כרטיס ביקור אינטרנטי

כרטיס ביקור אינטרנטי, או כפי שהוא נקרא גם כרטיס ביקור דיגיטלי, הוא מעין עמוד אינטרנטי, כמו אתר אינטרנט של עמוד אחד, ובו מוצגים באופן מעוצב פרטי העסק כולל מידע על העסק, אפשרות לשילוב תמונות וגם כמובן פרטי יצירת קשר שנמצאים בכרטיס הביקור האינטרנטי. אפשר להגדיר את כרטיס הביקור האינטרנטי כמיני אתר ויש כרטיסי ביקור דיגיטליים מושקעים גם מבחינת העיצוב וגם כאלה אשר משלבים אפשרויות מתקדמות כמו איסוף לידים, התקשרות מהירה בקליק, התאמה למסכים של מכשירים שונים ועוד הרבה אפשרויות שקיימות ושניתן לשלב בכרטיס ביקור אינטרנטי שאתם מזמינים. 

למה חשוב לשים לב כאשר מזמינים כרטיס ביקור אינטרנטי?

אחת המטרות של הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי היא להציג את העסק שלכם באופן מקצועי וכך הוא צריך להיראות. לכן מאוד חשוב שהעיצוב של הכרטיס ביקור דיגיטלי שלכם יהיה מושקע וייחודי. אתם יכולים למשל להכנס לאתר אינטרנט של מי שמספק שירות של כרטיס ביקור אינטרנטי ושם לראות דוגמאות לעיצובים שונים ולראות איך נראה העיצוב, אם הוא מושקע ואם סגנון העיצוב נראה לכם. יש לכם אפשרות לבחור עיצוב מתוך תבנית מסויימת וגם עיצוב בהתאמה אישית. 

בנוסף חשוב שהוא יוצג באופן כזה שמכל מסך הכרטיס ביקור ייראה טוב, כלומר שהוא יהיה רספונסיבי. היום רוב האנשים גולשים רוב הזמן מהמכשיר הנייד שלהם ולכן חשוב שתוודאו שיש התאמה טובה לכל המכשירים כאשר אתם מזמינים כרטיס ביקור דיגיטלי. דבר נוסף שצריך לשים לב אליו כאשר אתם מזמינים כרטיס ביקור אינטרנטי הוא שתהיה לכם את האפשרות לבצע שינויים בעיצוב. יש מקומות שמציעים שירות מקצועי לכרטיס ביקור דיגיטלי שהוא כולל את האפשרות של הלקוח לבצע תיקונים ושינויים שונים לפני התוצאה הסופית של הכרטיס ביקור, כמו למשל שינוי בפונטים, שינוי בצבע או בתמונות על מנת שהכרטיס ביקור האינטרנטי שלכם יראה הכי טוב והכי מקצועי. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לשון הרע בפייסבוק/שיימינג
אין ספק כי הרשתות החברתיות השונות הצליחו לתרום המון לחיים האישיים של לא מעט אנשים. מדובר על דרך נוחה...
קרא עוד »
אוג 16, 2020
קורס פוטושופ למעצבים – חשבתם שאתם יודעים הכול? תחשבו שוב
מעצבים גראפיים שרוצים לשפר את היכולות שלכם לערוך תמונות וליצור עיצובים שונים יש מאין יכולים לקחת חלק...
קרא עוד »
נוב 21, 2020
איך מפיקים כנסים וירטואליים – המאמר שלא תרצו לפספס!
אם אתם מחפשים מידע על כנסים וירטואליים – הגעתם למקום הנכון. ההתמודדות עם וירוס הקורונה יצרה מצב חדש...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020