5 עובדות שלא ידעתם על סיגריות אלקטרוניות

לאחרונה נדמה שהסיגריות האלקטרוניות הפכו לאחד המוצרים האהובים ביותר בקרב מעשנים, ולא בכדי. מדובר במכשיר אידוי ייחודי, שמאפשר לצרכני הניקוטין לעשן (או יותר נכון לאדות) את החומר מבלי להותיר עשן או ריח. רבים בוחרים בסיגריה האלקטרונית כחליף לסיגריה המסורתית, אבל האם הם ואתם באמת מכירים את תכונות הסיגריה האלקטרונית לעומק? ובכן, ריכזנו בעבורכם 5 עובדות שכדאי לדעת.

  1. נוצר מעגל חשמלי

אם אי פעם תהיתם כיצד פועלת הסיגריה האלקטרונית, טוב לדעת שהיא עושה זאת על ידי סוללה חשמלית וסליל, כששניהם יחדיו יוצרים מעגל חשמלי. הנוזל המצוי בתור הסיגריה מתחמם, וברגע שהטמפרטורה עולה ומגיעה לטמפרטורה הרצויה, הנוזל משנה מצב צבירה והופך לאדים.

  1. סיגריה אלקטרונית פחות מסוכנת מסיגריה רגילה

אם זה נשמע לכם כמו מיתוס, וודאי תשמחו לשמוע שארגון הבריאות העולמי טוען כי השימוש בסיגריות אלקטרונית פחות מסוכן מעישון מסורתי וצריכת טבק, וזאת בשל היעדר החומרים הרעילים המצויים בסיגריה המסורתית. בבחירת סיגריה אלקטרונית, אתם למעשה בוחרים באפשרות הטובה יותר לצריכת ניקוטין מבין האפשרויות השונות.

  1. רישום הפטנט

למרות שהפטנט הבינלאומי לסיגריה האלקטרונית נרשם רק בשנת 2007, הסיגריות עצמן הומצאו בשנת 2003 על ידי רוקח סיני הקרוי הון ליק. יחד עם זה, כדאי לדעת שכבר בשנת 1963, הוגשה בקשה לרישום פטנט עבור סיגריה ללא עשן, אבל מלבד ההצעה – שום דבר לא קרה בשנים הללו.

  1. כמות הניקוטין הנצרכת משתנה

בשונה מסיגריה רגילה, בה יש כמות ניקוטין מסוימת, צרכני הסיגריה האלקטרונית יכולים לשלוט בכמות הניקוטין שהם צורכים.

  1. הן מעודדות הפסקת עישון

שימוש בסיגריה אלקטרונית עשוי להפחית את הרצון לעשן בקרב מעשנים רבים, ואף עשוי לגרום להפסקת עישון, כך שלא מעט מעשנים משתמשים בסיגריות הללו כדי לפצוח בתהליך להפסקת צריכת ניקוטין. אגב, לעיתים תיתקלו במומחים הממליצים להיגמל מעישון סיגריה באמצעות הסיגריה האלקטרונית.

 

סיגריות אלקטרוניות הם מוצר נפוץ בארץ ובעולם, ויש להן לא מעט יתרונות שונים. רכישת סיגריה אלקטרונית הפכה לאופציה פופולארית בקרב לא מעט מעשנים, כך שניתן לרכוש אותה בכל רחבי הארץ כמו גם ברכישה מקוונת. אז… לכם כבר יש סיגריה אלקטרונית?

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שלום עולם!
ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל...
קרא עוד »
ספט 20, 2018
בניית אתרי אינטרנט
אתר אינטרנט הוא אוסף של דפי אינטרנט שנועדו להעניק לאנשים/גולשים את המידע/מוצר שהם צריכים. בגדול, אתר...
קרא עוד »
יונ 15, 2022
מתי החל המושג הנפוץ גאדג'ט
אין כמו גדג'טים. הם מגיעים בשלל של מחירים, החל מן המחיר הכי זול ועד למחיר הכי גבוה שאפשר. גדג'ט יכול...
קרא עוד »
מרץ 22, 2019