איך לבחור מערכת אינטרקום ביתית?

מערכת אינטרקום ביתית היא התקן חיוני לכל בית פרטי ודירת מגורים בבניין משותף וגם למשרדים ומפעלים. המערכת מגבירה את הביטחון האישי שלכם ואת ההגנה על הרכוש ומועת כניסת גורמים שאינם רצויים לטריטוריה שלכם. האינטרקום נועד להבטיח תקשורת באיכות גבוהה ושליטה על מה שנעשה ליד דלת הכניסה, והוא צריך להיות קל ופשוט לתפעול עבור כל הדיירים. מערכות שונות מתאימות לבתים פרטיים בנייני מגורים ומשרדים, לפי כמות היחידות. במקרה של אינטרקום ביתי, אפשר לשלב גם כאלה שמתחברים לקו הטלפון הביתי ולפאנל הדלת. לעתים תרצו להתקין מערכת גם בדלת הכניסה לגינה וגם לסית ויש לקחת זאת בחשבון בהגדרת הצרכים.

 

בחירה בין מערכות

בשוק הישראלי ישנם מספר ספקים וכל אחד מהם מספק מערכות של כמה יצרניות. הסיבות המרכזיות לבחירה הינן טכניות ואסתטיות. כל אחד יחליט לפי ראות עיניו מהן התכונות החשובות של המערכת והם הוא מעוניין גם לצפות האורח או המבקר או מספיק מבחינתו לשמוע את הקול. אם יש שער כניסה, נוחות ההתקנה תלויה גם בתשתית קיימת ורק אז תוכלו לקבל החלטה.חלק מהמערכות מחייבות תשתית קווית מתאימה והיעדרה יעלה את המחיר המבוקש באופן ניכר. בימינו יש כבר מערכות אינטרקום אשר מתחברות לאפליקציה ייעודית בסמארטפון ומאפשרות צפייה במבקרים מכל נקודה בבית או מחוצה לו, אבל איכות קליטה ירודה תנטרל את המערכת ותשאיר אתכם עם צורך למצוא פתרון אחר.

 

בחירה בין יצרנים

בשוק הישראלי נמכרות מערכות אינטרקום של יצרנים שונים. כדאי לקבל המלצות מחברים ומכרים לפני הרכישה ולהתייעץ גם עם נציגי הספק בנוגע לאיכות שלל המערכות, תוך התחשבות בצורה האסתטית של המערכות המוצעות וגם בעלויות הנדרשות בהתאם לתקציב שלכם.

 

מוזמנים להתייעץ איתנו – חברת זד בי אם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול חנויות אינטרנט – מה צריך לדעת?
מתכוונים לפנות אל חברה מקצועית שתספק לכם מענה של ניהול חנויות אינטרנט? עליכם לקחת בחשבון כי יהיה רצוי...
קרא עוד »
מרץ 03, 2021
סוגים של נחשי מים
הנחש נחשב לחיה חכמה אבל קטלנית ולכן כזו שראוי לשמור ממנה מרחק. הארס שפולט נחש מסוכן לבריאותנו, ולכן...
קרא עוד »
דצמ 31, 2018
אמנות הבלתי שגרתית: חשיפת סודות עיצוב הפנים האקלקטי
עיצוב פנים אקלקטי הוא סגנון ייחודי החובק באומץ שילוב של תקופות, סגנונות וצבעים. סגנון עיצוב מגוון זה...
קרא עוד »
יול 16, 2023