איך בוחרים קבלן שיפוצים

כשאנחנו מחליטים לבצע שיפוץ בבית או בעסק, הדבר הראשון שעלינו לעשות זה להחליט איזה סוג שיפוץ אנחנו רוצים לבצע, איפה אנחנו רוצים לבצע אותו ומה התקציב שאנחנו מעמידים לצורך כך.

הדבר השני שעלינו להחליט לגביו הוא, מי יהיה הקבלן שיוביל את התהליך. אפשר לומר שזו גם ההחלטה החשובה ביותר שנצטרך לקבל. שכן הקבלן אמור להוביל את כל התהליך, מתחילתו ועד סופו, לנהל אותו, לנהל את צוות העובדים שאמור לבצע את העבודה בפועל, הוא אמור לייעץ ולעזור לנו לבצע את תוכנית השיפוץ באופן שיתאים לצרכים שלנו, לתנאים במקום והכל על פי לוח הזמנים והתקציב שעומד לרשותנו. במילים אחרות, אנחנו צריכים לסמוך עליו במאה אחוז שידע לבצע את העבודה כפי שאנחנו רוצים.

צריך להדגיש ולומר, אנחנו יכולים למצוא בשוק לא מעט קבלני שיפוצים, כאלה שיש להם ניסיון רב וכאלה שהם חדשים ורק מתחילים בתחום, יש קבלנים שמתמחים בשיפוצים קטנים וכאלה שמתמחים בשיפוצים גדולים. כלומר, אפשרויות הבחירה שלנו הן רבות, מאוד מפורטות וממוקדות. מעל לכל דבר אחר, הרי שעלינו לבחור קבלן שיפוצים באזור ראשון לציון שיש לו רישיון, יש לו הסמכה, ניסיון וכאמור, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו במאה אחוז, מהתחלת התהליך ועד סופו.

כיצד לבחור את הקבלן הנכון

ראשית, אנחנו צריכים לבחון אילו שיפוצים הוא ביצע בעבר ועד כמה הלקוחות שהוא עבד אצלם, מרוצים ממנו. אנחנו לא נרצה לעבוד עם קבלן שמעולם לא ביצע שיפוץ כמו שאנחנו רוצים לבצע, ובוודאי שלא נרצה לעבוד עם קבלן, שהלקוחות שלו אינם ממליצים עליו.

שנית, אנחנו נחפש קבלן שיפוץ בבת ים שיהיה זמין לאורך כל תהליך השיפוץ על פי לוח הזמנים שלנו. אנחנו לא נרצה לעבוד עם קבלן שלא יוכל לספק לנו שירות מהתחלת העבודה ועד סופה, בהתאם ללוח הזמנים שאנחנו קובעים.

שלישית, אנחנו נרצה לדעת מי צוות העובדים שלו, מה הוא יכול לספק לנו וכיצד הוא יכול לעשות את זה בצורה הטובה ביותר.

כמובן, עלינו לקחת בחשבון גם את שאלת העלויות, כשעובדים עם קבלן לעבודות שיפוצים בגבעתיים מה הצעת המחיר שלו ועד כמה היא רלוונטית ומתאימה לנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לפני שפונים אל חברת השמה: אלה הדברים שכדאי שתוודאו
לא מעט אנשים מחפשים עבודה בתחומים שונים, ופונים אל חברות השמה על מנת להאיץ את התהליך ולמצוא עבודה...
קרא עוד »
נוב 21, 2019
יכולות חברתיות אצל ילדים: כיצד מתמודדים וכיצד ניתן לשפר?
התפתחותם של הילדים כוללת לא מעט אלמנטים, כשבין היתר חשוב לשים דגש על רכישת מיומנויות חברתיות, ולו בשל...
קרא עוד »
אוג 13, 2019
כל הסיבות לקנות לייקים לפייסבוק
לייקים בפייסבוק הם חלק חשוב מכל אסטרטגיית שיווק במדיה חברתית. הם יכולים לשמש כדי להגביר את הנראות שלך...
קרא עוד »
יול 12, 2022