איך לבחור מערכת אינטרקום ביתית?

מערכת אינטרקום ביתית היא התקן חיוני לכל בית פרטי ודירת מגורים בבניין משותף וגם למשרדים ומפעלים. המערכת מגבירה את הביטחון האישי שלכם ואת ההגנה על הרכוש ומועת כניסת גורמים שאינם רצויים לטריטוריה שלכם. האינטרקום נועד להבטיח תקשורת באיכות גבוהה ושליטה על מה שנעשה ליד דלת הכניסה, והוא צריך להיות קל ופשוט לתפעול עבור כל הדיירים. מערכות שונות מתאימות לבתים פרטיים בנייני מגורים ומשרדים, לפי כמות היחידות. במקרה של אינטרקום ביתי, אפשר לשלב גם כאלה שמתחברים לקו הטלפון הביתי ולפאנל הדלת. לעתים תרצו להתקין מערכת גם בדלת הכניסה לגינה וגם לסית ויש לקחת זאת בחשבון בהגדרת הצרכים.

 

בחירה בין מערכות

בשוק הישראלי ישנם מספר ספקים וכל אחד מהם מספק מערכות של כמה יצרניות. הסיבות המרכזיות לבחירה הינן טכניות ואסתטיות. כל אחד יחליט לפי ראות עיניו מהן התכונות החשובות של המערכת והם הוא מעוניין גם לצפות האורח או המבקר או מספיק מבחינתו לשמוע את הקול. אם יש שער כניסה, נוחות ההתקנה תלויה גם בתשתית קיימת ורק אז תוכלו לקבל החלטה.חלק מהמערכות מחייבות תשתית קווית מתאימה והיעדרה יעלה את המחיר המבוקש באופן ניכר. בימינו יש כבר מערכות אינטרקום אשר מתחברות לאפליקציה ייעודית בסמארטפון ומאפשרות צפייה במבקרים מכל נקודה בבית או מחוצה לו, אבל איכות קליטה ירודה תנטרל את המערכת ותשאיר אתכם עם צורך למצוא פתרון אחר.

 

בחירה בין יצרנים

בשוק הישראלי נמכרות מערכות אינטרקום של יצרנים שונים. כדאי לקבל המלצות מחברים ומכרים לפני הרכישה ולהתייעץ גם עם נציגי הספק בנוגע לאיכות שלל המערכות, תוך התחשבות בצורה האסתטית של המערכות המוצעות וגם בעלויות הנדרשות בהתאם לתקציב שלכם.

 

מוזמנים להתייעץ איתנו – חברת זד בי אם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ זוגי ברחובות
ייעוץ זוגי הוא תהליך המסייע לזוגות ליישב את ההבדלים ביניהם ולעבוד על מערכת היחסים ביניהם. זה יכול...
קרא עוד »
אוג 04, 2022
חזייה רפואית לאחר ניתוח הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה דורש טיפול רב לאחר הניתוח, ואחד הדברים החשובים ביותר הוא לבישת חזייה. החזייה הרפואית...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022
כל מה שצריך לדעת על פתיחת תיק עוסק פטור
אם כבר זמן מה אתה חולם לפתוח עסק עצמאי קטן משל עצמך, אך אינך יודע מהם השלבים עבור פתיחת תיק עוסק מעין...
קרא עוד »
מאי 01, 2022