הסכם שלום בית ולחילופין גירושין

הסכמי שלום בית הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב זוגות שרוצים להימנע מהתהליך היקר והמתיש מבחינה רגשית של גירושים. הסכם שלום בית הוא חוזה לא רשמי בין שני אנשים המתאר כיצד הם יחלקו את הנכסים, החובות והאחריות שלהם אם יחליטו להיפרד. זה גם משמש כדרך לתקשר ציפיות לעתיד מבלי לעבור הליך רשמי בבית המשפט. הסכם זה יכול לעזור לזוגות למצוא בסיס משותף ולהגיע לפתרון ידידותי מבלי לערב עורכי דין או בתי המשפט.

האם מדובר בסוג של גישור?

הסכם שלום בית הוא אלטרנטיבה חדשה לגירושין שהולכת ותופסת תאוצה בקרב זוגות המחפשים דרך ידידותית לסיים את נישואיהם, קבלו מידע באתר עו"ד גישור בכפר סבא. זהו חוזה משפטי מחייב המתווה את תנאי הפרידה, לרבות חלוקת נכסים, משמורת ילדים ומזונות ועניינים נוספים. הסכם זה מאפשר לזוגות להישאר ביחסים טובים אחד עם השני כמו גישור, תוך שהוא מספק להם את ההגנה המשפטית הדרושה להם במקרה של מחלוקות עתידיות. ניתן להשתמש בהסכמי שלום בית במקום הליכי גירושין מסורתיים, המאפשרים לזוגות להימנע ממאבקים ארוכים בבית המשפט ומשכר טרחת עורך דין יקר. עם הסכם זה, שני הצדדים יכולים להתקדם בחייהם מבלי לדאוג לגבי סכסוך מתמשך או ליטיגציה עתידית.

למה זה כדאי? 

הסכם שלום בית הוא חלופה לגירושין המספקת דרך לזוגות להישאר ביחד תוך פתרון הסכסוכים ביניהם בדרכי שלום, קראו בנושא באתר https://www.lawlife.co.il. היא מאפשרת לזוגות לפתור את ההבדלים ביניהם מבלי לעבור תהליך ארוך ויקר של הגשת תביעת גירושין. ניתן להתאים את ההסכם לצרכים ולמטרות האישיות של כל זוג, ולאפשר להם ליצור סידור המתאים ביותר עבורו. סוג זה של הסכם יכול גם לספק יציבות כלכלית במהלך המעבר מנישואים לרווקות, כמו גם תמיכה רגשית לאורך כל התהליך. 

עם הסכם שלום בית, זוגות שנפרדים, יכולים למצוא דרך קדימה שתתאים לשניהם ולשמור על מערכת היחסים שלהם תוך כדי טיפול בכל צרכיהם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חנות סקס מומלצת בכפר סבא – איך מוצאים?
אם אתם רוצים לשדרג את החוויה המינית שלכם, חשוב שתדעו כי חנויות סקס בארץ ובעולם מציעות מגוון רחב של...
קרא עוד »
אפר 01, 2021
ניתוח אף לפני ואחרי – על מה צריך להסתכל
ניתוח אף, או ניתוח לעיצוב מחדש של האף, הוא הליך קוסמטי פופולרי שמטרתו לשפר את המראה האסתטי ו / או לשפר...
קרא עוד »
יונ 10, 2023
מהם הכללים בעימוד ספרים?
כאשר ניגשים אל עימוד ספרים צריך לקחת בחשבון מספר רב של דברים וזאת על מנת להבטיח שהעימוד יבוצע בצורה...
קרא עוד »
ינו 20, 2021