קורס בדיקת תוכנה

תעשיית בדיקות התוכנה היא אחת מהתעשיות הצומחות והמבוקשות ביותר כרגע.

בדיקת תוכנה היא מקצוע הדורש מומחיות, ניסיון והשכלה. מערך המיומנויות של בודקי תוכנה מגוונות כמו החברות בהן הם עובדים – מסטארטאפים ועד לתאגידים גדולים.

קורסי בדיקות תוכנה מקצועיים מספקים לסטודנטים הכשרה מעשית שעוזרת להם ללמוד כיצד להפוך לבוחנים מקצועיים או לשפר את מערך הכישורים הנוכחי שלהם. הם גם מציעים תוכניות הסמכה שעוזרות לסטודנטים להתקבל לעבודה מהר יותר ולהרוויח יותר כסף.

קורסי בדיקת תוכנה יכולים להילקח באופן מקוון או לא מקוון עם סוגים שונים של מדריכים המלמדים במקומות שונים ברחבי העולם.

הסיבה שבגללה כדאי לך לקחת קורס בדיקות תוכנה מקצועי היא כי זה יעזור לך לפתח את המיומנויות והידע הדרושים על מנת להפוך לבוחן יעיל. זה גם ייתן לך את ההזדמנות ללמוד כיצד להשתמש בכלים כגון סלניום ו-JUnit שהם הכלים הנפוצים ביותר לבדיקות תוכנה.

קורסי בדיקות תוכנה מקצועיים מציעים לסטודנטים ניסיון מעשי בכיתה או באינטרנט. אתה יכול גם למצוא משאבים בחינם באינטרנט אם אתה מחפש קצת תרגול לפני ההרשמה לקורס.

קורסי בדיקות תוכנה מקצועיים מספקים הבנה מלאה של הסוגים השונים של מבחני תוכנה והשיטות המומלצות שיש לבצע. הם גם מציעים הבנה ברורה כיצד לכתוב מקרי בדיקה יעילים, כיצד להפוך בדיקות לאוטומטיות וכיצד לנטר את ביצועי הבדיקות.

קורס בדיקות תוכנה ילמד אותך גם כיצד לזהות סיכונים בקוד שלך וכיצד לתכנן עבורם פתרונות יעילים. זה חשוב כי זה עוזר להבטיח שהתוכנה שלך מאובטחת מפני פרצות אבטחה.

קורס זה מתוך מבחר קורסי הייטק ייתן לך הבנה של מה נדרש כדי להפוך לבוחן תוכנה מקצועי.

בדיקות תוכנה הן חלק חשוב בתהליך פיתוח התוכנה. זה מבטיח שהתוכנה פועלת כמתוכנן, והיא גם יכולה לספק קצת תובנות לגבי ביצועי המוצר. קורס בדיקות תוכנה מקצועי יכול ללמד אותך על החשיבות של בדיקות תוכנה, איך למצוא באגים ואיך לבדוק בביטחון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה כדאי ללמוד QA?
קורס ה-QA של QAmasters זהו קורס ברמה של 5 כוכבים אשר נחשב לאיכותי ביותר בארץ. מדובר בקורס שמהווה מסלול מקוצר...
קרא עוד »
יול 13, 2021
איקומרס – איפה אפשר ללמוד את זה?
איקומרס הוא מונח המתייחס לחנויות דיגיטליות ומסחר אונליין. בתחילת שנות ה2000 אנשים לא חלמו שיוכלו לקנות...
קרא עוד »
אפר 24, 2022
נצרת, עיר הילדות של ישו
רוב הישראלים לא מראים יותר מידי עניין בעיר נצרת, היות ומבחינתם מדובר בעוד עיר אי שם בצפון הארץ. אבל...
קרא עוד »
דצמ 20, 2018