פרסום עורכי דין בפייסבוק – זה עובד

ישנן שיטות שונות ומגוונות לפרסום עורכי דין באינטרנט כאשר אחת המוכחות שבהן היא באמצעות פייסבוק. למעשה, ישנם משווקי דיגיטל רבים שאינם מאמינים בפרסום בפייסבוק לעורכי דין וחבל כיוון שמדובר בטכניקה נהדרת, המספקת תוצאות ומקרבת את הקהל אל המותג וכשיש אמון בין הצדדים – הקהל מרגיש יותר בנוח לפנות לקבלת שירות בתחום.

פעילות של עורך הדין בקבוצות פייסבוק

טכניקה זו של פרסום עורכי דין בפייסבוק דורשת את מעורבותו של עורך הדין, עסוק ככל שיהיה, או מי מטעמו שיתחבר לפרופיל ויענה בשמו בצורה מדויקת ומהימנה. ישנן קבוצות דיון שונות של עורכי דין שבה אנשים מעלים שאלות מסיטואציות שונות בחייהם בתחומים שונים ועורכי דין שתחום זה נוגע בתחום שבו הם עוסקים – משיבים לאותם אנשים ומספקים להם מענה מקצועי ומהיר. כך למעשה אותו אדם מקבל תשובה וערך ומעריך את אותו עורך דין, מאמין בו כיוון שהוא מספק לו את הערך הזה בחינם ומקדיש לו זמן – ואותו אדם יודע שכאשר הוא יצטרך את שירותיו של עורך הדין הוא יעדיף לפנות למישהו שהעניק לו והקדיש לו כשהוא היה צריך ולכן הוא מאמין בו יותר. על הדרך גם אנשים אחרים נחשפים לתשובה של עורך הדין, לשם שלו, והוא מגדיל את החשיפה שלו.

קידום עמוד עסקי

כל עורך דין יקים עמוד עסקי של המשרד ודרך העמוד העסקי יוכל להשיב לאנשים ברחבי הפייסבוק ובקבוצות דיון. על הדרך העמוד העסקי היא פלטפורמה בפני עצמה לקידום המשרד על ידי הבאת עוקבים נוספים, חלוקת תוכן בעל ערך, גיוס לקוחות למשרד עורכי דין ועוד. חשוב לדאוג להעלאת טיפים, תמונות ותכנים שונים המחברים את הקהל אל המותג, מחלקים טיפים וערך וכמובן משתפים את הצלחות המשרד עם הקהילה העוקבת אחר העמוד העסקי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה נחשב לשיימינג באינטרנט?
שיימינג באינטרנט הוא השימוש במדיה חברתית, בלוגים וערוצי תקשורת מקוונים אחרים כדי לתקוף אדם או ארגון...
קרא עוד »
אוק 29, 2020
ניתוח ומעקב אחר נתונים ומדדים (Google Analytics, כלים אחרים)
נתונים ומדדים ממלאים תפקיד מפתח בשיווק וניתוח דיגיטלי. בעזרת כלים כמו גוגל אנליטיקס, משווקים יכולים...
קרא עוד »
אפר 19, 2023
מתכון להכנת סופגניות
חנוכה, חנוכה חג יפה כל כך. אם תבדקו זאת תגלו כי על חנוכה יש הכי הרבה שירים מכל החגים הישראלים וזה מלמד...
קרא עוד »
דצמ 14, 2018