איך להיות בבקרה על משימות כשלא יכולים להגיע למשרד?

יש לכם פרויקטים ומשימות לפקח עליהם ואתם לא נמצאים במשרד? אל דאגה, יש כלים שיעזרו לכם לבצע את העבודה גם כשאתם רחוקים מהמשרד. סקרנים? המשיכו לקרוא.

עזרים לניהול משימות

במהלך השנים נוצרו כלים שונים שמאפשרים לנו לבצע עבודות מסוימות, פרויקטים שונים, גם כשאנחנו מחוץ למשרד. אותם כלים נוצרו עבור אנשים שנמצאים כל היום בדרכים, עבור אנשים שמפסידים ימי עבודה מסיבות שונות ויש צורך שהם יהיו מסוגלים לבצע את עבודתם גם כשהם לא יושבים מול המחשב במשרד שלהם או כשהם לא נמצאים בסביבת עבודה רגילה. זה מה שניתן להשיג, למשל, בעזרת CRM.

מערכת CRM מאפשרת לנו לייצר ולהשתמש בבסיס נתונים רחב, בין אם זה על לקוחות ובין אם זה על מוצרים, פרויקטים ודברים אחרים שמתרחשים בתוך העסק. המידע הזה, מן הסתם, מאפשר לנו לבצע פעולות שונות, בין אם מדובר בפעולות שיווק, פרסום או כל פעולה אחרת. לשם כל, אנחנו צריכים לדעת כיצד לעבוד עם המערכת בצורה נכונה, וחשוב לא פחות, המערכת צריכה לספק לנו מידע בזמן אמת, גם כשאנחנו לא נמצאים בעבודה.

כיצד מערכת CRM עוזרת לנו כשאנחנו לא במשרד?

יש כמה אפשרויות כיצד להשתמש במערכת CRM, גם כשאנחנו לא נמצאים מול המחשב במשרד.

אפשרות אחת, המערכת נמצאת על מחשב ענן וכך אנחנו יכולים לעבוד איתה מכל מקום, בכל זמן. במקרה כזה אם יש לנו פרויקט חשוב או משימה חשובה, הרי שאנחנו יכולים לבצע אותה באופן מיידי ואנחנו לא צריכים להיות קרובים למחשב בשביל זה. מספיק שנוכל להתחבר אל המערכת דרך כלים חיצוניים.

אפשרות שנייה, המערכת שולחת לנו עדכונים על כל שינוי שמתבצע בה. למשל, אם עובדים מכניסים מידע אנחנו יכולים לקבל על כך עדכון בזמן אמת. זה עוזר לנו לראות קצב התקדמות של פרויקטים ומשימות שונות.

אפשרות שלישית, אנחנו יכולים לקבל דוחות בזמן אמת מהעובדים, זה כמובן יותר מסורבל, אך זה מאפשר לנו לקבל תמונת אמת של המצב, כאשר מתרחש משהו ועלינו להגיב כמה שיותר מהר לסיטואציה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
משה פרוספר

משה פרוספר

כבר מגיל צעיר התעניין משה במגוון רחב של תחומים, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שמשה אהב, אולי גם אתה...

כתוב/כתבי תגובה