חנות אינטרנטית – איך משווקים מוצרים בצורה חכמה?

אחת הדרכים העומדות לרשותנו על מנת להגדיל את המכירות של בית העסק שלנו, היא באמצעות מכירה אונליין. כלומר, אנחנו יכולים לשווק מוצרים ושירותים שלנו דרך האינטרנט וכך אנחנו יכולים להגדיל את המכירות באופן משמעותי. אין לכם עדיין חנות באינטרנט? מעבר לאתר שבו מחכה לכם שירות בניית חנויות אינטרנט נהדר!

העניין הוא שזה לא מספיק רק להציע את המוצרים והשירותים שלנו למכירה דרך חנות האינטרנט, אלא אנחנו צריכים גם לדעת כיצד לשווק אותם, בין אם זה בגוגל או רשתות חברתיות, ובין אם זה בחנות עצמה. המטרה שלנו צריכה להיות שהגולש אשר נכנס לחנות ורוצה לקנות מוצר מסוים, ירצה לקנות איתו מוצר נוסף אותו אנחנו מציעים לו "על הדרך". בדיוק כפי שבסופרמרקט או בכל חנות אחרת, מציעים לנו מוצרים נוספים לרכישה, בדרך או ליד הקופה. כך נעשה גם בחנות אינטרנטית. 

צריך לציין, אם יודעים להציע ולשווק נכון את המוצרים, אז אין שום בעיה לגרום ללקוח לרכוש יותר ממוצר אחד. זאת כמובן בהנחה והמוצרים שאנחנו מציעים לו הם איכותיים ויכולים לשרת אותו. 

איך עושים את זה נכון 

ראשית, אנחנו צריכים לבחון כיצד יוצרים קשר בין המוצרים השונים. למשל, אם אנחנו מציעים מחשב למכירה, אז יהיה נכון להציע ציוד היקפי שיכול להתאים לשימוש בו. 

שנית, אנחנו יכולים להציג מה לקוחות אחרים רכשו כשהם קנו מוצרים דומים לאלה שהגולש מבקש לקנות. זה יכול לעודד אותו לקנות גם. 

שלישית, אנחנו צריכים לייצר הנחות ומבצעים, אפשרות לרכוש שני מוצרים במחיר מוזל, ועוד. כך אנחנו מעודדים רכישה של יותר ממוצר אחד. 

ארבע, חשוב שאנחנו נבין מה הלקוח שלנו מחפש, מה הוא צריך וכך אנחנו נדע לייצר עבורו חבילה שלמה של מוצרים ושירותים אותם הוא יוכל לרכוש מאיתנו דרך החנות בצורה מהירה ופשוטה. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

איך מגדילים עוקבים באינסטגרם?

האינסטגרם ושאר רשתות חברתיות הפכו רבים למפורסמים כמו גם שקדמו בעלי עסקים, יזמים, חברות ומשרדים. כיום גם שפים וקונדיטורים וגם בעלי כלבים, נגנים, אמנים, ואפילו

קרא עוד »

ההיסטוריה של הבנקים

מאז שהתחילו לקום ממלכות ואימפריות החל האדם להקים גם בנקים אשר ילוו אותם. זה ברור כי ללא בנקים הכלכלה שלנו הייתה נראית אחרת לגמרי. כך

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה