קורס הייטק ללא ניסיון – אולי יתאים לך להיות בודקת תוכנה

בדיקות תוכנה הוא קורס היי-טק בו התלמידים לומדים כיצד לבדוק תוכנה ולמצוא שגיאות. בדיקות תוכנה הן אחת הקריירות הפופולריות והמבוקשות ביותר עבור בוגרי מכללות. זה משתלם היטב ויש לו תחזית עתידית טובה.

בודקי תוכנה מעורבים בכל שלבי תהליך הפיתוח מתכנון ועד פריסה, מדרישות לעיצוב, מהרעיון ועד למסירה. הם גם אחראים לאיתור באגים ופגמים שצוותים או מחלקות אחרים עשויים להחמיץ. צפו בסרטון עם בודקת תוכנה – תלמידה מספרת.

בודק התוכנה נדרש להיות בעל הבנה טובה של שפות תכנות כמו Java, C++, Python, JavaScript וכו', כמו גם הבנה עמוקה של מתודולוגיות פיתוח תוכנה כמו Agile או Waterfall.

בודק התוכנה הוא אדם שבודק את התוכנה שפיתחה החברה ומוודא שהיא נטולת באגים. הם נשכרים בדרך כלל כחלק מצוות, אבל הם יכולים גם לעבוד בכוחות עצמם. בודקי תוכנה צריכים להיות מיומנים בכתיבת קוד, להיות מסוגלים לבדוק את התוכנה ביסודיות ולהיות בעלי כישורים אנליטיים חזקים.

זה יכול להיות קשה למצוא עבודה כבוחן תוכנה ללא ניסיון – אבל זה אולי לא בלתי אפשרי. יש כמה חברות ששוכרות בודקים חדשים ללא ניסיון כלל ומאמנות אותם מאפס.

הקורס מחולק לשלושה חלקים:

– חלק 1: מבוא למיומנויות וטכנולוגיות היי-טק

– חלק 2: מיומנויות וטכנולוגיות הייטק

– חלק 3: מסלולי קריירה בהייטק

סטודנטים שאין להם ניסיון בתחום ההייטק עדיין יכולים להמשיך את השכלתם בעזרת כמה קורסים מקוונים כמו קורס בודקת תוכנה. חלק מהאוניברסיטאות מציעות קורסים כאלה שנועדו ללמד סטודנטים ללא כל ניסיון קודם. עם זאת, על התלמידים להתכונן לכל קורס שהם רוצים לקחת.

הרעיון מאחורי הקורס הזה הוא שכל אחד יכול ללמוד את המיומנויות הללו בפרק זמן קצר, גם אם אין לו ניסיון בקידוד או עיצוב לפני תחילת התוכנית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
asus zenbook – מחשב עם ביצועים מרשימים בהחלט
בעולם הטכנולוגיה המתפתח במהירות, מציאת מחשב נייד שמאזן בצורה מושלמת בין סגנון, ניידות וכוח יכולה...
קרא עוד »
יול 27, 2023
שירותי מחשוב לעסקים קטנים – בעד ונגד
עסקים קטנים יכולים להתקשות להתחרות בשוק בגלל העלות הגבוהה של פתיחת עסק. הם צריכים פתרון שיאפשר להם...
קרא עוד »
פבר 22, 2023
מתי החל המושג הנפוץ גאדג'ט
אין כמו גדג'טים. הם מגיעים בשלל של מחירים, החל מן המחיר הכי זול ועד למחיר הכי גבוה שאפשר. גדג'ט יכול...
קרא עוד »
מרץ 22, 2019