מי יצר את המטבע הדיגיטלי הראשון ואיך?

בתקופה שלאחר המשבר הכלכלי הגדול של שנת 2008 היה בחור או קבוצה של אנשים אנונימיים בשם Satoshi Nakamoto אשר יצרו את המטבע המבוזר הראשון בעולם, ושמו ביטוקוין. הרעיון מאחורי המטבע היה ליצור כסף שלא יהיה בשליטת הבנקים או הממשלות ברחבי העולם, ובכך להעניק את הכוח בחזרה לאנשים הפשוטים ברחבי העולם.

בשנים הראשונות של המטבע השווי שלו היה נמוך ונשמר כך, אבל ככל שנקפו השנים, כך גם הפופולאריות שלו עלתה ויותר אנשים נחשפו לטכנולוגיה והרעיון שעומד מאחורי המטבע המיוחד הזה. בשנים הראשונות המסחר במטבע שאף לאפס ואף רבים החשיבו אותו בתור גימיק.

מטבע ששינה את העולם

אם אפשר לומר משהו חיובי על הביטוקוין זה שמדובר במטבע מבוזר ששינה לחלוטין את הדרך שבה אנו תופסים את הכסף ועושים בו שימוש – קראו ברחבה באתר https://www.bitsofgold.co.il/he. אם בעבר האנשים הפשוטים היו תלויים לחלוטין בממשלות ובבנקים מבחינה כספית, אז הרי שכעת, עם השינויים שמביא עולם המטבעות הדיגיטליים, היוצרות מתהפכות.

חשוב לזכור שהעולם של המטבעות הדיגיטליים עדיין לא תפס נפח בקנה מידה שעתיד להיות לו, והרי שככל שחולפות להן השנים, כך שהטכנולוגיה בתחום משתפרת וישנם פתרונות אשר הופכים ליותר רלוונטיים בקרב הקהל הרחב. כך שזהו עוד אספקט שצריך לזכור ולקחת בחשבון כאשר אתם באים להשקיע את הכסף שלכם במטבע כזה או אחר.

עתיד מדהים עם מטבעות דיגיטליים

המטבעות הדיגיטליים הולכים לשנות לחלוטין את הדרך שבה אנו עושים שימוש בכסף שלכם, והרי שזה בוודאי משהו שיוכל להחזיר את הכוח לאזרחים במידה כזו או אחרת. רק חשוב לזכור שהטכנולוגיה בתחום עדיין נמצאת בשלבי פיתוח, והרי שצריכים לחלוף עוד לא מעט שנים עד שכולנו נוכל לעשות שימוש נוח בה, לכן שווה להישאר בעיניינים ולעקוב אחר המתרחש בזירה של Bits of Gold.

בכדי שאתם תוכלו להפיק את המרב מהטכנולוגיה הזו בעתיד, יהיה כדאי לכם להתחיל בכך שלפחות תנסו להבין כיצד המטבעות השונים פועלים ומהם השינויים שהם מביאים עמם. כך אתם גם תוכלו להשקיע את הכסף שלכם בצורה הרבה יותר חכמה במידה וזה משהו שאתם שוקלים לעשות בשלב כזה או אחר.

קראו עוד על תחילת דרכם של המטבעות הדיגיטליים באתר https://prosper-lib.com

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

8 טיפים להעברת הרצאות בזום

תקופת הקורונה כפתה על מרצים רבים לעבוד בזום. כיצד ניתן לעשות זאת בדרך היעילה ביותר? 1 – מיצוב נכון של המצלמה אם אתם משתמשים במחשב

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה