האם הפקדת אשראי במשחקים אונליין מסוכנת?

משחקי אונליין כמו פוקר באינטרנט מהווים מקור הנאה בלתי נדלה בקרב עשרות מיליוני שחקי רשת ברחבי העולם. אין ספק שכמעט כל ילד ובן נוער בימינו משחק ברמה כזו או אחרת במשחקי רשת עם אנשים אחרים מהעולם, והאפשרויות הן בלתי מוגבלות. חלק גדול מהמשחקים האלו נותנים אופציה לשחקן לשלם באמצעות כרטיס האשראי עבור שירותים נוספים ומתקדמים, כמו פיצ'רים חדשים, אפשרויות שיחוק מתקדמות יותר ועוד. חשוב מאוד שכאשר יש התערבות של כסף אמיתי שזה יהיה בהשגחת מבוגר ובצורה מתונה וזהירה.

מה הם החששות של הפקדת אשראי במשחקים אונליין והאם זה מסוכן?

כאשר אתם מעלים את פרטי הכרטיס אשראי שלכם לרשת, זה עלול להיות חשוף לסכנות של פריצת האקרים. אם אתם הולכים על זה, חשוב מאוד שתוודאו פעם אחר פעם כי המשחק עצמו בטוח, המקור שלו מהימן והוא עושה שימוש באמצעי אבטחה מתקדמים ורציניים. אם יש מיליוני שחקנים בכל רחבי העולם שכבר הפקידו את האשראי שלהם שם, יש כזו נטייה ללכת אחרי העדר ולהרגיש יותר בטוח כיוון שמן הסתם לבעלים של המשחק והאתר בו אתם מפקידים את האשראי יש יכולת הגנת סייבר טובה. אמנם חשוב מאוד עדיין להישמר עד כמה שניתן.

סכנות שמגיעות מאופן המשחק שלכם

הסכנות של הפקדת אשראי במשחקי אונליין לא רק מסוכנת מבחינת בעיות אבטחה וסכנות פריצה, אלא גם מסוכנת מהאופי של המשחק והסכנה שאתם תיפלו למלכודת ההימורים וההתמכרויות. משחקי רשת טומנים בחובם סיכונים רציניים למדי של התמכרות ושימוש יתר בכרטיס האשראי, בזבוז של המון כסף ברמה שאתם עלולים למצוא את עצמכם נופלים לבור שאתם עצמכם כריתם לכם. לכן כדאי להשתמש באפשרות של 7xl הפקדה מהירה. בנוסף שימו לעצמכם קו אדום. הגבילו את הסכומים עליהם תצטרכו לשלם מראש. רק כך תוכלו להרגיש בטוחים יותר במשחקים אלו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

מהי כתובה – קצת היסטוריה ומידע

במסורת היהודית נהוג שהגבר מגיש לאישה שלה הוא עומד להינשא כתובה. מדובר במסמך משפטי אשר מציין את ההתחייבויות של הבעל אל האישה מבחינה כלכלית ומבחינת

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה