בדיקת תוכנה? קורס qa אוטומציה יכול להשתנות ממכללה אחת לאחרת ובהתאם לקורס בו תבחרו, אם כי הדגש לרוב יהיה על

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה