חנות אינטרנטית – איך משווקים מוצרים בצורה חכמה?

אחת הדרכים העומדות לרשותנו על מנת להגדיל את המכירות של בית העסק שלנו, היא באמצעות מכירה אונליין. כלומר, אנחנו יכולים לשווק מוצרים ושירותים שלנו דרך האינטרנט וכך אנחנו יכולים להגדיל את המכירות באופן משמעותי. אין לכם עדיין חנות באינטרנט? מעבר לאתר שבו מחכה לכם שירות בניית חנויות אינטרנט נהדר!

העניין הוא שזה לא מספיק רק להציע את המוצרים והשירותים שלנו למכירה דרך חנות האינטרנט, אלא אנחנו צריכים גם לדעת כיצד לשווק אותם, בין אם זה בגוגל או רשתות חברתיות, ובין אם זה בחנות עצמה. המטרה שלנו צריכה להיות שהגולש אשר נכנס לחנות ורוצה לקנות מוצר מסוים, ירצה לקנות איתו מוצר נוסף אותו אנחנו מציעים לו "על הדרך". בדיוק כפי שבסופרמרקט או בכל חנות אחרת, מציעים לנו מוצרים נוספים לרכישה, בדרך או ליד הקופה. כך נעשה גם בחנות אינטרנטית. 

צריך לציין, אם יודעים להציע ולשווק נכון את המוצרים, אז אין שום בעיה לגרום ללקוח לרכוש יותר ממוצר אחד. זאת כמובן בהנחה והמוצרים שאנחנו מציעים לו הם איכותיים ויכולים לשרת אותו. 

איך עושים את זה נכון 

ראשית, אנחנו צריכים לבחון כיצד יוצרים קשר בין המוצרים השונים. למשל, אם אנחנו מציעים מחשב למכירה, אז יהיה נכון להציע ציוד היקפי שיכול להתאים לשימוש בו. 

שנית, אנחנו יכולים להציג מה לקוחות אחרים רכשו כשהם קנו מוצרים דומים לאלה שהגולש מבקש לקנות. זה יכול לעודד אותו לקנות גם. 

שלישית, אנחנו צריכים לייצר הנחות ומבצעים, אפשרות לרכוש שני מוצרים במחיר מוזל, ועוד. כך אנחנו מעודדים רכישה של יותר ממוצר אחד. 

ארבע, חשוב שאנחנו נבין מה הלקוח שלנו מחפש, מה הוא צריך וכך אנחנו נדע לייצר עבורו חבילה שלמה של מוצרים ושירותים אותם הוא יוכל לרכוש מאיתנו דרך החנות בצורה מהירה ופשוטה. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי הדרך הטובה ביותר לשמור על המידע הארגוני?
תפקידם של בני האדם בניהול המידע נעשה קשה יותר ויותר. כולנו עסוקים במשימות היומיומיות שלנו ואנחנו...
קרא עוד »
ינו 22, 2023
איפה מוצאים מידע על חידושים טכנולוגים?
הטכנולוגיה שינתה את הדרך בה אנו חיים ועובדים במשך עשרות שנים. אנו חיים בעידן של התקדמות טכנולוגית...
קרא עוד »
פבר 21, 2023
בניית אתרים
התעשייה של בניית אתרים צומחת במהירות וצפוי להגיע ל-1.8 טריליון דולר עד 2025. צמיחה זו מונעת מהצורך...
קרא עוד »
אוק 03, 2022