איך לבחור מערכת אינטרקום ביתית?

מערכת אינטרקום ביתית היא התקן חיוני לכל בית פרטי ודירת מגורים בבניין משותף וגם למשרדים ומפעלים. המערכת מגבירה את הביטחון האישי שלכם ואת ההגנה על הרכוש ומועת כניסת גורמים שאינם רצויים לטריטוריה שלכם. האינטרקום נועד להבטיח תקשורת באיכות גבוהה ושליטה על מה שנעשה ליד דלת הכניסה, והוא צריך להיות קל ופשוט לתפעול עבור כל הדיירים. מערכות שונות מתאימות לבתים פרטיים בנייני מגורים ומשרדים, לפי כמות היחידות. במקרה של אינטרקום ביתי, אפשר לשלב גם כאלה שמתחברים לקו הטלפון הביתי ולפאנל הדלת. לעתים תרצו להתקין מערכת גם בדלת הכניסה לגינה וגם לסית ויש לקחת זאת בחשבון בהגדרת הצרכים.

 

בחירה בין מערכות

בשוק הישראלי ישנם מספר ספקים וכל אחד מהם מספק מערכות של כמה יצרניות. הסיבות המרכזיות לבחירה הינן טכניות ואסתטיות. כל אחד יחליט לפי ראות עיניו מהן התכונות החשובות של המערכת והם הוא מעוניין גם לצפות האורח או המבקר או מספיק מבחינתו לשמוע את הקול. אם יש שער כניסה, נוחות ההתקנה תלויה גם בתשתית קיימת ורק אז תוכלו לקבל החלטה.חלק מהמערכות מחייבות תשתית קווית מתאימה והיעדרה יעלה את המחיר המבוקש באופן ניכר. בימינו יש כבר מערכות אינטרקום אשר מתחברות לאפליקציה ייעודית בסמארטפון ומאפשרות צפייה במבקרים מכל נקודה בבית או מחוצה לו, אבל איכות קליטה ירודה תנטרל את המערכת ותשאיר אתכם עם צורך למצוא פתרון אחר.

 

בחירה בין יצרנים

בשוק הישראלי נמכרות מערכות אינטרקום של יצרנים שונים. כדאי לקבל המלצות מחברים ומכרים לפני הרכישה ולהתייעץ גם עם נציגי הספק בנוגע לאיכות שלל המערכות, תוך התחשבות בצורה האסתטית של המערכות המוצעות וגם בעלויות הנדרשות בהתאם לתקציב שלכם.

 

מוזמנים להתייעץ איתנו – חברת זד בי אם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

איך קוראים מחשבות?

שואלים את עצמכם איך ניתן לקרוא מחשבות? ובכן, לא מדובר באמת בכוחות על, אלא ביכולת להשפיע על דפוס החשיבה של אותו אחד שמנסים לקרוא את

קרא עוד »

לשון הרע בפייסבוק/שיימינג

אין ספק כי הרשתות החברתיות השונות הצליחו לתרום המון לחיים האישיים של לא מעט אנשים. מדובר על דרך נוחה ומהירה כדי לתקשר עם מגוון רחב

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה