ההיסטוריה של היוגה

לפני שנה היה ביקור היסטורי של ראש ממשלת הודו במדינת ישראל. הודו היא מדינה ענקית שנייה רק לסין והיא כוח עולה בפוליטיקה הבינלאומית. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ראש ממשלת הודו ידוע כי אם יש משהו שהוא לא מוכן לוותר עליו זה תרגולי יוגה. על כן אתם יכולים להבין כי ההיסטוריה של יוגה הולכת יד ביד עם ספרי ההסיטוריה של הודו מכיוון שהודו היא המדינה אשר בה הומצאה היוגה. אך כיום היוגה היא דרך חיים כלל עולמית ואין כמעט מדינה שבה אין אנשים אשר מתאמנים ביוגה ואשר שואבים ממנה המון. לא סתם היוגה זכתה לפופלריות כל כך גדולה וניתן לנעוץ זאת בעובדה כי היוגה היא גם שיטה שקל ללמוד אותה, גם שיטה המעניקה לנו המון וגם שיטה מאוד מהנה ומאוד כיפית. ברגע שתתחילו להתאמן ביוגה אתם לא תרצו להפסיק ואין ספק כי זה יעניק לכם כל כך הרבה.

האם זה משנה היכן אני לומד יוגה?

אך בכדי להבטיח כי היוגה אכן תעניק לנו כל כך הרבה ושאנו נהנה ממנה ואף נפיק ממנה שיפור באיכות החיים שלנו אתם חייבים לשים דגש על המקום שבו אתם לומדים את היוגה. עליכם לקחת בחשבון כי ככל שתלמדו במקום יותר טוב כמו דארמה יוגה כך הלימודים של היוגה יהיו ברמה יותר גבוהה. כאשר אתם לומדים יוגה ממורה מוסמך ואיכותי אתם תגיעו לשליטה הרבה יותר גדולה ביוגה וכך האימונים והתרגולים יהיו הרבה יותר יעילים וזהו משהו שכל אחד המתאמן ביוגה רוצה להשיג ובכך אין כל ספק. על כן עשו הכול בכדי להתאמן ביוגה במקום איכותי ואל תתפשרו על נושא זה.

מדוע יוגה היא גם נהדרת לילדים?

עליכם להבין כי יוגה היא דבר נפלא לא רק למבוגרים אלא גם ילדים יכולים להפיק ממנה המון. על כן אם אתם הורים לילדים ואתם רוצים לשלוח את הילדים שלכם אל חוג עם ערף מוסף אין ספק כי יוגה צריכה להיות במקום גבוה ברשימה וזאת עקב העובדה כי יש לא יתרונות עצומים לכל ילד וילד הלומד ומתרגל אותה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

סרטי תדמית

סרטי תדמית הם דרך מצוינת להעביר את המסר שלך. סרט תדמית הוא סרט או סרטון המפרסם מוצר, שירות או ארגון. הוא משמש לעתים קרובות בשילוב

קרא עוד »

ההיסטוריה של היוגה

לפני שנה היה ביקור היסטורי של ראש ממשלת הודו במדינת ישראל. הודו היא מדינה ענקית שנייה רק לסין והיא כוח עולה בפוליטיקה הבינלאומית. על רקע

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה