קורס הייטק ללא ניסיון – אולי יתאים לך להיות בודקת תוכנה

בדיקות תוכנה הוא קורס היי-טק בו התלמידים לומדים כיצד לבדוק תוכנה ולמצוא שגיאות. בדיקות תוכנה הן אחת הקריירות הפופולריות והמבוקשות ביותר עבור בוגרי מכללות. זה משתלם היטב ויש לו תחזית עתידית טובה.

בודקי תוכנה מעורבים בכל שלבי תהליך הפיתוח מתכנון ועד פריסה, מדרישות לעיצוב, מהרעיון ועד למסירה. הם גם אחראים לאיתור באגים ופגמים שצוותים או מחלקות אחרים עשויים להחמיץ. צפו בסרטון עם בודקת תוכנה – תלמידה מספרת.

בודק התוכנה נדרש להיות בעל הבנה טובה של שפות תכנות כמו Java, C++, Python, JavaScript וכו', כמו גם הבנה עמוקה של מתודולוגיות פיתוח תוכנה כמו Agile או Waterfall.

בודק התוכנה הוא אדם שבודק את התוכנה שפיתחה החברה ומוודא שהיא נטולת באגים. הם נשכרים בדרך כלל כחלק מצוות, אבל הם יכולים גם לעבוד בכוחות עצמם. בודקי תוכנה צריכים להיות מיומנים בכתיבת קוד, להיות מסוגלים לבדוק את התוכנה ביסודיות ולהיות בעלי כישורים אנליטיים חזקים.

זה יכול להיות קשה למצוא עבודה כבוחן תוכנה ללא ניסיון – אבל זה אולי לא בלתי אפשרי. יש כמה חברות ששוכרות בודקים חדשים ללא ניסיון כלל ומאמנות אותם מאפס.

הקורס מחולק לשלושה חלקים:

– חלק 1: מבוא למיומנויות וטכנולוגיות היי-טק

– חלק 2: מיומנויות וטכנולוגיות הייטק

– חלק 3: מסלולי קריירה בהייטק

סטודנטים שאין להם ניסיון בתחום ההייטק עדיין יכולים להמשיך את השכלתם בעזרת כמה קורסים מקוונים כמו קורס בודקת תוכנה. חלק מהאוניברסיטאות מציעות קורסים כאלה שנועדו ללמד סטודנטים ללא כל ניסיון קודם. עם זאת, על התלמידים להתכונן לכל קורס שהם רוצים לקחת.

הרעיון מאחורי הקורס הזה הוא שכל אחד יכול ללמוד את המיומנויות הללו בפרק זמן קצר, גם אם אין לו ניסיון בקידוד או עיצוב לפני תחילת התוכנית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספרים אלקטרוניים
אנו חיים בעידן שבו הכול אלקטרוני. מסחר אלקטרוני, בנקאות אלקטרונית, כרטיסים אלקטרוניים, סיגריות...
קרא עוד »
ינו 31, 2021
כרטיס סים בינלאומי – וורלד 8
בתחום התקשורת, אפשר כיום להישאר תמיד מחוברים. עם הביקוש הגובר לכרטיסי SIM בינלאומיים, אנו יכולים לצפות...
קרא עוד »
פבר 25, 2023
איך לבחור מערכת אינטרקום ביתית?
מערכת אינטרקום ביתית היא התקן חיוני לכל בית פרטי ודירת מגורים בבניין משותף וגם למשרדים ומפעלים....
קרא עוד »
דצמ 12, 2020