קצת על Hansford Sensors מובילת השוק העולמי בתחום של ניטור רעידות בציוד סובב

אחת הבעיות איתן מתמודדות חברות בתעשיות שונות, אשר משתמשות בציוד סובב, בין אם זה חברות שמתעסקות במכונות, ציוד מכני, רכבים ועוד. אלה רעידות אשר מופיעות בעת תהליך העבודה. רעידות אלה יכולות להשפיע על תהליך העבודה וגרוע מזה, הן יכולות להשפיע על בטיחות התהליך ולגרום לנזק הן לעובדים והן למי שאמור להשתמש לאחר מכן באותם כלים.

חברת הנספורד סנסורס, היא אחת החברות המובילות בעולם בתחום של ניטור רעידות בציוד סובב (הכירו את חשמל מוטור מוביל התחום בישראל), החברה ייצרה כלים ואמצעים אשר בעזרתם ניתן לקבל את המידע אודות המכשירים השונים ובכך לאפשר שימוש יעיל ונכון בכל אחד מהמכשירים לאורך זמן, כמו כן, אפשר לקבל את כל המידע הנדרש בשביל לבצע עבודה בטוחה.

שירותי ניטור רעידות באמצעות הכלים שיצרה חברת הנספורד סנסורס ואשר זיכו אותה במהלך השנים בפרסים רבים בתחום, מאפשרים בין היתר, לזהות כשלים בשלבים מוקדמים, להיות מסוגלים לנהל תהליכי עבודה נכונים, לחסוך בעלויות במקרה שהמכונות אינן עובדות בצורה נכונה או בזמן שהן מושבתות, לשפר את איכות המוצר הסופי ובכך גם לשפר את הרווח התפעולי של המפעל. שכן ככל שאנחנו חוסכים יותר זמן וחוסכים יותר עלויות בתהליך, אז מן הסתם, אנחנו יכולים לייצר רווח משמעותי יותר לעסק.

צריך לומר, החברה לא רק מתמחה בייצור כלים ומכשירים לניטור, אלא היא מייצרת גם חידושים ושיפורים שונים למכשירים קיימים, מה שמאפשר כמובן לקבל תמונה הרבה יותר מלאה מבעבר בכל מה שקשור לניטור רעידות בציוד סובב כמו מנוע DC לדוגמא. מאחר והציוד עצמו משתפר עם השנים והופך להיות הרבה יותר מתוחכם, אזי שגם הכלים והאמצעים השונים שנועדו לנטר אותם, צריכים להתעדכן בהתאם.

החברה מתמחה בכך, ועל כן היא יוצרת מגוון רחב של כלים חדשים ואיכותיים, אשר מאפשרים לכל מי שעוסק בתחום, ליהנות מניטור מידע הרבה יותר מקיף, מה שמוביל כמובן לניתוחים הרבה יותר משמעותיים, ואפשרויות לבצע תכנון מהלכים ארוכי טווח בדיוק הרבה יותר ממוקד ונכון. כל זה מוביל לשיפור בתהליכי העבודה ובייצור התוצר הסופי.

קראו על רכיבים מכאניים ואלקטרוניים ומערכות מיקרו-מדויקות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת רכב: איך לא ליפול בפח של חברות ההשכרה
השכרת רכב מהווה שירות שכיח כיום, ולו כי רבים מבקשים לשכור רכבים לצרכים שונים, בין אם מדובר בהשכרת רכב...
קרא עוד »
אפר 05, 2020
חושפת את הסודות השמורים ביותר של GIMERECIPE
האם אתה סקרן לגבי פניני החן הנסתרות של GIMERECIPE, אתר המתכונים החדש והמרגש? הצטרפו אליי, מומחית מוכרת...
קרא עוד »
ינו 17, 2024
האם צריך לקבל אישור מהעירייה לפינוי פסולת מבניין משופץ?
כאשר מדובר בפינוי פסולת מבניין משופץ, הצורך בהיתר מהעירייה תלוי במספר גורמים, קראו בהרחבה באתר אסי...
קרא עוד »
אוג 18, 2023