כל מה שרציתם לדעת על עריקות מצה"ל

אין ספק כי השירות בצה"ל הוא קדוש והוא הסיבה העיקרית לכך כי יש לנו ארץ חזקה אשר שומרת עלינו מכל משמר. לא סתם צה"ל נקרא צבא העם וזה מעיד על כך כי כל אזרח ואזרח יהודי או דרוזי צריך לשרת בצבא ולתת בין שנתיים לשלוש לפחות בכדי להגן על הבית שלו ולשמור על אזרחי המדינה. על כך אין מחלוקת וישנה תמימות דעים בין 90% מאזרחי המדינה. די לראות מה קרה בסוריה בכדי להבין כמה הצבא שלנו חשוב וכמה הוא משמעותי. אך אי אפשר להתעלם מכך שכאשר צוללים אל הפרטים ומסתכלים על חיילים פרטניים אנחנו יכולים לראות כי יש להם קושי אדיר להשלים את השירות הצבאי בעיקר בגלל בעיות כלכליות. לא פעם ולא פעמיים קורה שחייל צריך לעזור לפרנסת המשפחה ואז אין לו ברירה אלא לבצע עריקות ולהחשב עריק מצה"ל.

מדוע ברגע שאנחנו עורקים כדאי לנו לקבל ייעוץ משפטי?

עליכם לדעת כי הצבא מתייחס מאוד בחומרה אל עריקות בצה"ל וכי אם אתם או אחד מבני משפחתכם מבצע עריקות אתם חייבים לנסות ולפתור את הבעיה הזאת בצורה המהירה והטובה ביותר שיש. עליכם גם לדעת כי הצבא הוא גוף מאוד חזק אולי החזק בארץ וזה אומר כי לאנשים פרטיים יש קושי אדיר להתנהל בו בצורה הטובה ביותר שיש. על כן הדרך היחידה להתמודד מול המנגנון המפלצתי הזה היא לפנות אל ייעוץ משפטי דרך האתר https://www.karduner.co.il אשר ילווה את החייל בכל ההליך וידריך אותו כיצד להתנהג לפני ואחרי העריקות וכך יבטיח כי זכויות החייל יישמרו והעונש שהוא יקבל יהיה קל באופן יחסי.

מדוע כדאי לפנות אך ורק אל עורך דין המתמחה בדין צבאי?

עליכם לדעת כי הדין הצבאי בכלל לא דומה לזה האזרחי ועורך דין המתמחה לדוגמא במשפט פלילי אזרחי לא יוכל לסייע לכם במקרה של עריקות. על כן אנחנו מפצירים בכם לפנות אך ורק אל עורך דין צבאי מכיוון שהעצות שלו תהיינה הטובות ביותר והוא יבטיח כי הזכויות שלכם יישמרו בצורה הטובה ביותר שיש.

קראו גם: מתי כדאי להתייעץ עם עורך דין צבאי 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי נגרות – מקצוע עם מסורת עתיקה
לימודי נגרות נחשבים לאחד מסוגי הלימודים העתיקים והמעניינים ביותר. מאז ומעולם האדם השתמש במשאבי הטבע...
קרא עוד »
ינו 11, 2019
ההיסטוריה של הבנקים
מאז שהתחילו לקום ממלכות ואימפריות החל האדם להקים גם בנקים אשר ילוו אותם. זה ברור כי ללא בנקים הכלכלה...
קרא עוד »
ינו 08, 2019
עוקבים ישראלים באינסטגרם
רכישת עוקבים באינסטגרם היא דרך מצוינת להגדיל את מספר העוקבים בפרופיל. רכישת עוקבים ישראלים...
קרא עוד »
דצמ 19, 2022